PREDANÉ! KRÁSNY 3-IZB. BYT, NOVÁ KOMPLET REK., BRATISLAVA, RUŽINOV

exkluzívne

Cena v RK

Splátka hypotéky: 0 €/mes.


3-izbový byt 66.65 m² Martinčekova, Bratislava - Ružinov

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny a slnečný 3-izbový byt v najlepšej lokalite v bratislavskej mestskej časti Ružinov, časť Nivy - na ulici Martinčekova. Je situovaný na najvyššom poschodí v 6-poschodovom bytovom dome, ktorý prešiel rekonštrukciou.

Byt je krásne zariadený a pripravený nájsť nových šťastných majiteľov. Prešiel kvalitnou, úplne novou rekonštrukciou dokončenou v roku 2022, kde bola taktiež menená dispozícia. Pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do nočnej časti bytu zariadenej do moderného nadštandardu. Nájdeme tu priestrannú plne zariadenú spálňu a druhú izbu, pripravenú na využitie potenciálu podľa vlastného uváženia - detská izba, pracovňa či hosťovská izba. Následne vstúpime do spoločnej kúpeľne s toaletou, ktorá je šikovne "schovaná" bezrámovými dverami. Nájdeme tu dizajnové kvalitné materiály obkladov a dlažby zn. Kale a Ribesalbes a sanitárnej keramiky. Kúpeľňa disponuje sprchovým kútom, ktorý očarí svojím prevedením. Toaleta je spoločná s kúpeľňou. Následne vstupujeme do kuchyne, plne vybavenej zabudovanými značkovými spotrebičmi zn. MORA - el. rúrou, indukčnou varnou doskou, zabudovanou umývačkou riadu a taktiež zabudovanou chladničkou a mrazničkou. Dominantou bytu je denná časť - obývacia izba spojená s kuchyňou s jedálenskou časťou a s prístupom na loggiu so slnečnou orientáciou na Juh. Nočná časť - 2 izby sú orientované na Sever.

V byte sú použité neutrálne pastelové a veľmi nadčasové farby a vybavenie. Dominuje zlatá či pudrová ružová farba. Kuchyňa zariadená do obľúbeného škandinávskeho štýlu. Príslušenstvom bytu je slnečná loggia a murovaná pivničná kobka.
Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená.

Bytový dom je po rekonštrukcii - zateplený so zrekonštruovanou strechou, boli vymenené stúpačky a plánuje sa plná rekonštrukcia spoločných priestorov a výťahu. Spĺňa tým všetky štandardy príjemného rodinného bývania kombinovaného bohatou občianskou vybavenosťou. Hneď pri bytovom dome sa nachádza parkovisko a mnohé služby poskytnuté obyvateľom, bohaté verejné priestranstvo - nové ihriská, posedenie.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Martinčekova ul; Bratislava - Ružinov
* časť NIVY
* stav: kompletná rekonštrukcia (r. 2022)
* poschodie: 6/6
* celková plocha bytu: 70,65 m²
* úžitková plocha bytu (bez loggie): 66,65 m²
* plocha loggie: 4 m²
* orientácia: Sever a Juh
* dizajnové a moderné materiály a prevedenie
* kompletne zariadený - v cene
* ihneď k nasťahovaniu
* vyhľadávaná lokalita
* kompletná občianska vybavenosť - na skok do centra
* možnosť investičného zámeru

VÝMERY:
* spálňa: 14,04 m²
* druhá izba: 14,04 m²
* kuchyňa, obývacia izba a jedáleň:18,80 m²
* loggia: 4 m²
* murovaná pivničná kobka: 3,61 m²

MESAČNÉ NÁKLADY:
* správca – cca 170 Eur/mes. – pre 2 osoby
* el. energia - 30 Eur/mes. - pre 2 osoby

LOKALITA A OKOLIE:
Byt a bytový dom sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov časť Nivy, ktorá zabezpečí pestrú občiansku vybavenosť a dostupnosť naozaj na skok od centra hlavného mesta. Okolie poskytuje kvalitné bývanie (obchody - obchodné centrum RETRO, v pešej dostupnosti lekárne, služby, mnohé reštaurácie a kaviarne miestneho charakteru, obchody - Tesco Express, základná škola, umelecká škola). Športové vyžitie je naozaj bohaté - futbalový štadión, kúpalisko Delfín, Areál Športov Ružinov, jazero Štrkovec a veľa možností prechádzok.
Lokalita zabezpečuje pohodlné dopravné napojenie do centra mesta a napojenie na diaľnicu. Zastávka MHD je vzdialená 2 minúty chôdze - linky č. 42, 66, 71, 72, 96, 196. Obchodné centrum RETRO je vzdialený len 1 zastávku MHD.

POHĽAD MAKLÉRA:
Ak hľadáte moderné bývanie, ktoré prešlo rukou dizajnéra tak Vás tento byt jednoducho nadchne, v byte budete ešte cítiť úplne nové prevedenie a zo spotrebičov budete dávať dole fólie. Romantické prevedenie nehnuteľnosti naozaj osloví všetky skupiny klientov. Vyhovie požiadavkám mladého človeka, páru či rodiny s deťmi. Kompletnú občiansku vybavenosť a stále viac obľúbenú lokalitu mestskej časti Ružinov si jednoducho obľúbite a do tejto nehnuteľnosti sa doslova zamilujete. Najväčšími výhodami danej nehnuteľnosti je úplne nová rekonštrukcia, ktorou prešiel byt od bodu A do bodu Z. Slnečná loggia, park v ktorom môžete tráviť čas s priateľmi či susedmi. Neváhajte sa presvedčiť sami.
Odporúčam vidieť!

VÝHODNÁ CENA: Na vyžiadanie v RK.
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.
Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Teším sa na naše stretnutie!

Virtuálna 3D prehliadka: K dispozícii na vyžiadanie v prípade reálneho záujmu o obhliadku.

ID: 8181928
Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.
Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v 1.BCR REALITY s.r.o. uverejnených na: https://www.1bcr.sk/1bcr-licitacia

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY s.r.o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Zaujíma Vás svet realít? Sledujte nás aj na našom INSTAGRAME 1.bcr.sk_reality alebo FACEBOOKU 1.BCR – Realitná kancelária.

Podrobné informácie

6
6
3
66.65 m²
firemné
úplne prerobený

Zobraziť všetkyrealitný maklér


Radi Vám poradíme1.BCR s.r.o.

Zámocká 26, Bratislava 81101

www.1bcr.sk

Úspešne realizované realitné obchody

Prehľad úspešne realizovaných predajov a prenájmov nehnuteľností našimi realitnými maklérmi.

Poslať správu Zavolať

Poslať ponuku na e-mail

Dohodnúť obhliadku

Čas obhliadky

1. termín

2. termín

Chcem získať najvýhodnejšiu hypotéku!


Spolupracujeme s profesionálmi a dokážeme vám vďaka tomu vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku, nechajte si zaslať od nás ponuku.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.