Predaj
1

Odborný odhad trhovej ceny

Pri prvej návšteve vám náš realitný špecialista vysvetlí ako prebieha predaj nehnuteľnosti a zvolí stratégiu predaja pre vás na mieru. Preberiete s ním všetky dokumenty potrebné k predaju. Cenu nastavíme podľa vašich požiadaviek s prihliadnutím na náš profesionálny odhad.

2

Homestaging

Prvý dojem je najdôležitejší. V priebehu prvých 10 sekúnd si väčšina kupujúcich vytvorí predstavu a vzťah k nehnuteľnosti. Naši dizajnéri upravia a pripravia nehnuteľnosť tak, aby zaujala čo najširší okruh záujemcov. Za pomoci doplnkov a úprav sa zvýši atraktivita a urýchli predaj nehnuteľnosti. Vaša nehnuteľnosť sa stane neprehliadnuteľnou. Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientom, čo nám dokáže zabezpečiť rýchlejší a efektívnejší predaj / prenájom.

3

Prvý dojem je najdôležitejší

Predaj nehnuteľnosti môžeme v prvom kroku prirovnať aj k internetovému nakupovaniu. Vieme, že úvodná fotografia s pútavým textom pritiahne obrovské množstvo záujemcov, čo je v našom prípade cieľom. V rámci obrovskej konkurencie je potrebné byť viditeľný a odlišný, čo nám profesionálne fotografie dokážu zabezpečiť. Naši profesionálni fotografi a kameramani so špičkovou technikou nasnímajú nehnuteľnosť s vyzdvihnutím jej kladných stránok. Získate tým veľký náskok pred konkurenciou.

4

Individuálna príprava prezentácie nehnuteľnosti

Prezentácia nehnuteľnosti je pre nás veľmi podstatná. Je to jeden z dôležitých krokov, ktorý tvorí iba časť úspešného obchodu. Vždy potrebujeme hľadať spôsoby ako osloviť čo najväčšie množstvo klientov a využívame všetky nástroje, ktoré sú na dnešnom trhu k dispozícií. Všetky fotografie a videá budú v grafickou štúdiu upravené a pripojí sa pútavý text s popisom nehnuteľnosti, tak aby nehnuteľnosť zaujala medzi stovkami inzerátov na prvý pohľad.

5

Oslovenie záujemcov hľadajúcich bývanie vo svojom okolí

Kupujúci hľadajú nehnuteľnosť vo svojom okolí, alebo skúmajú lokalitu, ktorú si vybrali pre svoje bývanie. Výrazný pútač alebo tabuľa upozorní na predaj vašej nehnuteľnosti. Reklama na výraznom mieste správne umiestnená je kľúčovým faktorom.

6

Promptne vytvoriť atraktívnu prezentáciu

Po vašom schválení prezentácie umiestnime inzerát na všetky významné inzertné portály. Zároveň sa ponuka rozpošle aj všetkým klientom z našej databázy. Ponuka osloví čo najširšie spektrum záujemcov.

7

Správna organizácia

Podľa vášho času a priania realitní špecialisti dohadujú termíny obhliadok so záujemcami. Pravidelne vás informujú o reakciách a počte záujemcov. Ušetríte hodiny strávené na telefóne a máte zabezpečený absolútny prehľad.

8

Hypotéka na mieru

Všetkým našim klientom zabezpečujeme a poskytujeme zdarma hypotekárne poradenstvo prostredníctvom našej internej hypotekárnej špecialistky. Pomôžeme Vám zorientovať sa v ponukách bánk. Ideálny scenár, ktorý odporúčame všetkým našim klientom je nechať si zabezpečiť financovanie aj kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom jedného partnera.

9

Právny servis s istotou

Náš právny servis sa opiera o mnohoročné skúsenosti s realitným právom a garantuje istotu a bezpečnosť. Príprava bezchybnej právnej dokumentácie je samozrejmosťou. Všetky náklady na tieto právne služby hradíme my.

10

Sme s Vami až do konca

Naši realitní špecialisti pripravia všetky dokumenty k odovzdaniu nehnuteľnosti a k prepisu všetkých energií. Osobne asistujú pri odovzdaní nehnuteľnosti a dohliadajú na bezproblémový priebeh.

Chcete nás spoznať lepšie?

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.