Ponuka služieb

Víza

Občania SR pri vstupe na územie Thajského kráľovstva za účelom turistiky sú oslobodení od vízovej povinnosti na dobu najviac 30 dní. Na vstup a pobyt v Thajsku na iné účely a na pobyt na účel turistiky presahujúci 30 dní je potrebné požiadať o vízum.

Pracovné povolenie

Občania SR pri vstupe na územie Thajského Kráľovstva za účelom biznisu, prípadne práce (tj. realizovať obchod) musia požiadať o potrebné vízum.

Právne a daňové poradenstvo

Náš thajský tím úzko spolupracuje s integrovanou sieťou kancelárií v celom tomto regióne, aby tak mohol poskytovať právne a daňové poradenstvo na medzinárodnej úrovni.

Finančné poradenstvo

Ideálny scenár, ktorý odporúčame všetkým našim klientom je nechať si zabezpečiť financovanie aj kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom jedného partnera – našou realitnou kanceláriou 1.BCR, ktorá zabezpečuje všetky služby pod jednou strechou.

Správa majetku

Medzi naše služby, ktoré ponúkame naším klientom, patrí aj správa majetku. Správa majetku je investičná poradenská služba, ktorá v sebe kombinuje rôzne finančné služby, tak aby sme uspokojili našich klientov. V podstate Vám ponúkame konzultačný proces, v ktorom zhromaždíme informácie o prianiach klienta s vytvoríme mu stratégiu na mieru, v rámci ktorej budú Vaše investičné nehnuteľnosti správne využívané.


Postupy správy majetku sa líšia v závislosti od krajiny, rozdiely nájdete aj v Thajsku. Naši agenti sú vyškolení na správnu selekciu vhodných nehnuteľností, na správnom mieste, za správnu cenu, podľa potrieb každého investora.

Thajsko

1. Sú potrebné víza do Thajska?

Občania SR pri vstupe na územie Thajského kráľovstva za účelom turistiky sú oslobodení od vízovej povinnosti na dobu najviac 30 dní. Na vstup a pobyt v Thajsku na iné účely a na pobyt na účel turistiky presahujúci 30 dní je potrebné požiadať o vízum.

2. Je možné financovanie kúpy investičných nehnuteľností prostredníctvom hypotekárneho úveru?

Samozrejme. Banky majú postavené svoje financovanie na konkrétnych kritériách, ktoré ak sa splnia, nie je problém so získaním financovania. Ideálny scenár, ktorý odporúčame všetkým našim klientom je nechať si zabezpečiť financovanie aj kúpu nehnuteľnosti prostredníctvom jedného partnera – našou realitnou kanceláriou 1.BCR, ktorá zabezpečuje všetky služby pod jednou strechou.

3. Aký je postup, v prípade, že mám záujem o kúpu nehnuteľnosti v Thajsku?

Nehnuteľnosti na predaj v Thajsku ponúkame v spolupráci s našimi lokálnymi partnermi, ktorí sú súčasťou realitno-investičnou spoločnosťou založenou v Bangkoku. Neváhajte sa na nás obrátiť, ak budete mať záujem o akúkoľvek z prezentovaných nehnuteľností na predaj v Thajsku - sme schopní pre Vás pripraviť aj špecifickú ponuku zodpovedajúcu Vašim požiadavkám.

4. Kto sa mi postará a prenájom mojej investičnej nehnuteľnosti v Thajsku?

U nás máte všetko pod jednou strechou. Od predaja až po prenájom Vašej investičnej nehnuteľnosti v Thajsku. Prevádzkovateľ areálu sa postará o to, aby investičné nehnuteľnosti boli celoročne vyťažované.

5. Kto zabezpečí právne a daňové poradenstvo v Thajsku?

Náš thajský tím úzko spolupracuje s integrovanou sieťou kancelárií v celom tomto regióne, aby tak mohol poskytovať právne a daňové poradenstvo na medzinárodnej úrovni. Vychádza pritom z rozsiahlych a odborných znalostí miestneho prostredia. Právni poradcovia majú praktické vedomosti z najrôznejších právnych oblastí, od fázy plánovania až po realizáciu investičných projektov, a môžu vám tak ponúknuť právne a daňové poradenstvo ohľadom všetkých aspektov thajského práva.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať


info@1bcr.sk+421 901 789 818

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.