Ďakujeme za rok 2018, tešíme sa na spoluprácu v roku 2019

28.1.2019, Simona Matisová
Naši klienti sú našou nevyčerpateľnou inšpiráciou. Každý deň sa snažíme vyhovieť ich potrebám a sprostredkovať celý priebeh spolupráce tak, aby boli zakaždým rovnako spokojní. Sme vďační, že máme veľké  šťastie na ľudí, ktorí nám naše pracovné dni zlepšujú a robia ich krajšími. S veľkou pokorou prijímame každý názor, postreh, skúsenosť či spätnú väzbu. Naše služby sa snažíme aj naďalej zlepšovať a skvalitňovať. Nechceme stagnovať, no naopak posúvať sa ďalej práve kvôli klientom. Našim cieľom bude vždy ľudský prístup a úsmev na tvári klienta na konci každej spolupráce. Je pre nás cťou, že sme už veľkému množstvu zákazníkov pomohli nájsť vysnívaný domov. Mimoriadne si ceníme, že mnoho ľudí si v roku 2018 vybralo aj v silnej konkurencii práve nás. Ďakujeme Vám, ďakujeme za rok 2018, priatelia.

Nič nie je náhoda

Úspech sa nedá kúpiť, popohnať ani nalinajkovať. Príde len vďaka poctivej práci. Na začiatku sme dúfali, že sa naša vízia o realitnej kancelárii, ktorá ponúkne ľuďom viac, ktorá sa bude snažiť byť vždy o krok vpred, ktorá svoj cieľ založí na profesionálnom prístupe a odbornosti pracovníkov bude skvelo fungovať. Až v procese sme však zistili, že práve cesta je cieľ. Práve naša chuť byť lepší, zdokonaľovať sa, učiť sa porozumieť je našim primárnym cieľom.

V súčasnosti Vám prinášame pod záštitou 1.Bratislavského centra realít širokú ponuku predaja bytov, domov, pozemkov, obchodných priestorov, kancelárii, gastro priestorov a iných. Radi Vám tiež sprostredkujeme prenájom domu či bytu, či bezproblémový predaj Vašej nehnuteľnosti. Obrátiť sa nás môžu fyzické osoby,  investori, developeri a domáce ako aj zahraničné podnikateľské subjekty. V súčasnosti vieme zabezpečiť doslova celý priebeh kúpy, predaja, prenájmu a to pod jednou strechou jednoducho a bez zbytočnej straty času či financií. Projekt 1BCR Group Vám vrámci konceptu divízie vidieckych chalúp ponúkne predaj vidieckych sídiel, domčekov, chát, chalúp a pozemkov rôznych veľkostí na tých najkrajších miestach našej krajiny. V akejkoľvek sfére si teda u nás nájdete to, čo práve potrebujete.

Ďakujeme Vám!

Každý rok je iný, mení sa trh, dopyt i klientela. U nás však rok čo rok ostáva nemennou ingredienciou poctivej práce práve naša chuť byť lepší. Chuť rozvíjať svoje možnosti a zabezpečiť čo možno najväčšiu spokojnosť našich klientov. Neodmysliteľnou dušou našej realitnej kancelárie je tím pracovníkov, ktorí tvoria silnú skupinu ľudí s rovnakými hodnotami a odhodlaním pracovať kvalitne. Sme veľmi vďační, že sa nám postupne podarilo vytvoriť tím, ktorý sa navzájom dopĺňa a ťahá za rovnaký koniec. Aký bol rok 2018 pre našich maklérov?

„Tento rok bol na moje pracovné skúsenosti bohatý. Spoznala som množstvo úžasných ľudí a začala som byť viac samostatná. Náš tím je pre mňa prínosom a môžem sa na nich kedykoľvek spoľahnúť. A za to som vďačná“, zhŕňa Nikol, naša najmladšia posiela tímu.

„Rok 2018 mi vďaka mojej práci dal veľmi veľa. Spoznal som nových priateľov, super kolegov a množstvo ľudí s ktorými som mohol spolupracovať. Vďačný som hlavne za to, že pokope všetci tvoríme jeden veľký tím a sme ako rodina“, hovorí Tomáš, jeden z našich najúspešnejších a zároveň najšikovnejších maklérov.

Ako ako hodnotí svoj rok realitný maklér Lukáš Machotka? Môj rok 2018 by určite charakterizovalo veľa práce, veľa spokojných klientov a veľa novýc začatých spoluprác.  Rok, s ktorým sa pomaly ale isto lúčime hodnotím veľmi pozitívne, v osobnom aj pracovnom živote sa mi podarilo neustále sa posúvať, nestagnovať na mieste. Neskromne mám pocit, že som sa v realitách naozaj našiel, že práve toto pracovné odvetvie je pre mňa to pravé a mám chuť sa posúvať stále vyššie.

Nám milí priatelia, teda neostáva nič iné, len Vám zo srdca v mene celého tímu i vedenia našej realitnej kancelárie poďakovať za Vašu priazeň a zaželať úspešný nový rok 2019 po každej stránke. Veríme, že sa aj v novom roku, naše cesty opäť stretnú.

Obrázky použité v článku - pexels.com 

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818