Stali sa sme sa členmi Únie realitných kancelárií Slovenskej republiky

10.3.2018, Simona Matisová
Naša realitná kancelária vznikla s vidinou férového jednania, ľudského prístupu, sprostredkovania profesionálnych služieb a spokojnosti všetkých zúčastnených strán. V snahe dosiahnuť vytýčené ciele, sa 1.BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT snaží neustále nie len profesne vzdelávať a pripravovať svojich realitných maklérov, ale tiež spolupracovať s dlhoročnými odborníkmi a špičkovými špecialistami z oboru. Po úspešnom vstupe do Združenia realitných kancelárií Slovenska, sme sa tento raz rozhodli pre rozšírenie nášho portfólia cenných spoluprác a stali sa tak členmi Únie realitných kancelárií Slovenskej republiky. Čo nás k tomu viedlo?

V čom je únia združujúca vybrané realitné kancelárie prospešná a čo to znamená pre našich klientov?

Sme všade tam, kde sa niečo deje

Je v našom záujme, aby sme boli vždy v dostatočnom dosahu nových informácií, možností vzdelávania a najnovších trendov z prostredia realitného trhu. Našim cieľom je prinášať klientom výhradne kvalitný, profesionálny a bezproblémový priebeh sprostredkovaných služieb. Byť teda členmi silnej zostavy združujúcej stabilné a úspešné realitné kancelárie v rámci Slovenska je pre nás česť a zodpovednosť zároveň. Nie len, že našej kancelárii prináša vstup do združení s podobnou ideou status modernej a pokrokovej spoločnosti, dáva nám predovšetkým možnosť učiť sa od najlepších, načúvať novinkám a skúsenostiam, prispievať vlastnými poznatkami, deliť sa navzájom o sporné situácie z praxe, zúčastňovať sa na podnetných diskusiách či workshopov a mnoho iných benefitov.

Ciele Únie realitných kancelárií SR

Považujeme za mimoriadne dôležité byť súčasťou skupiny, ktorá členom zabezpečuje odborné poradenstvo, spravuje exkluzívne podujatia či konferencie, svojich členov náležite informuje o aktualitách, bojuje za práva spotrebiteľov a férovosť predaja. Na fungovanie kvalitnej spolupráce medzi jednotlivými realitnými kanceláriami v rámci únie, ich korektné vzťahy a efektívnu kolaboráciu je dozerané jasnými, vopred vytýčenými pravidlami. Primárnym cieľom únie je vzájomná spolupráca a všestranná pomoc všetkých zúčastnených strán. Kľúčovým záujmom únie je taktiež snaha o úpravu legislatívy a teda značného sprísnenia a spätnej kontroly chodu realitného trhu, ochranu konečného spotrebiteľa pred nekorektným, neprimeraným či neprofesionálnym prístupom kancelárií. Únia dokonca predložila vôbec prvý návrh zákona o realitnom sprostredkovaní v snahe „Nastaviť efektívne pravidlá fungovania realitného trhu“ a zvýšiť povedomie o potrebe ochrany spotrebiteľa.

Čo však vstup do združení ako je Únia realitných kancelárií SR v konečnom dôsledku znamená pre zákazníka? Aké benefity prináša spotrebiteľovi? Realitná kancelária a jej pracovníci sú vybavení novými skúsenosťami a znalosťami, sú v prostredí špičkových odborníkov, majú dosah k mnohým profesionálnym kurzom, článkom či workshopom. No v prvom rade svojou účasťou realitná kancelária a jej pracovníci podporujú myšlienku únie vybudovať v ľuďoch opäť pocit bezprostrednej dôvery, že sa na realitných profesionálov môžu pri predaji či kúpe plnohodnotne spoľahnúť, že nebudú okradnutí, oklamaní či obeťami podvodu. Našim zákazníkom tak vďaka cenným spoluprácam ponúkame profesionálne služby zastrešené odborníkmi.

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818