Property Management

Naša kompletná služba zahŕňa:

Hľadanie nájomcov

Zabezpečujeme inzerciu vašej nehnuteľnosti, realizujeme obhliadky so záujemcami a následne vykonávame predbežný výber potenciálnych nájomcov.

Jednanie a zmluvy

Zodpovedáme za jednanie s potenciálnymi nájomcami a pripravujeme nájomné zmluvy, ktoré zabezpečujú práva a povinnosti oboch strán. Naši skúsení právni experti sa postarajú o to, aby boli všetky právne aspekty zabezpečené.

Starostlivosť o nájomcov

Po podpise nájomnej zmluvy zabezpečujeme starostlivosť o nájomcov počas celého trvania nájmu. Poskytujeme im podporu a riešime prípadné požiadavky a otázky, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Predlžovanie zmlúv

Ak nájomcovia prejavia záujem o predĺženie nájmu, zodpovedáme za jednanie a prípravu nových zmlúv.

Jednanie s dodávateľmi a úradmi

Zabezpečujeme jednanie s dodávateľmi energií, vody, tepla a inými službami, ako aj s miestnou samosprávou a štátnymi orgánmi, čo zahŕňa správu daní, odpadov a potrebné správne konania.

Vyúčtovanie

Zabezpečujeme vyúčtovanie nájomného buď ročne alebo po skončení prenájmu.

Kontrola platieb

Sledujeme a kontrolujeme, aby nájomcovia riadne plnili svoje finančné záväzky v stanovenom termíne.

Administratíva

Zabezpečujeme kompletnú administratívu a všetky dokumenty riadne archivujeme.

Údržba a upratovanie

Zabezpečujeme upratovanie a údržbu nehnuteľnosti po skončení prenájmu, čím sa staráme o udržanie nehnuteľnosti v čo najlepšom stave.

Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli absolútne pokojné a profesionálne riešenie pre správu vašej nehnuteľnosti. Nech už ste majiteľom bytu, rezidenčného domu, komerčného priestoru alebo iného objektu, náš skúsený tím sa postará o všetky aspekty prenájmu, takže sa nemusíte obávať žiadnych problémov.

Vaša spokojnosť je našou prioritou, a preto sa s nami môžete spoľahnúť, že vaša nehnuteľnosť bude v bezpečných rukách.

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.