1.BCR Group – všetko pod jednou strechou

18.3.2018, Simona Matisová
 

Už na samom začiatku, pri zrode prvej myšlienky založenia 1. BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT sme vedeli, že to bude dlhá, náročná a kľukatá cesta. Vedeli sme, že budeme tvrdo pracovať, vyvíjať sa, učiť sa, expandovať a neustále sa zlepšovať. Naše stabilné miesto na trhu sme si vydobyli vďaka neprestajnému úsiliu tímu a neutíchajúcej chuti pracovať. Celé dni v teréne, niekoľko prebdených nocí v kancelárii, nespočetné množstvo porád, rozhovorov a obrovská dávka odhodlania, nás sprevádzali začiatkom. V súčasnosti sme úspešnou realitnou kanceláriou, ktorá svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné služby na profesionálnej úrovni no s ľudským prístupom. Sme veľmi pyšní a zároveň nesmierne šťastní, že Vám môžeme vďaka veľkému úspechu už v roku 2018 predstaviť zbrusu nový projekt 1.BCR GROUP a množstvo divízii, ktoré v sebe implementuje. Odteraz už všetko vybavíte  pod jednou strechou, všetko u nás.

Keď sa stane idea skutočnosťou

Našu ponuku sme v primárnych štádiách pôsobenia 1. BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT upriamili na nehnuteľnosti západného Slovenska. Aj naďalej sa špecializujeme na domy, byty či pozemky z centra a blízkeho okolia Bratislavy, no svoj záujem sme rozšírili doslova míľovými krokmi. V uplynulých rokoch sme ako jedna z mála realitných kancelárií na slovenskom trhu usporiadali niekoľko zdarných Open-House obhliadok priamo s prezentáciou a voľným vstupom do predávaného objektu, svoju ponuku sme obohatili o možnosť prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu, pridali sme tiež možnosť sprostredkovania dlhodobého prenájmu kancelárskych priestorov.

Počas dráhy pôsobenia našej kancelárie sme sa stali členmi niekoľkých dôležitých spolkov a únií, nadviazali kľúčové domáce i zahraničné spolupráce a prijali fantastických pracovníkov, na čele so špičkovým realitným maklérom Lukášom Machotkom a tímom úspešných maklérov znalých oboru.

Projekt 1.BCR GROUP -  Unikát na trhu realít

Myšlienka založenia konceptu 1.BCR GROUP vznikala s jasnou predstavou kvalitného pokrytia absolútne celého portfólia služieb súvisiacich s realitami. Vzhľadom na zvýšený dopyt a záujem o podchytenie služieb veškerého druhu zo strany zákazníkov, sme sa rozhodli funkcie realitnej kancelárie rozdeliť do jednotlivých samostatných divízií a ich počet značne navýšiť o nové portfólio ponúk služieb. Ide o priame spojenie všetkých činností, ktoré trh realít obklopujú a ktoré by mohli konečného spotrebiteľa zaujať, osloviť či naplniť jeho potreby.

1.BCR GROUP má teda ambície stať sa ústrednou spoločnosťou, ktorá bude mať pod krídlami niekoľko navzájom súvisiacich celkov. Čo sa teda bude pod jednotlivými divíziami skrývať? Projekt predaja vidieckych chalúp, víkendových domov, usadlostí či pozemkov v prostredí hôr a Lazov, predaj a prenájom nehnuteľností či nebytových priestorov v rámci Európy i mimo nej, široká ponuka prvotriednych právnych a inžinierskych služieb, pomoc pri developerských projektoch, správa budov a bytových domov, krátkodobý prenájom bytov,  či samotné služby realitnej kancelárie 1. BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT.

Náš klient, náš pán

Vďaka nášmu novému projektu rozdelenia a náboru rozsiahlej škály ponuky služieb vieme klientovi zabezpečiť doslova celý priebeh kúpy, predaja, prenájmu a to pod jednou strechou jednoducho a bez zbytočnej straty času a financií. Či už ide o pomoc pri developerských projektoch a teda kúpa pozemku, vybavenie potrebných povolení na úradoch, predaj bytov, domov či kancelárskych priestorov v projekte alebo následná správa budovy, už nikdy sa nebudete musieť obávať zbytočného čakania, nekorektného prístupu, problémov s vybavovaním, zdĺhavým postupom či nedostatkom informácií o priebehu. Či už máte záujem o vilu v Thajsku, víkendový dom na vidieku alebo luxusný byt v centre Bratislavy, každá Vaša požiadavka je pre nás novou výzvou. Sme tu pre klienta a plne k dispozícií, pre čokoľvek bude potrebovať.

Celé portfólio divízií je odpoveďou na náš posun a naše dlhodobé vízie. Jednotlivé divízie budú postupne doplňované aj na úrovni spoločnosti či voči konečným klientom. V súčasnej dobe pracujeme na referenciách.

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818