ŠIKOVNE RIEŠENÝ, STARŠÍ RODINNÝ DOM, ZÁHRADA, BRATISLAVA - VRAKUŇA

Možnosť dohody!, vrátane provízie, možnosť HÚ exkluzívne

230.000,- €

Splátka hypotéky: 878 €/mes.


Rodinný dom 119.71 m² Hradská, Bratislava - Vrakuňa

*V inzeráte sa nachádza vizualizácia exteriéru a vizualizácia interiéru!*

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj starší 3-izbový rodinný dom v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa, časť rodinných domov v Starej Vrakuni - na ulici Hradská. Je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 396 m2. Rodinný dom má 2 nadzemné podlažia. Stav je pôvodný stav vhodný na kompletnú rekonštrukciu.

Nehnuteľnosť je samostatne stojaci murovaný rodinný dom postavený v roku 1956 a jedná sa o tehlovú stavbu. V roku 2003 bola pristavená druhá časť domu a 2. NP, materiál prístavby je kváder a 2 NP. taktiež tehla. Stavba bola využívaný 20 rokov na podnikanie ako reštaurácia a predtým ako RD. Na liste vlastníctva je riadne evidovaný ako rodinný dom.
Dom má 2 nadzemné podlažia a strechu sedlový krov so škridlami s povalou. Pôdorys jednoducho rozdeliť na dennú a nočnú časť. Povala sa jednoducho dá využiť na open-space priestor, prípadne rozdeliť a prerobiť na 2 obytné miestnosti.
Prvé podlažie pozostáva zo vstupného zádveria z ktorého prechádzame do obývacej izby (pôvodne), ktorá poskytne naozaj bohaté metre štvorcové a taktiež sa dispozične dá predeliť priečkou a následne jedálne. Ďalej z kúpeľne, toalety, kuchyne a miestností vhodných na sklad, šatník, špajzu, záhradný sklad a pod..
Druhé podlažie ponúka schodisko, 1 izbu, kúpeľnú, WC a veľkú povalu.
Menené máme plastové okná z roku 2014, objekt je s menenými el. rozvodmi a vodoinštaláciou spred 20 rokov. Kúrenie je zabezpečené plynovým systémom GAMAT.
Na rovinatom pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete a septik. S výmerou 396 m2 o šírke a dĺžke 10x40 m. Poskytne nám teda dostatok priestoru na exteriérový život na záhrade. Nad záhradou sa nachádza terasové zastrešenie. Výhodou je vstup na pozemok z oboch strán. Na pozemku bez problémov zaparkujete 3 osobné automobily a z druhej strany je k dispozícii plnohodnotné parkovisko.

ÚZEMNO-PLÁNOVACIA INFORMÁCIA K DISPOZÍCII.
Záujmový pozemok sa nachádza v území, ktoré sa posudzuje podľa Územnému plánu Hlavného mesta
SR Bratislavy rok 2007, v znení zmien a doplnkov, ktorý pre územie, stanovuje funkčné využitie:
• OBYTNÉ ÚZEMIA; málopodlažná zástavba obytného územia, číslo funkcie 102.

REKONŠTRUKCIA OBJEKTU:
- podlahy
- plastové okná (r. 2014)
- elektroinštalácia (r. 2003)
- vodoinštalácia (r. 2003)
- sedlová strecha s povalou
- prístavba a 2. NP z roku 2003

VÝMERY:
* zastavaná plocha: 86,37 m2
* úžitková plocha: 119,71 m2
* plocha pozemku: 396 m2 (10x40)

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Hradská ul.; Bratislava - Vrakuňa
* v ulici rodinných domov
* stav: pôvodný stav – stavba z roku 1956
* poschodie: 1. NP a 2. NP
* počet izieb: 3 s možnosťou rozšírenia obytných miestností
* materiál: tehla a kváder
* napojený na všetky IS: (voda, plyn, elektrina, kanalizácia + septik)
* orientácia na dve svetové strany: Západ a Východ
* nezariadený
* ihneď k nasťahovaniu s možnosťou prerobenia
* tichá lokalita
* kompletná občianska vybavenosť
* BEZ ŤARCHY!

LOKALITA A OKOLIE:
Nehnuteľnosť sa nachádzajú v mestskej časti Vrakuňa časť rodinných domov za kruhovým objazdom, ktorá zabezpečí blízku občiansku vybavenosť. Okolie poskytuje tiché bývanie – v blízkosti služby, reštaurácie a kaviarne lokálneho charakteru, dve Základné školy. Športové vyžitie je zabezpečené blízkosťou Lesoparku Vrakuňa (Vrakunský lesík), množstvom parkov s možnosťou prechádzok, Malý Dunaj či rozhľadňou.
Lokalita zabezpečí bezproblémové dopravné napojenie na obchvat či blízkosť mestskej hromadnej dopravy. Zastávky MHD na dva smery sú vzdialené pár minút chôdze - linka č. 78.

POHĽAD MAKLÉRA:
Jedná sa síce o staršiu nehnuteľnosť no s vidinou rekonštrukcie, ktorá budúcemu kúpucemu môže ponúknuť výhodné využitie na podnikateľský zámer – veľkou výhodou je vstup na pozemok z oboch strán.
Bez problémov sa stavba dá využiť ako sídlo firmy, kancelárske priestory, ambulancie či ubytovňa. Veľkou výhodou je vzdušnosť 1 nadzemného podlažia s možnosťou rozšírenia bývania a rovinatý pozemok s možnosťou parkingu.

Odporúčam vidieť!

CENA: 230.000,-EUR
Možnosť dohody!
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.
Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Teším sa na naše stretnutie!

ID: 8181938
Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY s.r.o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Zaujíma Vás svet realít? Sledujte nás aj na našom INSTAGRAME 1.bcr.sk_reality alebo FACEBOOKU 1.BCR – Realitná kancelária.

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
3
86.37 m²
396 m²
119.71 m²

Zobraziť všetkyrealitný maklér


Radi Vám poradíme1.BCR s.r.o.

Zámocká 26, Bratislava 81101

www.1bcr.sk

Úspešne realizované realitné obchody

Prehľad úspešne realizovaných predajov a prenájmov nehnuteľností našimi realitnými maklérmi.

Poslať správu Zavolať

Poslať ponuku na e-mail

Dohodnúť obhliadku

Čas obhliadky

1. termín

2. termín

Chcem získať najvýhodnejšiu hypotéku!


Spolupracujeme s profesionálmi a dokážeme vám vďaka tomu vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku, nechajte si zaslať od nás ponuku.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.