Prečo s nami?

1

Rodinná firma s hodnotami

Príjemné prostredie spojené s rodinnou atmosférou je záruka stabilnej spoločnosti.

2

Záleží nám na spokojnosti klienta

Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste a hovoria to za nás aj obrovské množstvo spokojných klientov.

3

Komplexné služby na jednom mieste

Reality, financovanie, stavebné práce, homestaging, inžiniering. Nie je služba v oblasti realít, ktorú by sme nemali zvládnutú.

4

Dlhoročné skúsenosti v realitách

Sme zloženie ľudí s viac ako 10 ročnými skúsenosťami v realitách a v priamom obchode.

5

Sme členmi ZRKS a RÚ

Sme dlhoročným členom ZRKS a Realitnej Únie a riadime sa etickým kódexom. Vysoký štandard v poskytovaní realitných služieb je u nás samozrejmosť.

6

Robíme reality srdcom

V hlbokom mori realitných a finančných žralokov sme tu práve my, ktorí to robia reálne srdcom.

Rovnako ako naši realitní makléri, tak aj naši hypotekárni špecialisti, pravidelne absolvujú skúšky vyžadované Národnou bankou Slovenska. Je to dôležité pre zabezpečenie kvalitnej a kompetentnej práce v oblasti hypoték a financovania nehnuteľností. Pravidelné priebežné školenia organizované jednotlivými bankami umožňujú našim špecialistom byť vždy v obraze s najnovšími informáciami a politikami v oblasti hypoték.

Prečo 1.BCR

Sme členmi Národnej asociácie realitných kancelárií a Združenia realitných kancelárií na Slovensku


NARKS

Táto asociácia združuje realitných profesionálov pôsobiacich na realitnom trhu na území Slovenskej republiky a má zásluhy na zvyšovaní kvality poskytovaných služieb realitných kancelárií.
Zapojenie do NARKS nám umožňuje byť súčasťou profesionálnej komunity, kde môžeme získavať nové poznatky a skúsenosti, a tak zvyšovať profesionálnu úroveň našich realitných maklérov. Je to skvelý spôsob, ako sa neustále zdokonaľovať a poskytovať kvalitné služby vo svete nehnuteľností na Slovensku.

ZRKS

Je najväčším realitným združením na Slovensku. Jednou z veľkých výhod je, že všetci jej členovia sa zaviazali dodržiavať etický kódex. To zaručuje, že služby poskytované týmito realitnými kanceláriami a maklérmi sú založené na etických normách, čo prispieva k dôvere klientov.

Chcete nás spoznať lepšie?

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.