Kompletné služby v realitách pod jednou strechou

Meníme služby podľa vás

Vyskúšajte si nás a zažijete zmenu na ktorú ste čakali. Nie ste tak ako my spokojní s nízkou kvalitou a morálkou na realitnom trhu? Meníme všetko čo Vám vadí na realitkách.

Predaj nehnuteľnosti

Mnohoročné skúsenosti členov nášho tímu prevedú aj Vás procesom predaja vašej nehnuteľnosti s najväčšou starostlivosťou a zárukou bezpečnosti.

Prenájom nehnuteľnosti

Ak hľadáte nájomníka pre Váš byt, dom alebo nebytový priestor zverte sa do našich rúk a my Vám nájdeme seriózneho nájomcu. Získajte certifikát.

Exkluzívne služby

Masívna marketingová kampaň, profesionálna a pútavá prezentácia a bezchybná zmluvná dokumentácia je nevyhnutná pri úspešnom a rýchlom predaji/prenájme nehnuteľnosti.

Pri exkluzívnej spolupráci získate naviac služby v hodnote 500 EUR.

Online odhad ceny

Prvým krokom pri úspešnom a rýchlom predaji/prenájme je určenie správnej tržnej ceny nehnuteľnosti. Majiteľom poskytujeme ZDARMA online odhad ceny ich nehnuteľnosti.

 

Home staging

Pri exkluzívnom predaji nehnuteľností využivame HOME STAGING, ktorý zvyšuje nielen atraktivitu ale aj cenu nehnuteľnosti. Fotografie interiéru ktorý prejde rukami designérov...

okamžite získavajú veľkú konkurenčnú výhodu a nehnuteľnosť na prvý pohľad zaujme potenciálnych záujmcov prehliadajucich si stovky nevýrazných fotografií na realitných portáloch.

Hľadáte nový domov?

Ponúkame široký výber nehnuteľností, zabezpečujeme obhliadky, bezplatné poradenstvo a zaisťujeme kompletnú zmluvnú dokumentáciu.

Samozrejmosťou je osobný prístup ku každému klientovi a prihliadanie na jeho potreby a problémy.

Finančné služby

Niekoľkoročné skúsenosti našich hypotekárnych špecialistov Vám ušetria nielen čas ale aj peniaze. Pohodlne a zdarma vybavíme pre Vás najlepšie podmienky ...

na financovanie Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Právny servis

Poskytujeme právny servis tých najlepších odborníkov na problematiku realitného práva. Našim klientom zaručujeme absolútnu bezpečnosť a istotu.

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818