1bcr nehnuteľnosti reality

Agent KUPUJÚCEHO

1. Analýza potrieb

Na začiatku celého procesu je bezplatné sedenie s klientom, kde si prejdeme všetky potreby spojené s jeho vysnívaným bývaním. Je potrebné si nastaviť celý proces a vysvetliť ako celý proces kúpy nehnuteľnosti prebieha. 

2. Prieskum trhu

Na základe požiadaviek klienta začíname s filtráciou ponúk, ktoré zodpovedajú požiadavkám klienta a ktoré sú zatiaľ aktuálne. Ako kancelária máme samozrejme prístup k ponukám, ktoré nie sú verejné.

3. Profesionálne obhliadky

Ak klient chce, tak prvotné obhliadky absolvujeme bez klienta, kde sa snažíme zaznamenať všetky informácie o nehnuteľnosti a dopĺňame to aktuálnymi fotografiami / videom z danej nehnuteľnosti. Preverujeme technický a právny stav nehnuteľnosti.

4. Dohodnutie kúpnej ceny

Úspech začína stratégiou. Komunikáciu s maklérom predávajúceho nechajte na nás. Vo väčšine prípadov sme na základe skúseností schopní dohodnúť lepšiu cenu oproti ponukovej cene nehnuteľnosti.

5. Finančný a právny servis

V rámci našej kancelárie poskytujeme špičkový finančný a právny servis, ktorý má každý v rámci balíka Agent Kupujúceho. Pomôžeme Vám vybrať vhodný finančný produkt, zabezpečíme znalecký posudok, poistenie a následne Vás odovzdáme do rúk nášmu právnemu oddeleniu, ktoré za Vás zabezpečí Vašu plnú ochranu počas transakcie.

6. Vybavenie úradov za Vás

Sme pri Vás v deň podpisu zmluvnej dokumentácie, ideme s Vami k notárovi a do banky. Kontrolujeme a koordinujeme celý priebeh realitného obchodu. Aj podpisovanie záložných zmlúv a kúpnych zmlúv má svoju správnu postupnosť. Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch.

7. Preberací proces

,,Deň D“, alebo prebratie kúpenej nehnuteľnosti je tiež jeden z procesov, počas ktorého Vás budeme sprevádzať. Pre niekoho jednoduchý úkon, pre nás veľmi podstatný. Kontrolujeme stav nehnuteľnosti, preberáme a spisujeme si súpis nábytku, prípadne upozorňujeme na technický stav, ktorý sa odlišuje od poslednej obhliadky. 

8. Prepis energií a služieb

V návale povinností sa niekedy zabúda práve na tento úkon, ktorý v sebe skrýva prepis jednotlivých služieb – elektrina, plyn, voda, správca, poistenie, miestny úrad. My zabezpečíme to, aby ste na nič nezabudli a celým procesom Vás prevedieme. Vieme ako nato.

Chcete nás spoznať lepšie?