Henrieta Machotková, RSc.

Reality / HypotékyNiečo o mne:

2

rokov na realitnom trhu

16

počet predaných nehnuteľností

1,8mil

celkový objem predaja

Všetky ponuky makléra

Zrealizované obchody

Overené referencie

★★★★★

Henrieta Machotková, RSc.


Ďakujem za profesionálny prístup. Milá ústretová. Srdečná vďaka.


Predávajúci


Modrovska

★★★★★

Henrieta Machotková, RSc.


Milá, komunikatívna a ústretová maklérka, ochotná pomôcť aj po uskutočnení predaja.


Predávajúci


Stanislava

★★★★★

Henrieta Machotková, RSc.


Ďakujem pekne slečne Machotkovej za pomoc pri predaji nášho bytu. Veľmi oceňujem jej proaktívny a profesionálny prístup, komunikácia bola úplne bezproblémová. Všetko vybavila za nás a my sme s predajom nemali žiadne starosti. Vrelo odporúčam! :)


Predávajúci


Miroslava P

★★★★★

Henrieta Machotková, RSc.


Pokračujte vo vašej skvelej práci. Ste milá, príjemná a profesionálna mladá maklerka. Dakujem za trpezlivosť, ústretovosť a profesionalitu. Prajem veľa dalších úspechov?


Kupujúci


Juliana Polaskova Grivalska


1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.