Spread the love

10 krokov pri predaji nehnuteľnosti. Ako to robíme my?

Vyberanie bývania môže byť radosťou, no častejšie vie kupujúceho poriadne potrápiť. Aby nebol pre vás tento proces strašiakom, zhrnuli sme 10 základných krokov pri predaji nehnuteľnosti. Pridali sme k nim niekoľko rád a tipov našej realitnej kancelárie 1.BCR.

1. ODBORNÝ ODHAD TRŽNEJ CENY

Pri prvej návšteve vám náš realitný špecialista vysvetlí ako prebieha predaj nehnuteľnosti a zvolí stratégiu predaja pre vás na mieru. Preberiete s ním všetky dokumenty potrebné k predaju. Cenu nastavíme podľa vašich požiadaviek s prihliadnutím na náš profesionálny odhad.

2. HOMESTAGING

Prvý dojem je najdôležitejší. V priebehu prvých 10 sekúnd si väčšina kupujúcich vytvorí predstavu a vzťah k nehnuteľnosti. Naši dizajnéri upravia a pripravia nehnuteľnosť tak, aby zaujala čo najširší okruh záujemcov. Za pomoci doplnkov a úprav sa zvýši atraktivita a urýchli predaj nehnuteľnosti. Vaša nehnuteľnosť sa stane neprehliadnuteľnou. Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientom, čo nám dokáže zabezpečiť rýchlejší a efektívnejší predaj / prenájom.

3. PRVÝ DOJEM JE NAJDÔLEŽITEJŠÍ

Predaj nehnuteľnosti môžeme v prvom kroku prirovnať aj k internetovému nakupovaniu. Vieme, že úvodná fotografia s pútavým textom pritiahne obrovské množstvo záujemcov, čo je v našom prípade cieľom. V rámci obrovskej konkurencie je potrebné byť viditeľný a odlišný, čo nám profesionálne fotografie dokážu zabezpečiť. Naši profesionálni fotografi a kameramani so špičkovou technikou nasnímajú nehnuteľnosť s vyzdvihnutím jej kladných stránok. Získate tým veľký náskok pred konkurenciou.

4. INDIVIDUÁLNA PRÍPRAVA PREZENTÁCIE NEHNUTEĽNOSTI

Prezentácia nehnuteľnosti je pre nás veľmi podstatná. Je to jeden z dôležitých krokov, ktorý tvorí iba časť úspešného obchodu. Vždy potrebujeme hľadať spôsoby ako osloviť čo najväčšie množstvo klientov a využívame všetky nástroje, ktoré sú na dnešnom trhu k dispozícií. Všetky fotografie a videá budú v grafickou štúdiu upravené a pripojí sa pútavý text s popisom nehnuteľnosti, tak aby nehnuteľnosť zaujala medzi stovkami inzerátov na prvý pohľad.

5. OSLOVENIE ZÁUJEMCOV HĽADAJÚCICH BÝVANIE VO SVOJIM OKOLÍ

Kupujúci hľadajú nehnuteľnosť vo svojom okolí, alebo skúmajú lokalitu, ktorú si vybrali pre svoje bývanie. Výrazný pútač alebo tabuľa upozorní na predaj vašej nehnuteľnosti. Reklama na výraznom mieste v správne umiestnená je kľúčovým faktorom.

6. PROMPTNE VYTVORIŤ ATRAKTÍVNU PREZENTÁCIU

Po vašom schválení prezentácie umiestnime inzerát na všetky významné inzertné portály. Zároveň sa ponuka rozpošle aj všetkým klientom z našej databázy. Ponuka osloví čo najširšie spektrum záujemcov.

7. SPRÁVNA ORGANIZÁCIA

Podľa vášho času a priania realitní špecialisti dohadujú termíny obhliadok so záujemcami. Pravidelne vás informujú o reakciách a počet záujemcov. Ušetríte hodiny strávené na telefóne a máte zabezpečený absolútny prehľad. 

8. HYPOTÉKA NA MIERU

Všetkým našim klientom zabezpečujeme a poskytujeme zdarma hypotekárne poradenstvo prostredníctvom našej internej hypotekárnej špecialistky. Pomôžeme Vám zorientovať sa v ponukách bánk. Ideálny scenár, ktorý odporúčame všetkým našim klientom je nechať si zabezpečiť financovanie aj kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom jedného partnera.

9. PRÁVNY SERVIS S ISTOTOU

Náš právny servis sa opiera o mnohoročné skúsenosti s realitným právom a garantuje istotu a bezpečnosť. Príprava bezchybnej právnej dokumentácie je samozrejmosťou. Všetky náklady na tieto právne služby hradíme my.

10. SME S VAMI AŽ DO KONCA

Naši realitní špecialisti pripravia všetky dokumenty k odovzdaniu nehnuteľnosti a k prepisu všetkých energií. Osobne asistujú pri odovzdaní nehnuteľnosti a dohliadajú na bezproblémový priebeh.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email

OSTAŇME V KONTAKTE

Zanechajte nám svoje Meno a E-mail a my Vás budeme priebežne informovať o zaujímavých novinkách z realitného trhu.