Vôňa Vianoc v podaní 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT

19.12.2017, Simona Matisová
Vianočné večierky, sviatočné dobroty, sladké cukrovinky, dobrá nálada, a detský smiech neodmysliteľne patria k navodeniu pravej vianočnej atmosféry, utuženiu rodinného kolektívu a príjemne strávenému času v kruhu tých, ktorých si vážime a obdivujeme. Zhon, vybavovačky, stres, chyby či prešľapy k nim samozrejme patria tiež. No čo by to boli za Vianoce bez pár vrások navyše no nie? Vôňa fantastickej kapustnice, čerstvých koláčov, kvalitného vína a chutného punču nám  však v nose ostane minimálne do budúcich Vianoc.

Nech žijú biele, zasnežené a bohaté

Či sme malý alebo veľký, bohatý alebo chudobný, workoholik alebo domased, na Vianoce sme všetci spokojní a usmiati. Čím to je? Ako je možné, že sa na pár dní v roku vie aj ten najpracovitejší človek zastaviť a užiť si ich doma s rodinou?

Vianoce robia tradície, spomienky, radostné rodinné okamihy, známe chute a vône. Zatiaľ čo niekto by si sviatky nevedel predstaviť bez kapra a šalátu, druhý myslí na rodinu a tretí na tradičný dizajn a dekor. Ako však Vianoce chápe a prežíva náš tím?

Čo pre nás znamenajú Vianoce?

Vianoce miluje takmer každý. Toho kto povie nie, rozhodne neminie krivý pohľad ostatných. Malí sa tešia na bohatú nádielku darčekov a sladkostí, veľkí na dobré jedlo a rodinnú atmosféru. Ako vnímajú Vianočné sviatky naši makléri? Čo pre nich znamenajú a čo ich robí v tomto období naozaj šťastnými?

„Vianoce mi v prvom rade evokujú rodinu. Vždy som vďačný za čas, ktorý môžem so svojimi najbližšími stráviť, no Vianoce sú so svojou sviatočnou atmosférou o to krajším a výnimočnejším okamihom v kruhu tých ktorých milujem“. Kedy si Tomáš Vianoce užije naplno? „Pre mňa je ideálna predstava vianočnej pohody praskajúci oheň v krbe a veľa snehu za oknami“, dodáva.

Naša najnežnejšia súčasť tímu Nikol má o dokonalých Vianociach jasnú predstavu. „Tento sviatočný čas si cením práve preto, lebo je to možno dokonca jediný deň v roku, kedy si za spoločný stôl sadneme celá rodina. Veľmi sa teším na našu tradíciu spoločného zdobenia stromčeka. So sestrami každý rok ráno na štedrý deň vyzdobujeme, zatiaľ čo mama nám pripravuje dobroty. Púšťame si vianočné piesne a užívame si pohodu“. Teší sa Nikol aj na nádielku darčekov? „Samozrejme, že sa teším aj na darčeky, no predovšetkým mi záleží na spokojnosti mojej rodiny a ich úsmeve. Vianoce mám rada najmä preto, že si môžem užívať chvíle s rodinou, bez toho aby sa niekto naháňal za prácou alebo inými povinnosťami.

Lukáš berie Vianoce ako oddych po namáhavom roku. „Asi sa nevyhnem klasickému klišé ale pre mňa sú to sviatky pokoja a rodinného stíšenia sa. Rozhodne sa na ne nepozerám cez materiálne potešenie, darčeky a drahé pozornosti ma už dávno nenadchnú tak ako usmiate tváre mojej rodiny“. Na čo sa však Lukáš mimoriadne teší? „Veľmi sa teším sa Vianoce, keď budem mať deti. Mám pocit, že vtedy vo mne opäť ožije pravé vianočné čaro, budem každý okamih prežívať ešte o niečo viac intenzívnejšie a radostnejšie“. A v čom sú Lukášove darčeky nepochybne výnimočné? „Už niekoľko rokov po sebe, sa snažím každému venovať niečo originálne, niečo čo bežne nekúpi. Práve preto darčeky vyrábam. Venujem výrobe svoj čas a verím, že obdarovaných zakaždým prekvapím a poteším“.

Drahí priatelia, onedlho nás čakajú tie najkrajšie chvíle v roku. Nenechajte si ujsť ani minútu s Vašimi blízkymi a užite si každý moment do sýtosti. V mene celého tímu 1.BCR Vám prajeme tie najšťastnejšie Vianoce a najkrajší vstup do nového roka.

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818