Jednoducho nás kontaktujte a dohodnite si termín obhliadky vašej nehnuteľnosti.

Naši skúsení realitní makléri prídu na miesto a zhodnotia aktuálnu trhovú a výkupnú cenu. Po vykonaní obhliadky vám predložíme férový návrh odkúpenia. Po schválení nášho návrhu dohodneme podmienky celej transakcie, vypracujeme všetku potrebnú zmluvnú dokumentáciu a zabezpečíme kompletný prevod vlastníctva na katastri.

Predaj nehnuteľnosti v jednoduchých krokoch

Vyplnenie a odoslanie údajov cez formulár

Dohodnutie nezáväzneho stretnutia

Dohodnutie podmienok predaja

Príprava zmlúv a vyplatenie v priebehu pár dní

Posledné úspešné výkupy bytov


Astrova

Typ nehnuteľnosti: 1- izbový byt
Adresa: Astrová
Mesto: Bratislava – RužinovRovniankova

Typ nehnuteľnosti: 3- izbový byt
Adresa: Rovniankova
Mesto: Bratislava - PetržalkaVajnorska

Typ nehnuteľnosti: 2- izbový byt
Adresa: Vajnorská
Mesto: Bratislava - Nové MestoJasovska

Typ nehnuteľnosti: 3- izbový byt
Adresa: Jasovská
Mesto: Bratislava - PetržalkaNarcisova

Typ nehnuteľnosti: 2- izbový byt
Adresa: Narcisová
Mesto: Bratislava – RužinovVýhody predaja

1

Bezplatné ocenenie nehnuteľnosti

Oceníme vašu nehnuteľnosť bezplatne a presne. Nemusíte hľadať odhadcu, my urobíme všetko za vás.

2

Úspora vášho času

Váš čas je dôležitý a my to vieme, preto vám ponúkame výraznú úsporu času a prostriedkov, ktoré vynaložíte pri hľadaní správneho kupcu.

3

Vyplatenie peňazí do pár dní

Expresné vyplatenie peňazí za byt.

4

Žiadne hypotéky a zakladanie vašej nehnuteľnosti v prospech banky

Žiadne čakanie na schválenie hypotéky, žiadne odskočenie od kúpy nehnuteľnosti.

5

Celým procesom vás prevedie tím profesionálov

Zverte sa do našich rúk, máme profesionálov, ktorí pracujú v tomto odvetví už niekoľko rokov a patria do špičky v danom odbore.

6

Férové jednanie, pomoc pri komplikáciach, flexibilita

Máte zložitý prípad? My vám pomôžeme. Budeme vám k dispozícií podľa vašich potrieb a urobíme všetko pre úspešnú dohodu.

7

Celý proces predaja je pod dozorom notára

Nemusíte sa obávať podvodov a nekalých praktík, celý náš proces prebieha pod dozorom notára.

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.