PRENAJATÉ! ROZĽAHLÝ 2-IZB. BYT V POKOJNEJ LOKALITE, PARKING

vrátane energií exkluzívne

770,- €/mes.

Splátka hypotéky: 3 €/mes.


2-izbový byt 69.11 m² Krajná, Bratislava - Ružinov

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt na ulici Krajná, Bratislava - Ružinov. Táto nehnuteľnosť Vám ponúkne výhody bývania v meste a rýchlu dostupnosť do jeho centra, no zároveň po náročnom dni iste oceníte pokojnú lokalitu v obklopení rodinných domov. Ak radi trávite svoj voľný čas v prírode, v blízkosti sú i Zlaté Piesky. Navyše je tento byt krásne slnečný, priestranný s výhľadom na tri svetové strany. Nachádza sa v tehlovom bytovom dome, ktorý bol navrhovaný s ohľadom na komfort rodiny.

Samotný byt sa nachádza na najvyššom 4. podlaží s výťahom. Vďaka svojej veľkorysej rozlohe 69,11 m² ponúka nadštandardné bývanie pre všetky vekové kategórie. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá vedie do všetkých miestností v byte. Dennú časť tvorí obývacia izba orientovaná na juhovýchod, kde Vás budú ráno vítať príjemné slnečné lúče. Keďže je obývacia časť naozaj priestranná, je možné ju navyše využiť aj ako pracovňu či hrací kút pre deti. Táto časť je prepojená s kuchynským kútom orientovaným na juhozápad, ktorý je vybavený kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (el. rúra, indukčná varná doska) a chladničkou. Druhou miestnosťou je spálňa s výmerou 14,53 m². Táto izba je orientovaná na príjemný severozápad. Okrem manželskej postele a skrine sa tu nájde priestor aj pre pracovný stôl či ďalšiu posteľ. Príslušenstvom bytu je kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta s práčkou a komora. Byt nedisponuje balkónom ani loggiou, no napriek tomu je krásne presvetlený a vzdušný. Keďže má byt bohatú výmeru, na dnešné pomery ide o naozaj nadštandardné bývanie. Napriek dvom izbám poskytne bývanie pokojne aj pre rodinu s deťmi. O bohatý úložný priestor sa starajú vstavané skrine či komora, no navyše je k bytu aj murovaná pivničná kobka s výmerou 3,80 m². Byt sa prenájom čiastočne zariadený, pripravený k okamžitému užívaniu.

K bytu prislúcha garážové státie v suteréne bytového domu, ktoré je možné si prenajať.

Bytový dom je v dobrom stave a je pravidelne udržiavaný. Svojím prevedením ponúka pre jeho obyvateľov naozaj komfortné bývanie. Široké spoločné priestory (chodby), dostatočne veľký výťah či menší počet bytov prispievajú k tomu, že si bývanie v tejto komunite naozaj zamilujete.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Krajná ulica; Bratislava - Ružinov
* podlažie: 4/4
* počet izieb: 2
* celková výmera: 72,91 m²
* výmera bytu: 69,11 m²
* výmera pivnice: 3,80 m²
* stav: novostavba (2010)
* možnosť prenájmu garážového státia (suchou nohou do bytu)

LOKALITA A OKOLIE:
Byt a bytový dom sa nachádzajú v pokojnej lokalite mestskej časti Ružinov/Trnávka. Lokalita je vyhľadávaná najmä rodinami s deťmi a ľuďmi, ktorí chcú mať po ruke kompletnú občiansku vybavenosť, no zároveň netúžia po rušnom bývaní. V blízkom okolí je materská, základná i stredná škola (do 5 minút autom/15 minút chôdze), potraviny, reštaurácie/kaviarne, detské ihriská a viaceré nákupné strediská. V centre mesta ste za 15 minút autom, prípadne je zastávka MHD vzdialená 7 minút chôdze. Pripojenie na diaľničný obchvat je takisto bezproblémové.

CELKOVÝ DOJEM:
Samotný byt pôsobí veľmi príjemným dojmom. Je krásne svetlý a priestranný, čo v dnešnej dobe nájdeme pri novostavbách len málokedy. Ide o uzavretý areál so štyrmi bytovými domami v obklopení rodinných domov, čo vytvára príjemný dojem. Vo vnútrobloku sa nachádza detské ihrisko a je tu veľmi príjemná komunita susedov. Parkovanie je zabezpečené vyhradeným státím v suteréne bytového domu, prípadne v jeho blízkom okolí, čo oceníte v prípade návštev.

CENA: 570,-EUR + 200,-EUR energie
V cene je zahrnuté vypracovanie nájomných zmlúv a preberacích protokolov.
Pri podpise Nájomnej zmluvy sa platí jedno mesačné nájomné, vratná kaucia vo výške 1 mesačného nájmu a provízia pre RK vo výške 1/2 mesačného nájmu.

ID: 81807342

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

ENGLISH:
On behalf of the owner, we offer for rent a spacious 2-room apartment on Krajná Street, Bratislava - Ružinov. This property will offer you the advantages of living in the city and quick access to its center, but at the same time, after a hard day, you will certainly appreciate the quiet location surrounded by family houses. If you like to spend your free time in nature, Zlaté Piesky is also nearby. In addition, this apartment is beautifully sunny, spacious with a view of three cardinal points.

The apartment itself is located on the highest 4th floor with an elevator. Thanks to its generous area of 69.11 m², it offers above-standard living for all age groups. Layout consists of an entrance hall that leads to all rooms in the apartment. Since the living room is really spacious, it can also be used as a study or play area for children. This part is connected to the kitchen corner oriented to the southwest, which is equipped with a kitchen unit with built-in appliances (electric oven, induction hob) and a refrigerator. The second room is a bedroom with an area of 14.53 m². In addition to the double bed and wardrobe, there is also space for a desk or another bed. The apartment includes a bathroom with a bathtub, a separate toilet with a washing machine and a storage room. Built-in wardrobes or a pantry provide plenty of storage space, but the apartment also has a brick cellar with an area of 3.80 m². Apartment for rent partially furnished, ready for immediate use.

The apartment rental comes with a designated parking space in the underground common garage premises.

The apartment building is in good condition and is regularly maintained. With its design, it offers its residents really comfortable living. Wide common areas (corridors), a sufficiently large elevator or a smaller number of apartments contribute to the fact that you will really love living in this community.

BASIC DATA:
* location: Krajná Street; Bratislava - Ružinov
* floor: 4/4
* number of rooms: 2
* total area: 72.91 m²
* apartment size: 69.11 m²
* cellar area: 3.80 m²
* the possibility of renting a parking space in the garage (with a dry foot to the apartment)

LOCATION AND SURROUNDINGS:
The apartment and apartment building are located in a quiet location in the Ružinov/Trnávka district. In the immediate vicinity there is a kindergarten, primary and secondary school (within 5 minutes by car/15 minutes on foot), groceries, restaurants/cafes, children's playgrounds and several shopping centers. You are in the city center in 15 minutes by car, or the public transport stop is a 7-minute walk away.

PRICE: 570,-EUR + 200,-EUR utilities
*English speaking owner*

Podrobné informácie

3
3
2
72.91 m²
69.11 m²
osobné

Zobraziť všetkyNikoleta Ivančíková, RSc.

realitný maklér


Radi Vám poradímeNikoleta Ivančíková, RSc.

Úspešne realizované realitné obchody

Prehľad úspešne realizovaných predajov a prenájmov nehnuteľností našimi realitnými maklérmi.

Poslať správu Zavolať

Poslať ponuku na e-mail

Dohodnúť obhliadku

Čas obhliadky

1. termín

2. termín

Chcem získať najvýhodnejšiu hypotéku!


Spolupracujeme s profesionálmi a dokážeme vám vďaka tomu vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku, nechajte si zaslať od nás ponuku.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.