Nikoleta Ivančíková, RSc.

RealityNiečo o mne:

Vždy som chcela prácu, ktorá bude dynamická a dá mi viac než klasické zamestnanie, kde prevláda stereotyp.
V roku 2017 som sa dostala k realitám a bolo to jedno z mojich najlepších rozhodnutí. Vyžaduje to veľa úsilia, ale každý obchod ma posunie vpred. K svojej práci pristupujem zodpovedne a profesionálne, aby boli na konci každého prípadu spokojné všetky strany.

6

rokov na realitnom trhu

61

počet predaných nehnuteľností

11,5mil

celkový objem predaja

Všetky ponuky makléra

Zrealizované obchody

Overené referencie

★★★★★

Nikoleta Ivančíková, RSc.


Slecne Ivancikovej sa chcem velmi pekne podakovat za jej osobitny,ludsky pristup,ochotu a nekonecnu trpezlivost a za jej snahu vyriesit aj najmensiu malickost k spokojnosti klienta. Vo vseobecnosti som bola velmi spokojna so spolupracou na velmi vysokej urovni.


Kupujúci


Maria Mastilakova

★★★★★

Nikoleta Ivančíková, RSc.


vdaka za vybavenie predaja a vsetky veci s tym spojenych. do buducna odporucam viac informovat druhu stranu, aby vedela kedy uvolnit prostriedky a podobne. inak super praca :-)


Predávajúci


matej

★★★★★

Nikoleta Ivančíková, RSc.


velmi mila, ochotna a profesionalna


Kupujúci


Dagmara Pracharova

★★★★★

Nikoleta Ivančíková, RSc.


Slecna Ivancikova nam vyrazne pomohla s predajom bytu, ma velmi profesionalny a zodpovedny pristup


Predávajúci


Frantisek Cepcek


1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.