Tomáš Hudec – priateľský odborník

21.8.2017, Simona Matisová
Kto ho pozná vie, že je dobrák od kosti, šikovný pracant a večný zabávač. Tímový hráč a profesionál, športovec či milovník turistiky, ktorý do nášho tímu zapadol bez najmenšieho problému. Ako sa Tomáš k práci realitného makléra dostal? Čo ho na tejto práci baví najviac? S akými vtipnými situáciami sa už pri svojej profesii stretol a prečo považuje našu kanceláriu za tú najlepšiu?

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku

Je mladý, odhodlaný a plný chuti pracovať. Sám o sebe tvrdí, že začal ako laik a nadšenec. „Veľa som sa o reality už v minulosti zaujímal. Študoval som, zisťoval a čítal more tematických článkov. Verím, že len s dostatkom znalostí sa vie maklér skutočne priblížiť svojim klientom. Ak reálne rozumie ich požiadavkám a preferenciám, porozumie ich problému“. Ako Tomáš spomína, začiatky rozhodne neboli jednoduché. „Štart bol samozrejme mimoriadne náročný. Pomerne dlhý čas sa mi nepodarilo nič predať, rýchlo sa dostavila frustrácia a klasická otázka čo robím zle. V každom odvetví sa však treba vedieť pohybovať, postupne sa mi začalo viac a viac dariť, teraz som spokojný“.

Nie je maklér ako maklér

Na otázku či je práca realitného makléra náročná odpovedá jednoznačne. „Určite si vyžaduje dostatok skúseností, trpezlivosti a ostražitosti“. Čo mu práca dala a naopak vzala? „Táto profesia ma veľmi baví a napĺňa. Zodpovedne môžem povedať, že som sa v nej našiel. Získal som nový pohľad na ľudí, ich životné príbehy, vnímam veci určite inak. Každý klient je pre mňa osobitý, ku každému som sa naučil pristupovať individuálne a s úctou. Vzala mi však súkromný čas. S tým som ale samozrejme počítal, keďže ten by som stratil aj v akejkoľvek inej práci, ktorej by som sa venoval naplno“.

Dnes Tomáš tvrdí, že oblasť realít je pre neho to pravé orechové. Nebolo však tomu vždy tak. „K realitám som mal odjakživa pomerne blízko, keďže som sa v minulosti pohyboval v oblasti stavebníctva. Myslím, že keby ma maklérstvo natoľko neoslovilo, zotrval by som pri tomto odvetví“. Čo teda pokladá za svoj najväčší pracovný úspech? „Určite to, že som bol schopný odolať a prekonať prvotný neúspech a prebojovať sa k uspokojivej súčasnosti“.

Všade dobre, v 1.BRATISLAVSKOM CENTRE REALÍT najlepšie

Naša kancelária je pre nových nádejných, šikovných a snaživých pracovníkov otvorená. Ambiciózneho dobráka ako je Tomáš, sme prijali s otvorenou náručou. Filozofia našej realitnej kancelárie je založená na vzájomnej pomoci, podpore a ochote, ktorú Tomáš pochopil a osvojil si ju takmer okamžite. „Som vďačný za mimoriadne príjemnú atmosféru, ktorá v kolektíve panuje. Kolegov vnímam ako priateľský súdržný tím, často sa prirovnávame k veľkej rodine. S humorom a nadhľadom, ide všetko akosi ľahšie, preto som rád, že sa stretla skladba ľudí, ktorá vyznáva rovnaké hodnoty a rozumie si“.

Čo by Tomáš odkázal budúcim nádejným uchádzačom o miesto realitného makléra? „Dravosť, slušnosť, pokora, chtíč a istá dávka šťastia sú rozhodne kľúčové“. Nám teda ostáva dodať, že plne súhlasíme.

 

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818