Stavebné práce

Hlavným pilierom našej činnosti je individuálny prístup k našim klientom. Spolu s našimi odborníkmi vypracujeme cenovú ponuku, ktorá presne odzrkadlí požadovaný realizačný projekt.

Zabezpečujeme transparentnosť v cenách a všetky náklady sú presne špecifikované.

Rekonštrukcie bytov

Rekonštrukciu elektroinštalácie

Búranie priečok a panelov, demontáže podláh

Zhotovenie nových rozvodov vody, odpadu a plynu

Sadrokartónové prvky a podhľady

Maliarske a natieračské práce

Renovácie parketových podláh

Montáž podlahových krytín

Stavebné práce

Zameranie stavby

Výkopové práce

Betonárske práce

Armovacie práce

Murovacie práce

Montáž krovu

Klampiarske práce

Anhydritové potery

Inštalačné práce

Elektroinštalačné práce aj s revíziou

Vodoinštalačné práce, tlakové skúšky

Búracie práce

Odvoz a likvidácia stavebného odpadu

Elektroinštalácie

Vodoinštalácie

Plynoinštalácie

Stavebné práce

Naším cieľom je presvedčiť našich klientov o tom, že naše stavebné a rekonštrukčné služby sú bezkonkurenčné v kvalite a výkonnosti. Sme hrdí na našich kvalifikovaných a skúsených odborníkov, ktorí sú pripravení realizovať aj tie najnáročnejšie projekty.

Radi vám vypracujeme cenovú ponuku podľa realizačného projektu.
Napíšte nám

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.