Filip Miškovský, RSc.

RealityNiečo o mne:

Pri výkone mojej pracovnej činnosti je u mňa na prvom mieste profesionalita, flexibilita a spoľahlivosť.
S ľuďmi pracujem od roku 2011. Ako realitný maklér som začal v roku 2018 a od toho času som predal desiatky nehnuteľností. Túto prácu mám rád, baví ma a napĺňa. S klientmi pracujem na profesionálnej úrovni a vždy sa im snažím zabezpečiť kompletný servis. Prevažne pôsobím v okrese Pezinok.

5

rokov na realitnom trhu

67

počet predaných nehnuteľností

9,2mil

celkový objem predaja

Všetky ponuky makléra

Zrealizované obchody

Overené referencie

★★★★★

Filip Miškovský, RSc.


Profesionálny prístup rýchle jednanie,Všetko OK ,som spokojný Ďakujem.


Kupujúci


Marek H.

★★★★★

Filip Miškovský, RSc.


Všetko bolo v poriadku.


Kupujúci


Mario Trenčan

★★★★★

Filip Miškovský, RSc.


Profesionálny prístup , prijemne vystupovanie a komunikacia


Nájomca


Marek

★★★★★

Filip Miškovský, RSc.


Vinikajuca praca urcite odporucim aj ludom ktorych poznam a viem ze hladaju nove byvanie najom alebo kupu , jednoznacne viem ze Pan Miskovsly Filip im pomoze a poskitne informacie ktore budu potrebovat .


Nájomca


Veronika


1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.