Tomáš Hudec

RealityNiečo o mne:

Reality pre mňa znamenajú istý druh životného štýlu, pretože nimi žijem neustále po celý rok. Práca s ľuďmi ma veľmi baví a vždy sa snažím ku svojim klientom pristupovať milým, priateľským a hlavne ľudským prístup, čo veľmi dokážu oceniť. Pri každom obchodnom prípade sa snažím byť proaktívny a prichádzať stále s novými nápadmi, ako predaj zlepšiť a uspieť na realitnom trhu. Predajte svoju nehnuteľnosť rozumne! Priateľsky a profesionálny prístup na každom kroku.

6

rokov na realitnom trhu

66

počet predaných nehnuteľností

8,5mil

celkový objem predaja

Všetky ponuky makléra

Zrealizované obchody

Overené referencie

★★★★★

Tomáš Hudec


Celkový prístup jednanie korektnosť určite bolo na 110% odporučil by som aj ďalej


Kupujúci


Branislav H.

★★★★★

Tomáš Hudec


Ďakujem maklérovi za spoluprácu, od homestagingu až po samotný predaj, ktorý prebehol veľmi rýchlo. Vidno že ho práca baví a robí ju srdcom.


Predávajúci


Roman V.

★★★★★

Tomáš Hudec


Pán Hudec je veľmi šikovný, ochotný a flexibilný človek. Perfektná prezentácia nehnuteľnosti na inzertných portáloch. Ďakujeme


Predávajúci


Tomáš V.

★★★★★

Tomáš Hudec


Veľmi príjemný prístup a flexibilita, s ktorou som sa ešte nestretla. Nasadenie do posledného okamihu, napriek tomu, že bolo jasné, že kúpa je istá. Vďaka pán Hudec! Verím, že sme sa nevideli naposledy:)


Kupujúci


Katarína S.


1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.