1bcr nehnuteľnosti reality

Profesionálne - Video-obhliadky

Dnešná doba ponúka viaceré možnosti ako odprezentovať a ukázať nehnuteľnosti svojim potenciálnym klientom. Jednou z nich sú práve video-obhliadky, ktoré vytvárame od nášho začiatku a sú obľúbenou formou prezentácie pre klientov. Spolupracujeme s viacerými profesionálnymi kameramanmi, ktorí sa snažia zachytiť to najlepšie z nehnuteľnosti a vyzdvihnúť pozitíva, ktoré sú príznačné.

Poskytujú možnosť klientovi prejsť sa priamo priamo nehnuteľnosťou, čo šetrí čas ako predávajúcim, tak kupujúcim. Po zhliadnutí video-obhliadky si klient častokrát len overuje fakty prostredníctvom fyzickej obhliadky. 

V súčasnej dobe môžete nájsť na našom Youtube kanály cez 100 video-obhliadok, čo dokazuje našu konzistentnosť vo vytváraní tejto formy prezentácie.

1.BCR YOUTUBE KANÁL – KLIKNITE SEM

Ukážky našich Video-obhliadok

Vždy sa snažíme nájsť spôsoby ako čo najúspešnejšie predať nehnuteľnosť a snažíme sa inšpirovať zahraničím. Pri našej práci využívame rôzne formy prezentácií nehnuteľností.

Usporadúvame rôzne formy prezentácií – od „OPEN HOUSE“ až po „DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ“, ktoré majú v dnešnej dobe obrovský úspech. Prikladáme Vám ukážku z akcií usporiadaných našou kanceláriou.

Videá z 1.BCR akcií

Video-obhliadky ponúkame klientom s exkluzívnou spoluprácou pri predaji/prenájme nehnuteľnosti. 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle: +421 901 789 818 

alebo prostredníctvom e-mailu: info@1bcr.sk

Chcete nás spoznať lepšie?