1.BCR Reality

Naša realitná kancelária úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami, najmä v bratislavskom regióne, už od roku 2015. No naša história siaha až do roku 1995, čo nám dáva viac ako 20 rokov skúseností v oblasti nehnuteľností.

Za tento čas sme uskutočnili viac ako 600 realitných transakcií.

Sme hrdí na to, že sme vybudovali obrovskú databázu potenciálnych klientov, ktorí majú pre nás veľkú hodnotu. Tieto hodnotné informácie nám umožňujú lepšie porozumieť potrebám našich klientov a poskytnúť im kvalitné služby.

Tradícia, skúsenosti a empatia je to,
o čo sa viete oprieť

Naším cieľom je úspešne zrealizovať a vyhovieť každej požiadavke tak, aby klienti odchádzali nielen spokojní, ale sa k nám aj po rokoch vracali. Sústreďujeme sa na kvalitu poskytovaných služieb a vytváranie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi. Ich spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou pri našej práci.

1.BCR

Sme jedna rodina, jeden tím a jedna firma,
spoločne dosahujeme fenomenálne výsledky

Naša realitná kancelária znamená pre nás oveľa viac ako len bežná „realitka“.

Nazývame sa rodinou, nielen preto, že štyria naši kolegovia sú rodinní príslušníci, ale aj preto, že máme medzi sebou výborné vzťahy, jeden druhého si vážime, navzájom sa podporujeme.Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Chcete nás spoznať lepšie?

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.