PREDANÉ! SLNEČNÝ 1-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, SLNEČNICE - VILADOMY

Parkovacie miesto + 13.000,-EUR a Pivničná kobka + 5.000,-EUR, vrátane provízie, možnosť HÚ exkluzívne

157.500,- €

Splátka hypotéky: 602 €/mes.


1-izbový byt 42.36 m² Béžová, Bratislava - Petržalka

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj príjemný a slnečný 1-izbový byt vo vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Petržalka - na ulici Béžová. Je situovaný na 1. poschodí v 5-poschodovej novostavbe s výťahom v známom rezidenčnom projekte SLNEČNICE – Viladomy.

Nehnuteľnosť pôsobí vzdušným a príjemným dojmom a je pripravená nájsť nového šťastného majiteľa. Pozostáva zo vstupnej chodby s úložným priestorom, zabezpečeným vstavanými skriňami. Z chodby sa vchádza do spoločnej kúpeľne s toaletou zariadenou do moderného štandardu. Neutrálne materiály obkladov a dlažby dopĺňa nová sanitárna keramika, sprchový kút a práčka zn. LG. Ďalej vojdete do kuchyne ladenej do Škandinávskeho jednoduchého štýlu, vybavenej zabudovanými značkovými spotrebičmi - el. trúbou zn. Electrolux, indukčnou varnou doskou rovnakej značky, chladničkou s mrazničkou a dizajnovým digestorom. Vzdušnosť a svetelnosť bytu zabezpečí jej obytná časť - obývacia izba s prístupom na veľkú loggiu orientovanú na Južnú stranu. Byt pozostáva z otvorenej dispozície, ktorú viete jednoduchou stavebnou alebo nábytkovou úpravou predeliť na dennú časť a spací kút, ktorý taktiež disponuje vstavanými skriňami.

V byte sú použité neutrálne a veľmi nadčasové farby a vybavenie. Príslušenstvom bytu je slnečná loggia orientovaná do rodinného prostredia vnútrobloku a ako najväčším plusom možnosť dokúpenia parkovacieho miesta, ktorých je v Slnečniciach nedostatok a taktiež možnosť dokúpenia pivničnej kobky. Kobka nám zabezpečí ďalší dôležitý úložný priestor.

Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená.

Bytový dom je moderný a spĺňa všetky štandardy moderného rodinného bývania kombinované bohatým verejným priestorom. Kolaudácia projektu podpísaného pod renomovaného developera prebehla v roku 2016. Hneď pri bytovom dome sa nachádza parkovisko a mnohé služby poskytnuté obyvateľom komplexu s bohatým verejným priestranstvom - ihriská, altánky, posedenie, workout zóna, či dokonca miesto na komunitné pestovanie plodín.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Béžová ul.; Bratislava –Petržalka
* projekt: Slnečnice
* stav: novostavba (2016)
* poschodie: 1/5
* celková plocha bytu: 42,36 m2
* plocha loggie: 7,39 m2
* orientácia: Juh
* nadčasové a moderné materiály
* čiastočne zariadený - v cene
* vlastné parkovacie miesto - 13.000,-EUR
* pivničná kobka – 5.000,-EUR
* ihneď k nasťahovaniu
* vyhľadávaná lokalita
* tiché a novo-vybudované okolie
* možnosť investičného zámeru a včasného prenájmu

VÝMERY:
* vstupná hala: 3,49 m2
* kúpeľňa: 3,88 m2
* kuchyňa: 3,81 m2
* obývacia izba: 23,79 m2
* loggia: 7,39 m2

MESAČNÉ NÁKLADY:
– cca 160 Eur/mes. – pre 2 osoby aj s el. energiou

LOKALITA A OKOLIE:
Byt a bytový dom sa nachádzajú v mestskej časti Petržalka - v rozrastajúcom sa urbanistickom projekte v atraktívnom prostredí mestského parku SLNEČNICE - Viladomy. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá zabezpečí kvalitné bývanie (obchody – Slnečnice Market v zóne Slnečnice – Mesto v pešej dostupnosti do 10 minút, lekárne, ambulancie doktorov, služby, súkromná aj štátna materská škola, škôlka a mnohé reštaurácie a kaviarne miestneho charakteru. Športové vyžitie v blízkosti lužných lesov a Petržalskej cyklistickej hrádze. Novo vybudovaný bulvár štvrte Slnečnice zabezpečuje pohodlné dopravné napojenie do centra mesta či na smer Rusovce, Jarka. Zastávka MHD je vzdialená 3 minúty chôdze - linky č. 90, 91, 191. Výborné napojenie na obchvat D4/R7.
V budúcnosti je tu naplánovaná konečná zastávka električky.

POHĽAD MAKLÉRA:
Ak hľadáte moderné, štartovacie bývanie, tak Vás tento byt jednoducho nadchne. Vyhovie požiadavkám mladého človeka, ktorý ocení komornejšie a tiché bývanie no na skok od centra mesta. Kompletná občianska vybavenosť a stále rozširovanie bulváru prilákalo už mnoho mladých ľudí, párov či rodín s deťmi, ktorí si bývanie nemôžu vynachváliť. Najväčšími výhodami danej nehnuteľnosti sú - väčšia metráž oproti 1-izbovým bytom v projekte, priestranná loggia, parkovacie státie a park v ktorom môžete tráviť čas s priateľmi či susedmi.

CENA NEHNUTEĽNOLSTI: 157.500,-EUR
PARKOVACIE MIESTO: 13.000,-EUR
PIVNIČNÁ KOBKA: 5.000,-EUR

CENA SPOLU: 175.500,-EUR
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.
Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Teším sa na naše stretnutie!

ID: 8181936
Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.
Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v 1.BCR REALITY s.r.o. uverejnených na: https://www.1bcr.sk/1bcr-licitacia

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY s.r.o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Zaujíma Vás svet realít? Sledujte nás aj na našom INSTAGRAME 1.bcr.sk_reality alebo FACEBOOKU 1.BCR – Realitná kancelária.

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
5
1
42.36 m²
osobné

Zobraziť všetkyrealitný maklér


Radi Vám poradíme1.BCR s.r.o.

Zámocká 26, Bratislava 81101

www.1bcr.sk

Úspešne realizované realitné obchody

Prehľad úspešne realizovaných predajov a prenájmov nehnuteľností našimi realitnými maklérmi.

Poslať správu Zavolať

Poslať ponuku na e-mail

Dohodnúť obhliadku

Čas obhliadky

1. termín

2. termín

Chcem získať najvýhodnejšiu hypotéku!


Spolupracujeme s profesionálmi a dokážeme vám vďaka tomu vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku, nechajte si zaslať od nás ponuku.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.