Agent kupujúceho

Služby Agenta Kupujúceho

Agent kupujúceho
  • PRACUJE denne s ponukami a nadväzuje spoluprácu s realitnými maklérmi v lokalite, ktorú klienti preferujú
  • HĽADÁ vyhovujúce nehnuteľnosti vďaka využívaniu najmodernejších nástrojov
  • ZASIELA klientom pravidelne aktuálnu ponuku na trhu
  • ABSOLVUJE prvotné obhliadky za klientov, na základe ktorých sa vyselektujú najvhodnejšie ponuky
  • KONZULTUJE s klientmi výhody a nevýhody nehnuteľnosti
  • SKÚMA technický a právny stav
  • KONTROLUJE zmluvy a dohody
  • KOMUNIKUJE s bankou a hypotekárnym špecialistom
Agent kupujúceho
1

Vyhľadáme

Na začiatku celého procesu si prejdeme vaše požiadavky spojené s kúpou vysnívaného bývania. Podľa vašich požiadaviek začneme s filtráciou ponúk. Ako kancelária máme samozrejme prístup k ponukám, ktoré nie sú verejné. Potrebujete sa o potenciálnej ponuke dozvedieť ihneď, ako sa objaví na realitnom trhu. Potrebujete sa na obhliadku dostať medzi prvými.

2

Zjednáme

Úspech začína stratégiou. Komunikáciu s maklérom predávajúceho nechajte na nás. Vo väčšine prípadov sme na základe skúseností schopní dohodnúť lepšiu cenu oproti ponukovej cene nehnuteľnosti. Pri nehnuteľnosti s dobrými parametrami nikdy nebýva iba jeden záujemca. Byť tým, ktorý aj nakoniec bude podpisovať zmluvu, znamená mať všetko pripravené.

3

Vybavíme

Naša kancelária poskytuje špičkový finančný a právny servis, ktorý má každý klient v rámci balíka Agent Kupujúceho. Pomôžeme Vám vybrať vhodný finančný produkt, zabezpečíme znalecký posudok, poistenie a následne Vás odovzdáme do rúk nášmu právnemu oddeleniu, ktoré za Vás zabezpečí Vašu plnú ochranu počas transakcie.

4

Ušetríme

Ani po podpise zmluvy, ani po vyplatení finančných prostriedkov, ani po zápise do katastra, či ani po odovzdaní samotnej nehnuteľnosti sa celý proces ešte stále nekončí. Musíte totiž prehlásiť energie, internet, odhlásiť sa u správcu domu či zaplatiť dane. A realitný maklér Vám opäť poradí alebo niektoré úkony dokonca vyrieši za Vás. Všetky starosti nechajte na našich realitných maklérov.

Chcete nás spoznať lepšie?

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.