Kúpiť alebo prenajať? Ako sa rozhodnúť?

17.02.2019, Simona Matisová

Máte chuť vyletieť z hniezda, neviete sa dočkať svojho bývania a cítite, že je ten najvyšší čas opustiť mama-hotel? Neviete sa však rozhodnúť, ktorú z možností zvoliť? Je na Vás kúpa nehnuteľnosti príliš veľký záväzok, úver Vám nevonia, no prenájom sa Vám javí ako vyhodené peniaze? Pýtate sa kedy je lepšia voľba prenájom a kedy ísť radšej do vlastného? Skúste sa s nami zorientovať v ponuke a jednoducho zistite čo je pre Vás najvýhodnejšie.

Čítajte viac...

Sťahujeme sa! Ako na to?

17.02.2019, Simona Matisová

Kto to už niekedy zažil vie, že to rozhodne nie je žiadna sranda. Zhon, neporiadok, stres, zabudnuté veci, kopec výdavkov no nakoniec pocit ohromného šťastia a spokojnosti, že sa konečne blížite k cieľovej rovinke a vyloženým nohám. Ak ste si našli bývanie, ktoré je presne tým čo ste si vždy želali, no máte pred sebou poslednú bodku procesu a teda presťahovať seba, svoju rodinu, spomienky, množstvo vecí a neviete ako na to, nechajte sa inšpirovať našimi radami.

Čítajte viac...

Nový rok, čerstvý závan vo Vašej domácnosti

02.02.2019, Simona Matisová

Poznáte to, s novým rokom opäť prichádzajú nové predsavzatia, plány, ciele a myšlienky ako veci zlepšiť. Tiež sa na začiatku každej 365 stranovej knihy vždy rozhodujete čo v novom roku zmeniť, na čom popracovať a čo naopak nechať plávať? Tiež sa v januári odhodlane púšťate do diéty, cvičenia či zmeny životného štýlu? Čo tak ale priniesť malý reštart aj k Vám domov? Máte chuť do svojho domova vniesť čerstvý vzduch, upraviť interiér tak aby vyzeral krajšie, aby Vám slúžil lepšie, aby Vaša domácnosť bola aspoň o čo si účelnejšia ako po minulé roky?

Čítajte viac...

Ďakujeme za rok 2018, tešíme sa na spoluprácu v roku 2019

28.01.2019, Simona Matisová

Naši klienti sú našou nevyčerpateľnou inšpiráciou. Každý deň sa snažíme vyhovieť ich potrebám a sprostredkovať celý priebeh spolupráce tak, aby boli zakaždým rovnako spokojní. Sme vďační, že máme veľké  šťastie na ľudí, ktorí nám naše pracovné dni zlepšujú a robia ich krajšími. S veľkou pokorou prijímame každý názor, postreh, skúsenosť či spätnú väzbu. Naše služby sa snažíme aj naďalej zlepšovať a skvalitňovať. Nechceme stagnovať, no naopak posúvať sa ďalej práve kvôli klientom. Našim cieľom bude vždy ľudský prístup a úsmev na tvári klienta na konci každej spolupráce.

Čítajte viac...

Kupujeme prvý byt – čo si všímať?

01.12.2018, Simona Matisová

Je to veľký životný krok, stres, šťastie, radosť a záväzok zároveň. Väčšina z nás na túto chvíľu čaká hodný čas a dôsledne ju zvažuje. Cena bytov je vysoká, rozhodovať sa teda treba s rozumom. Predsa len si však nie ste istí čoho si pri výbere Vášho prvého bývania všímať? Ako pri výbere postupovať, aké ponuky uprednostniť a naopak akým sa zoširoka vyhýbať? Nenechajte sa nalákať na zdanlivo výhodné ponuky či predražené byty a naučte sa s nami ako nájsť ihlu v kope sena. Získajte s našou pomocou svoj domov snov.

Čítajte viac...

Pomoc architekta – predražený luxus alebo nutnosť?

01.12.2018, Simona Matisová

Niektorí ho vnímajú ako nevyhnutnú súčasť tvorby nového domova, iní sa spoliehajú sa svoje schopnosti. Je architekt a jeho služby len rozmarom bohatých alebo je naozajstným pomocníkom, ktorého znalosti jednoducho potrebujeme? Na akom projekte by sa mal architekt určite podieľať, kedy jeho služby využiť a kde to zvládneme hravo aj sami? Zablúďte s nami do sveta krásneho a štýlového bývania, kde je interiér ako vystrihnutý z časopisu a záhradu Vám závidí každý sused. Zistime spoločne odpovede na otázky, ktoré ste chceli mať zodpovedané už dávno.

Čítajte viac...

Ako správne určiť sumu nehnuteľnosti?

22.10.2018, Simona Matisová

Chcete predať svoju nehnuteľnosť no neviete za koľko? Máte obavu, že budete svoj majetok predávať či prenajímať pod cenu alebo naopak suma presiahne reálnu hodnotu? Ako správne nastaviť sumu nehnuteľnosti tak, aby sa na realitnom portáli neohriala pridlho a predaj prebehol k Vašej spokojnosti čo možno najskôr? Nechajte si od nás poradiť a zistite čo určeniu sumy predchádza a aký profesionálny servis Vám ponúka naša realitná kancelária.

Čítajte viac...

Škola volá - Detská izba pripravená na potreby školáka

22.10.2018, Simona Matisová

Prázdninujúce deti, dovolenky a letný oddych je dávno nenávratne preč. Kolotoč bežného školského tempa je už vyše mesiaca opäť tu a rodiny so školopovinnými ratolesťami doň vpadli skôr ako by predpokladali. Letné šantenie a plážové radovánky vystriedali sychravé chladné októbrové dni a s nimi aj množstvo školských povinností. Pýtate sa ako detskú izbu prispôsobiť potrebám školáka tak, aby malo dieťa dostatok hracej plochy i plnohodnotného a pohodlného miesta na učenie?

Čítajte viac...

Moderný pánsky byt – miesto kde velí muž

10.09.2018, Simona Matisová

Dosť bolo bývania u mami? Je najvyšší čas zdvihnúť kotvy a vytvoriť si vlastný domov presne podľa svojho gusta? Chcete sa striktne držať rozpočtu no zároveň získať bývanie, po ktorom ste túžili už dlho? Vytvorte si s našimi radami dokonalý, štýlový a jedinečný pánsky byt, ktorý ohúri nie len kamarátov ale aj nejednu dámsku návštevu.

Čítajte viac...

Prečo kúpiť chalupu na Slovensku? Oplatí sa investovať do staršej nehnuteľnosti?

18.08.2018, Simona Matisová

Mladí v nich vidia miesto ideálne pre bujaré párty, starším evokujú pokoj, kľud a pohodu.  Nejeden z nás má po namáhavom týždni v práci chuť relaxovať na mieste, kde nebude hluk, zhon, stres či mestská džungľa. Nie je nad pocit nadýchnuť sa čerstvého vzduchu na svojej vlastnej záhradke, odhryznúť si z vlastnoručne dopestovaného jablka, či dopriať si leňošenie v tráve.

Čítajte viac...

Homestaging – úprava vzhľadu interiéru

27.06.2018, Simona Matisová

Počuli ste už niekedy o slove homestaging? Alebo o jeho prenesenom preklade prezentácie nehnuteľnosti? V prípade, že sa Vám Vašu nehnuteľnosť nedarí dlhodobo predať predpokladáme, že ste sa s podobným výrazom ešte nestretli. Ako homestaging v našom podaní vyzerá, čo obnáša a o čo vlastne ide? Je to len výstrelok amerických realitných kancelárií alebo cesta ako predať nehnuteľnosť jednoducho a rýchlo?

Čítajte viac...

Letná záhradná sezóna je tu – čo treba spraviť a čomu sa radšej vyhnúť?

18.06.2018, Simona Matisová

Sezóna garden parties, záhradných grilovačiek a susedských posedení sa nezadržateľne blíži. Teplé počasie vyženie do záhrady celú rodinu. Načo však myslieť dopredu? Ako záhradu na letnú sezónu pripraviť tak aby bola krásna, svieža a robila Vám radosť až do konca letných dní? Ako sa postarať o trávnik, kedy sadiť letničky a aký vybrať štýlový záhradný exteriérový nábytok? Držte sa s nami pár overených rád a zabezpečte sebe aj svojej rodine nezabudnuteľné slnečné chvíle na Vašej záhrade.

Čítajte viac...

1BCR GROUP - Divízia Vidiecke chalupy

18.04.2018, Simona Matisová

Máte dosť mestského zhonu? Nevyhovuje Vám rýchly spôsob života v meste a máte potrebu uniknúť? Nebaví Vás hluk áut, zápchy ráno aj večer, betónová džungľa nie je podľa Vášho gusta a množstvo ľudí všade naokolo Vás dusí? Zobúdzali by ste sa radšej v tichom prostredí pri krásnej lúke, prechádzali sa popri potoku a žili v súlade s prírodou?

Čítajte viac...

1.BCR Group – všetko pod jednou strechou

18.03.2018, Simona Matisová

  Už na samom začiatku, pri zrode prvej myšlienky založenia 1. BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT sme vedeli, že to bude dlhá, náročná a kľukatá cesta. Vedeli sme, že budeme tvrdo pracovať, vyvíjať sa, učiť sa, expandovať a neustále sa zlepšovať. Naše stabilné miesto na trhu sme si vydobyli vďaka neprestajnému úsiliu tímu a neutíchajúcej chuti pracovať. Celé dni v teréne, niekoľko prebdených nocí v kancelárii, nespočetné množstvo porád, rozhovorov a obrovská dávka odhodlania, nás sprevádzali začiatkom.

Čítajte viac...

Stali sa sme sa členmi Únie realitných kancelárií Slovenskej republiky

10.03.2018, Simona Matisová

Naša realitná kancelária vznikla s vidinou férového jednania, ľudského prístupu, sprostredkovania profesionálnych služieb a spokojnosti všetkých zúčastnených strán. V snahe dosiahnuť vytýčené ciele, sa 1.BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT snaží neustále nie len profesne vzdelávať a pripravovať svojich realitných maklérov, ale tiež spolupracovať s dlhoročnými odborníkmi a špičkovými špecialistami z oboru.

Čítajte viac...

Drevené parkety verzus laminát – vojna drahého s lacným?

07.02.2018, Simona Matisová

Práve podlaha je jedným z najviac namáhaných objektom vrámci domácnosti. Preto si bez debaty všetky obytné priestory rozhodne zaslúžia kvalitné a účelové podlahové pokrytie. Priestor obývacej izby, detských izieb či spoločensko-relaxačných miestností je ideálnym adeptom na drevené či laminátové podlahy. Je však konečný výber jednoduchý?

Čítajte viac...

Domáca pracovňa – ako na to?

07.02.2018, Simona Matisová

Sedíte v pracovnom Office denne od ôsmej do piatej no Vaša miestnosť či openspace postráda šmrnc, dizajn a účelové riešenia priestoru? Oveľa radšej by ste pracovali z domu alebo využili občasný luxus v podobe homeoffice no nemáte v byte zriadený pracovnú miestnosť? Vybudujte si podľa našich rád aj v malom priestore vynikajúci a štýlový pracovný kútik, v ktorom Vás budú Vaše pracovné povinnosti baviť.

Čítajte viac...

Vôňa Vianoc v podaní 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT

19.12.2017, Simona Matisová

Vianočné večierky, sviatočné dobroty, sladké cukrovinky, dobrá nálada, a detský smiech neodmysliteľne patria k navodeniu pravej vianočnej atmosféry, utuženiu rodinného kolektívu a príjemne strávenému času v kruhu tých, ktorých si vážime a obdivujeme. Zhon, vybavovačky, stres, chyby či prešľapy k nim samozrejme patria tiež. No čo by to boli za Vianoce bez pár vrások navyše no nie?

Čítajte viac...

Rekonštrukcia bytu – beh na dlhé trate. Ako prebieha a načo si dať pozor?

08.12.2017, Simona Matisová

Určite to poznáte. Prvotné nadšenie, megalomanské nápady, striktný rozpočet a viac ako pozitívna vyhliadka. Zo začiatku vyzerá rekonštrukcia domu či bytu ako ideálne riešenie. Pohľad cez ružové okuliare nás často zaslepí a nedovolí vidieť veci v reálnom svetle. Prečo predsa nedopriať našej nehnuteľnosti moderného ducha, trochu zmeny, novoty a funkčných riešení?

Čítajte viac...

Sociálne siete – boom súčasnosti

30.10.2017, Simona Matisová

Žijeme v internetovej dobe, kde si bežne zakladajú osobné účty na sociálnych sieťach malé deti, kde sú mimoriadne populárne dokonca aj zvieracie kontá a čím väčší a bláznivý výstrelok virálne obletí zem, tým väčšiu chválu zožne. Či chceme či nie, sociálne siete v súčasnosti výrazne hýbu svetom. Kto na nich nie je a pravidelne neprispieva, ako by ani neexistoval. Hľadáte kamaráta z vysokej školy?

Čítajte viac...

Nikoleta Ivančíková – mladá krv s cieľom uspieť

25.10.2017, Simona Matisová

Ako každé malé dievča, aj ona chcela byť lekárkou, modelkou, celoživotnou princeznou či učiteľkou. Ani náhodou, by však nepovedala, že život a správna príležitosť ju zavedie celkom iným smerom a nakoniec spokojne zakotví pri povolaní realitnej maklérky. Je krásna, mladá, ambiciózna, plná chuti a cieľov. Nikoleta Ivančíková, drobné žieňa so závidenia hodnou odhodlanosťou zdolávať nové výzvy.

Čítajte viac...

Ponuka verzus dopyt – čo predávať, ako zatraktívniť svoju nehnuteľnosť a ako nastaviť výhodnú cenu?

12.09.2017, Simona Matisová

Jedny hovoria, že najväčší boom predaja a veľkého zárobku je už dávno za nami, iní si mydlia ruky a vyčkávajú na ten správny okamih. Kým pred pár rokmi bol byt blízko centra výsadou bohatých a snom ostatných, dnes je všetko inak.  Čo je v súčasnosti najväčším lákadlom? Aká nehnuteľnosť bude rozhodne predaná skôr ako sme čakali, kde sa nakupovať oplatí a naopak, ktoré lokality sú dávno v pase?

Čítajte viac...

Tomáš Hudec – priateľský odborník

21.08.2017, Simona Matisová

Kto ho pozná vie, že je dobrák od kosti, šikovný pracant a večný zabávač. Tímový hráč a profesionál, športovec či milovník turistiky, ktorý do nášho tímu zapadol bez najmenšieho problému. Ako sa Tomáš k práci realitného makléra dostal? Čo ho na tejto práci baví najviac? S akými vtipnými situáciami sa už pri svojej profesii stretol a prečo považuje našu kanceláriu za tú najlepšiu?

Čítajte viac...

Tienenie – druhy, typy, užitočné rady

10.08.2017, Simona Matisová

Je Vaša pohodlná spálňa orientovaná na slnečnú stranu a Vás už počas dlhých letných mesiacov nebaví spať v extrémne rozhorúčenej miestnosti? Zobúdza Vás každé ráno slnko páliace priamo do očí a romantický východ slnka Vás už tiež omrzel? Alebo máte jednoducho chuť dotvoriť Váš moderný priestor dizajnovým kúskom, ktorý by dobre vyzeral, zabezpečil Vám dostatok súkromia, odhlučnil okolie a navyše mal jednoduché a praktické ovládanie? Potrebujete sa zorientovať v ponuke? Ste na správnej adrese.

Čítajte viac...

Slovenské more ako na dlani

28.07.2017, Simona Matisová

Chutný drink v ruke, opaľovací krém na nose a nohy vyložené na ležadle pri pláži? Alebo radšej poctivá túra a spoznávanie miestnych pamiatok? Či ideálny objekt prenájmu a dlhodobej investície? Nech už sú Vaše úmysly akékoľvek, naša široká ponuka nehnuteľností v Chorvátsku Vás rozhodne osloví a uspokojí aj toho najnáročnejšieho záujemcu.

Čítajte viac...

Zdedil som nehnuteľnosť a čo teraz

20.07.2017, JUDr. Evka Bakalárová

Už v čase prebiehajúceho dedičského konania si treba začať preverovať akú nehnuteľnosť / nehnuteľnosti by ste mali zdediť . Treba si : 1/ nehnuteľnosť overiť vizuálne 2/ preveriť právny stav nehnuteľnosti 3/ zistiť technický stav nehnuteľnosti 4/ zistiť hodnotu nehnuteľnosti 5/ urobiť rozhodnutie ako ďalej

Čítajte viac...

Talent spoza KAMERY - Michal „Stym“ Pátek

26.06.2017, Simona Matisová

Je mladý, talentovaný, šikovný a cieľavedomý. Vyštudovaný právnik s dušou umelca, precízny perfekcionista a pohodový flegmatik, taký je náš dvorný fotograf, kameraman a videomaker Michal Patek. Sme pyšní, že náš tím tvoria ludia, ktorí sú nie len obdivuhodne zapálení pre svoju prácu ale tiež zdieľajú našu ideu čestnej, poctivej a zodpovedne vykonanej práce.

Čítajte viac...

Vaňa alebo sprchový kút? Dopriať si relax v bublinkách či zvoliť rýchle osvieženie?

15.06.2017, Simona Matisová

Čo si budeme hovoriť. Po náročnom pracovnom dni jednoducho nie je nad horúci relaxačný kúpeľ vo vani plnej voňavých bubliniek, aromatických sviečok v pozadí a pohár dobrého vína v ruke. Občas však zvíťazí chuť na rýchlu, osviežujúcu, o niečo menej filmovú a o niečo viac úspornú variantu a teda obyčajnú sprchu v sprchovom kúte.

Čítajte viac...

VOĽNÉ NEBYTOVÉ PRIESTORY BÝVALÉHO AREÁLU BRATISLAVSKEJ CVERNOVEJ TOVÁRNE

28.03.2017, JUDr. Evka Bakalárová

Máš miliónové nápady no žiadny priestor a peniaze? Začni v priestoroch bývalej cvernovky na Košickej 37 v Bratislave.

Čítajte viac...

Malý byt – ako ho pohodlne a funkčne zariadiť?

26.02.2017, Simona Matisová

Súčasný nepretržitý pohyb vysokých cien na trhu nehnuteľností je pre mladých ľudí či začínajúce rodiny skutočne nekompromisný. Doba automaticky pridelených družstevných bytov či dvojgeneračných domácností je už nenávratne preč, ponuka mamahotelu má tiež svoje mantinely. Mnoho mladých si však kvôli vysokým cenám bytov jednoducho nevie zabezpečiť vlastné bývanie tak, ako by si predstavovali. Ako teda správne uchopiť neľahkú výzvu a vytvoriť aj zo skromnej výmery malý, útulný a praktický štartovací byt v duchu hesla za málo peňazí výdatne a veľa muziky?

Čítajte viac...

Prečo pri predaji nehnuteľnosti potrebujem makléra?

17.02.2017, Simona Matisová

Každý z nás vie, že v súčasnosti žijeme extrémne rýchly a konzumný život v mimoriadne predraženej dobe. Každá ponúkaná služba značí siahnuť do vrecka vždy o niečo hlbšie. Mnohí sa preto v snahe vyhnúť sa ďalším výdavkom neodborne púšťajú do svojpomocných alternatív. Je však predaj alebo kúpa nehnuteľnosti na vlastnú päsť skutočne výhodná voľba? Nebude predsa len v konečnom dôsledku znamenať v budúcnosti problém či dokonca navýšenie výslednej sumy?

Čítajte viac...

Bytové doplnky – zútulnenie priestoru na počkanie

08.02.2017, Simona Matisová

Sú bezpochyby neoddeliteľnou súčasťou interiéru. Vďačne potešia oko domáceho a zaujmú každú návštevu. Či už sú veľké alebo malé, minimalistické, futuristické či trendové prípadne rustikálne, sklenené či drevené, bez nich by to jednoducho nebolo ono. Staré dobré pravidlo, čím viac tým lepšie pri nich rozhodne neplatí no ak je ich príliš málo je to tiež na škodu. Tá správna miera a vhodný výber vie však aj obyčajný priestor pozvniesť na dizajnový skvost.

Čítajte viac...

Ktorý stavebný materiál, a prečo?

16.01.2017, Simona Matisová

Ponuka je široká, ceny porovnateľné, dostupnosť tiež. Ktorý je teda ten ideálny? Trh nás neustále zaplavuje novými, pokrokovými a modernými postupmi, ako si svoj vysnívaný domov postaviť a z čoho. V džungli stavebných materiálov, je viac ako náročné, rozhodnúť sa pre taký, ktorý bude naše požiadavky spĺňať aj veľa rokov po nasťahovaní. Neobmedzujte však svoje rozhodnutie len na cenu či životnosť, rozmýšľajte nad materiálom, ktorý vnímate pozitívne, ktorý na Vás pôsobí príjemne, podporuje, oživuje a dokonca lieči, radí odborník Eva Krčmáriková.

Čítajte viac...

Problémy pri predaji starých domov

09.01.2017, Simona Matisová

Poznáte to, je Vašou srdcovkou, detským prežitkom či večným útočiskom so spomienkami na tie najkrajšie chvíle. Možno ste ho zdedili či si len tak z rozmaru zaobstarali. Čo však spraviť keď nastane ten správny čas posunúť sa ďalej a Vášmu starčekovi dať definitívne zbohom? Ako úspešne a bez vrások na tvári predať starý dom? V prvom rade si pripravte poriadnu porciu trpezlivosti a dávku vytrvalosti k tomu. Aj napriek výbornej lokalite, optimálnemu stavu, pôsobivej architektúre či výhodnej cene budete musieť zvádzať nemilosrdne ostrý boj s pokrokovými a avantgardnými krásavcami.

Čítajte viac...

Osvetlenie - Na čo nezabúdať a čo riešiť v predstihu?

02.01.2017, Simona Matisová

Každý z nás si uvedomuje nezastupiteľnosť prirodzeného svetla pre zdravý vývoj človeka. Minulé civilizácie dokonca určovali celý svoj životný rytmus podľa svetla Slnka a Mesiaca. Mnohí z nás však neprikladajú veľkú pozornosť faktu, že pod umelým osvetlením trávime väčšinu svojho dňa. Bude teda múdre zabezpečiť si v domácnosti vyhovujúci pomer prirodzeného a umelého svetla.

Čítajte viac...

Starý či nový? Pre ktorý sa rozhodnúť?

26.12.2016, Simona Matisová

Nikdy nekončiaca dilema, nad ktorou si lámu hlavu mnohí. Niektorí odporúčajú zbrusu nový, neopozeraný, sviežy či moderný. Jednoducho začať vo vlastnom a s čistým plátnom. Iný zase nedajú dopustiť na starší a čiastočne zabehnutý. Kúpa bytu je však nie len zásadným životným krokom ale aj nákladnou a dlhodobou investíciou, preto by mal Vášmu rozhodnutiu predchádzať dlhý rad úvah a správne zodpovedaných otázok . Ktorá z možností je teda pre kupujúceho skutočne výhodnejšia?

Čítajte viac...

Sme členmi Združenia realitných kancelárií Slovenska

23.11.2016, Simona Matisová

Členovia nášho tímu sa v oblasti realít pohybujú dlhé roky, rozhodne tak nejde o žiadnych amatérov či ustráchaných nováčikov ale zanietených, na slovo vzatých profesionálov. Rozhodnutie stať sa súčasťou Združenia realitných kancelárií Slovenska teda pramenilo z jasnej vízie posilnenia našej pozície na trhu, legislatívnej informovanosti a snahy realitný trh oslobodiť od stále stúpajúcej tendencie nekorektného a neférového jednania voči zákazníkovi.

Čítajte viac...

Ochráňte svoj spánok a oddychujte v harmonickom prostredí

16.11.2016, Simona Matisová

Spálňa je nepochybne jednou z najdôležitejších miestností nášho domova. Kúsok intímneho priestoru, osobného hniezda, v ktorom oddychujeme, snívame, relaxujeme a čerpáme energiu. Cítite sa však vo vlastnej spálni často aj po výdatnej porcii spánku unavení? Máte pocit akoby Vás niečo neustále podvedome rušilo? Budíte sa stále častejšie so zlou náladou?

Čítajte viac...

PRACUJ S NAMI

23.10.2016, Simona Matisová

Hovorievala Ti mama, že si od narodenia extrémne šikovný? Vravieva Ti priateľka, že by si mal namiesto večného makania na zlom pracovnom mieste pracovať radšej pre seba a svoj osobný rozvoj? Spomenuli už niekedy Tvoji kamoši, že si nezvyčajný pracant a máš na viac? A nepríjemný šéf a nudní kolegovia Ti už tiež lezú na nervy? Potom bez váhania vedz, že náš tím hľadá práve Teba!

Čítajte viac...

Ako vybrať ten správny pozemok

20.10.2016, Simona Matisová

Náš domov, naše vlastné útočisko, náš osobný kúsok vesmíru. Všetci to od nepamäti poznáme, hovoríme, myslíme, s touto myšlienkou ho kupujeme, roky budujeme, skrášľujeme a staráme sa oň. Kam však svoj vysnívaný domov umiestniť? Ktoré miesto je tým správnym pre naše žitie? Kde sa budeme cítiť zdravo, bezpečne aj pohodlne?

Čítajte viac...

Hypotéka od A po Z

19.09.2016, Simona Matisová

Rozhodli ste sa pre svoje prvé vlastné či nové pohodlnejšie bývanie, no Vaše úspory nestačia pokryť celú sumu? Vziať si na plecia dlhodobý finančný záväzok v podobe hypotéky si však vyžaduje obozretné konanie a dôsledný prehľad dostupných ponúk. Akým smerom sa bude cesta za vhodnou hypotékou uberať? Akými krokmi si budete musieť prejsť a aké faktory proces obnáša?

Čítajte viac...

Osobný maklér – maklér zastupujúci kupujúceho

14.09.2016, Simona Matisová

Privátny, osobný či súkromný? V prvom rade jednoznačne mimoriadne odbremeňujúci a značne nápomocný. Presne taký je realitný maklér, ktorý bude zastávať pozíciu osobného makléra a teda reprezentovať našu novú službu, ktorú Vám s radosťou v úvode tohtoročnej jesennej sezóne prinášame. Pokiaľ nemáte chuť, čas či znalosti, ktoré Vás k vysnívanému bývaniu dovedú hladko, rýchlo a jednoducho, nepremýšľajte dlho a využite pomoc, ktorá Vám zaručí komfort plného realitného servisu po každej stránke.

Čítajte viac...

Plniť Vaše sny nás napĺňa

23.08.2016, Simona Matisová

Zažili ste už zrod niečoho celkom nového? Stáli ste pri budovaní priamo v samom epicentre diania? Zamilovali ste sa do každého aj namenšieho kúska tej zložitej, kľukatej a náročnej cesty? Mali úspech tak blízko, doslova nadosah ruky a bojovali zaň celým svojim bytím, celým svojim srdcom? Potom určite viete, čo poháňa našich realitných špecialistov a celý tím každý nový deň neustále vpred.

Čítajte viac...

Bezpečnostné systémy

16.08.2016, Simona Matisová

Sme v plnom prúde leta a teda aj horúcich letných dovoleniek. Obdobie oddychu a pohody, na ktoré sa všetci celý rok nevieme dočkať, no nie? Čas kedy opúšťame naše domovy a cestujeme za dobrožrustvami na čarovné miesta. Kto sa však zodpovedne postará a dohliadne na náš majetok? Ako zabezpečiť dom či byt proti vniknutiu neželaného navštevníka počas našej neprítomnosti?

Čítajte viac...

Prečo je open-house naša srdcovka?

03.08.2016, Simona Matisová

Hovorí sa, že kombinácia príjemného s užitočným je ideálna varianta pri každej možnej činnosti. A my vieme, že inak tomu nie je ani v prípade open-house. Máte radi uvoľnenú atmosféru, chutné domáce pohostenie, degustáciu lahodných slovenských vín a ako čerešničku na torte navyše možnosť odísť s kľúčom od svojho vlastného vysnívaného bývania? V tom prípade si projekt open-house zamilujete rovnako, ako naši makléri.

Čítajte viac...

Klimatizácia – strašiak či pomocník?

25.07.2016, Simona Matisová

Neúnosné teploty, horúčavy šplhajúce sa do závratných výšok či neznesiteľné dusno nám značne život strpčujú počas niekoľkých dlhých letných mesiacov. Kam sa však pred nepríjemnou páľavou schovať? Vhodným a stále častejšie vyhľadávaným riešením je práve klimatizácia. Ako však vybrať spolahlivé zariadenie, ktoré interiér príjemne schladí, zbytočne nezaťaží rodinný rozpočet a zároveň bude funkčné a bezproblémové celú sezónu?

Čítajte viac...

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818