Vybavíme za vás celý proces získania alebo refinancovania hypotéky

Prostredníctvom našich interných hypotekárnych špecialistov vám poskytneme odborné poradenstvo, preberieme vaše predstavy a prispôsobíme vám hypotéku na mieru. O každom kroku budete informovaný. V každom okamihu budete presne vedieť v akom stave je vaša hypotéka.

Aj po vybavení hypotéky za vás kontrolujeme banky a dávame pozor na úroky, aby ste mali vždy tú najlepšiu hypotéku. Ak hľadáte niekoho, kto vám jednoducho a jasne vysvetlí, aké máte možnosti a ako postupovať pri riešení vašej hypotéky, radi vám pomôžeme.

Aké sú výhody riešenia úveru prostredníctvom nás?

Bezplatná konzultácia

Zabezpečenie všetkej administratívy

Individuálne nastavenie stratégie financovania

Profesionálny a zároveň ľudský prístup

Zrozumiteľná a pravidelná komunikácia

Transparentnosť celého procesu

Čo vieme zabezpečiť hypotékou?

 • Kúpu bytu, rodinného domu; kúpu družstevného bytu so zabezpečením inou nehnuteľnosťou.
 • Kúpu stavebného pozemku.
 • Kúpu rekreačného objektu.
 • Výstavbu, prestavbu, nadstavbu, rekonštrukciu nehnuteľnosti.
 • Vysporiadanie alebo odkúpenie spoluvlastníckeho podielu na nehnuteľnosti.
 • Splatenie skôr poskytnutých úverov a pôžičiek, použitých na investíciu do nehnuteľnosti.
 • Refinancovanie vlastných finančných prostriedkov investovaných do nehnuteľností.
 • Komerčná výstavba bytových jednotiek.Hypotekárne poradenstvo

 • Na základe Vašich informácií Vám pomôžeme vypracovať IDEÁLNY finančný rozpočet pre Vašu budúcu hypotéku.
 • Predstavíme Vám hypotéku do najmenšieho detailu.
 • Spoločne vyberieme spomedzi ponuky všetkých bánk na Slovensku.
 • Oboznámime Vás so všetkými žiadosťami, nutnými dokladmi a ich podmienkami.
 • Spoločne s Vami ich vyplníme.
 • Zanesieme ich za Vás do banky.
 • Navrhneme Vám bankou akceptovateľného súdneho znalca.
 • Náš poisťovací maklér Vám predstaví ponuku poistenia na trhu.
 • Na základe našich skúseností a spolupráce s bankou Vám zabezpečíme IDEÁLNE financovanie tak, aby sme ušetrili Váš čas a zbavili Vás nadbytočných starostí.
Hypotekárne služby

Ideálny scenár, ktorý odporúčame všetkým našim klientom je nechať si zabezpečiť financovanie aj kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom jedného partnera.


Získa tak prehľad a všetky služby pod jednou strechou. Následná komunikácia medzi bankou, vlastníkom nehnuteľnosti, ako aj samotným kupujúcim je bezchybná, rýchla a úplne odbremeňuje klienta. Všetky náležitosti súvisiace s kúpou nehnuteľnosti a jej financovaním vyriešia medzi sebou vzájomne realitný maklér a finančný sprostredkovateľ.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 901 789 818 alebo na info@1bcr.sk

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.