Bývajme zdravo

Ak si neviete poradiť ako sa k svojmu domovu rozumne správať, ako priestor zveľadiť, ako ho efektívne zariadiť, ako mu vdýchnuť ten správny náboj, ako predchádzať negatívnej energii a pocitu strachu vo vlastnom dome či byte, sledujte seriál odborných článkov, venovaných témam rôzneho druhu z oblasti umenia „Feng-šuej“ a zdravého bývania. Každý týždeň Vám predstavíme nový námet či ideu, podanú ľudskou formou. Nezabudnite sledovať našu stránku aby ste sa dozvedeli viac. Alebo sa prihláste do odberu newslettera.

Dáma, ktorá bude naše i Vaše znalosti z oblasti zdravého, spokojného a pohodového bývania prehlbovať každý týždeň sa v oblasti realít, estetiky a bývania ako takého, pohybuje dlho a naozaj mu rozumie. Eva Krčmáriková, hoci je vyštudovanou ekonómkou, je predovšetkým vernou milovníčkou stavebného umenia a odhaľovania duše priestoru. Od roku 1996 sa venuje programovaniu budov podľa princípov Feng šuej. Svoju prácu nezvyčajne miluje a berie ako večné poslanie. Momentálne zastáva post špecializovaného konzultanta pre všetky fázy stavebného procesu, je stavebným biológom, konzultantom nielen pre privátnych jednotlivcov, a obchodné skupiny, ale i nadnárodné developerské spoločnosti.

Ktorý stavebný materiál, a prečo?

16.01.2017, Simona Matisová

Ponuka je široká, ceny porovnateľné, dostupnosť tiež. Ktorý je teda ten ideálny? Trh nás neustále zaplavuje novými, pokrokovými a modernými postupmi, ako si svoj vysnívaný domov postaviť a z čoho. V džungli stavebných materiálov, je viac ako náročné, rozhodnúť sa pre taký, ktorý bude naše požiadavky spĺňať aj veľa rokov po nasťahovaní. Neobmedzujte však svoje rozhodnutie len na cenu či životnosť, rozmýšľajte nad materiálom, ktorý vnímate pozitívne, ktorý na Vás pôsobí príjemne, podporuje, oživuje a dokonca lieči, radí odborník Eva Krčmáriková.

Čítajte viac...

Osvetlenie - Na čo nezabúdať a čo riešiť v predstihu?

02.01.2017, Simona Matisová

Každý z nás si uvedomuje nezastupiteľnosť prirodzeného svetla pre zdravý vývoj človeka. Minulé civilizácie dokonca určovali celý svoj životný rytmus podľa svetla Slnka a Mesiaca. Mnohí z nás však neprikladajú veľkú pozornosť faktu, že pod umelým osvetlením trávime väčšinu svojho dňa. Bude teda múdre zabezpečiť si v domácnosti vyhovujúci pomer prirodzeného a umelého svetla.

Čítajte viac...

Ochráňte svoj spánok a oddychujte v harmonickom prostredí

16.11.2016, Simona Matisová

Spálňa je nepochybne jednou z najdôležitejších miestností nášho domova. Kúsok intímneho priestoru, osobného hniezda, v ktorom oddychujeme, snívame, relaxujeme a čerpáme energiu. Cítite sa však vo vlastnej spálni často aj po výdatnej porcii spánku unavení? Máte pocit akoby Vás niečo neustále podvedome rušilo? Budíte sa stále častejšie so zlou náladou?

Čítajte viac...

Ako vybrať ten správny pozemok

20.10.2016, Simona Matisová

Náš domov, naše vlastné útočisko, náš osobný kúsok vesmíru. Všetci to od nepamäti poznáme, hovoríme, myslíme, s touto myšlienkou ho kupujeme, roky budujeme, skrášľujeme a staráme sa oň. Kam však svoj vysnívaný domov umiestniť? Ktoré miesto je tým správnym pre naše žitie? Kde sa budeme cítiť zdravo, bezpečne aj pohodlne?

Čítajte viac...

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Súhlasím s tým, že budem kontaktovaný za nasledujúcich podmienok.
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818