PREDANÉ! /3D/ PRIESTRANNÝ 3-IZB. BYT, NOVÁ KOMPL. REK., BRATISLAVA

vrátane provízie, možnosť HÚ exkluzívne

249.000,- €

Splátka hypotéky: 951 €/mes.


3-izbový byt 75.17 m² Hálova, Bratislava - Petržalka

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt vo výbornej lokalite v bratislavskej mestskej časti Petržalka, časť Dvory - na ulici Hálova. Je situovaný na 3. poschodí v 12-poschodovom zrenovovanom bytovom dome.

Byt je veľmi pekne zariadený s výbornou atmosférou a pripravený nájsť nových šťastných majiteľov. Prešiel úplne novou rekonštrukciou dokončenou v apríli tohto roku. Rekonštrukciou bol dosiahnutý celkový komfort na bývanie s využitím každého štvorcového metra. Pozostáva z priestrannej vstupnej chodby so vstavanými skriňami ROLL-DOOR, z ktorej sa vchádza do haly s prístupom do všetkých obytných miestností. V nočnej časti nájdeme plne zariadenú spálňu orientovanú na Západ, kúpeľňu s dizajnovými obkladmi, sanitárnou keramikou a samostatnú toaletu. V ďalšej časti nehnuteľnosti druhú izbu, ktorá je vhodná ako detská izba. Následne vstupujeme do kuchyne, plne vybavenej zabudovanými spotrebičmi - el. rúrou, sklokeramickou varnou doskou, zabudovanou chladničkou s mrazničkou a priestorom na raňajkové posedenie. Denná časť - obývacia izba spojená s jedálenským priestorom a s prístupom na loggiu s príjemnou orientáciou na Východ. Detská izba a kuchyňa sú orientované taktiež na Východnú stranu.

V byte sú použité čisté a veľmi nadčasové farby a vybavenie. Dominuje zlatá a šedá farba, ktoré sú dlhodobo vyhľadávanými farbami do interiérov. Príslušenstvom bytu je väčšia loggia a úložný (pivničný) priestor na rovnakom podlaží o výmere – 2,65 m²
Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená.

Bytový dom taktiež prešiel rekonštrukciou – je zateplený so zrekonštruovanou strechou, boli vymenené stúpačky, disponuje novými a udržiavanými spoločnými priestormi a 2 výťahmi. Spĺňa tým všetky štandardy príjemného rodinného bývania kombinovaného neobmedzenou občianskou vybavenosťou stále viac obľúbenej mestskej časti. Hneď pri bytovom dome sa nachádza parkovisko a mnohé služby poskytnuté obyvateľom, verejné priestranstvo – posedenie, dostatok zelene a mnohé iné.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Hálova ul.; Bratislava - Petržalka
* začiatok Petržalky, časť DVORY
* stav: kompletná rekonštrukcia (4/2022)
* poschodie: 3/12
* celková plocha bytu: 80,67 m²
* úžitková plocha bytu (bez loggie): 75,17 m²
* plocha loggie: 5,5 m²
* orientácia: Západ a Východ
* dizajnové a moderné materiály a prevedenie
* kompletne zariadený - v cene
* ihneď k nasťahovaniu
* vyhľadávaná lokalita
* kompletná občianska vybavenosť
* možnosť investičného zámeru

VÝMERY:
* vstupná chodba: 4,04 m2
* hala: 7,65 m2
* spálňa: 16,80 m²
* druhá izba: 8,12 m²
* kuchyňa: 9,53 m²
* obývacia izba: 22,37 m2
* kúpeľňa: 3,20 m²
* loggia: 5,5 m²
* murovaná pivničná kobka: 2,65m²

MESAČNÉ NÁKLADY:
* správca – 135 Eur/mes. – pre 1 osobu
* el. energia - 30 Eur/mes.

LOKALITA A OKOLIE:
Byt a bytový dom sa nachádzajú na začiatku mestskej časti Petržalka časť Dvory, ktorá zabezpečí bohatú občiansku vybavenosť a dostupnosť na skok od centra hlavného mesta. Okolie poskytuje kvalitné bývanie (obľúbené nákupné centrum AUPARK, obchody – v bezprostrednej blízkosti potraviny TERNO, v pešej dostupnosti lekárne, služby, Zdravotné stredisko Fedinova, mnohé reštaurácie a kaviarne lokálneho charakteru – priamo pri bytovom dome, stredná priemyselná škola a mnohé iné). Športové vyžitie ulahodí aj vášnivým športovcom, ktorý neustále potrebujú pohyb – Chorvátske rameno, Skatepark Gercenova, Dostihová dráha Petržalka, jazero malý a veľký Draždiak, množstvo parkov s možnosťou prechádzok, kde Petržalka dominuje dostatkom zelene v porovnaní s inými mestskými časťami.
Lokalita zabezpečí pohodlné a bezproblémové dopravné napojenie do centra mesta a napojenie na diaľnicu. Zastávka MHD je vzdialená do 5 minút chôdze - linky č. 83, 84, 88, 92, 99, 192. Obchodné centrum AUPARK je vzdialené len 2 zastávky MHD, do 7 minút autom.

POHĽAD MAKLÉRA:
Ak hľadáte moderné bývanie s nádychom rodinného pohodlia, ktoré pohladí Vás aj Vaše ratolesti, tak ste na správnej adrese! V byte sa budete cítiť naozaj príjemne a už pri vstupe pocítite vzdušnosť a priestrannosť, ktorú ponúkajú metre štvorcové danej nehnuteľnosti. Nadčasová rekonštrukcia osloví mladé alebo väčšie rodiny s deťmi, ktorá neomrzí svojím prevedením – ani po rokoch spokojného bývania. Kompletnú občiansku vybavenosť vyzdvihne stále viac obľúbená lokalita mestskej časti Petržalka, ktorú si zamilovalo už mnoho párov a rodín. Najväčšími výhodami danej nehnuteľnosti je úplne nová rekonštrukcia, metráž najväčších pôdorysov 3–izbových bytov v Petržalke, príjemná loggia a samozrejme pivničný priestor na rovnakom poschodí. Samozrejme nesmiem zabudnúť parky v ktorých môžete tráviť čas s priateľmi či Vašou rodinou.
Neváhajte sa presvedčiť sami.
Odporúčam vidieť!

CENA: 249.000,-EUR
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.
Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Teším sa na naše stretnutie!

Virtuálna 3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=mtme99mnqwj

ID: 8181929
Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.
Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v 1.BCR REALITY s.r.o. uverejnených na: https://www.1bcr.sk/1bcr-licitacia

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY s.r.o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Zaujíma Vás svet realít? Sledujte nás aj na našom INSTAGRAME 1.bcr.sk_reality alebo FACEBOOKU 1.BCR – Realitná kancelária.

Podrobné informácie

vrátane provízie
3
12
3
80.67 m²
75.17 m²

Zobraziť všetkyrealitný maklér


Radi Vám poradíme1.BCR s.r.o.

Zámocká 26, Bratislava 81101

www.1bcr.sk

Úspešne realizované realitné obchody

Prehľad úspešne realizovaných predajov a prenájmov nehnuteľností našimi realitnými maklérmi.

Poslať správu Zavolať

Poslať ponuku na e-mail

Dohodnúť obhliadku

Čas obhliadky

1. termín

2. termín

Chcem získať najvýhodnejšiu hypotéku!


Spolupracujeme s profesionálmi a dokážeme vám vďaka tomu vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku, nechajte si zaslať od nás ponuku.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.