PREDANÉ! NADŠTANDARDNÝ 3-IZB. BYT V SRDCI STARÉHO MESTA, ZÁMOCKÁ

vrátane provízie, možnosť HÚ exkluzívne

549.000,- €

Splátka hypotéky: 2 097 €/mes.


3-izbový byt 166.52 m² Zámocká, Bratislava - Staré Mesto

VIDEO-OBHLIADKA ----------->>>>> https://youtu.be/VshjWXc6TTw

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt v centre hlavného mesta Bratislava. Nachádza sa na Zámockej ulici, ktorá je situovaná priamo pod Bratislavským hradom. Len pár minút chôdze vám stačí na to, aby ste sa dostali do centra Starého mesta alebo do pokojnej prírody, ktorú zabezpečuje bohatá zeleň okolo hradieb. Neďaleký Horský park je vhodný na aktívny odpočinok počas celého roka.

Samotný byt je situovaný na 2. poschodí tehlového bytového domu s výťahom, ktorý bol kolaudovaný v roku 2003. V roku 2012 prešiel kompletnou rekonštrukciou, navrhnutou a zrealizovanou renomovaným architektonickým štúdiom, vďaka ktorej spĺňa kritéria aj náročného klienta. Dispozične pozostáva z rozľahlej predsiene s úložným priestorom, ktorá pokračuje do širokej chodby. Tá spája všetky miestnosti vrátane dvoch priestranných spální a veľkorysej obývacej izby spojenej s jedálenským kútom. Kuchyňa je oddelená presklenými posuvnými dverami, čo necháva presvetlený priestor, no zároveň práca v kuchyni neruší obyvateľov bytu. Je vybavená kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska, kombinovaná rúra s mikrovlnkou, umývačka riadu, kávovar, samostatná chladnička, samostatná mraznička), digestor, reverzná osmóza Crystal PREMIUM. Z kuchyne je vstup do komory, ktorá môže slúžiť nie len na uskladnenie potravín, ale aj ako práčovňa. Príslušenstvom bytu je kúpeľňa s priestranným sprchovacím kútom a toaletou, hosťovská toaleta s umývadlom a dve veľké loggie, na ktoré ja prístup z každej izby (6,32 m2 a 11,40 m2). Na menšiu loggiu s výmerou 6,32 m2 je vstup možný z oboch spální, na väčšiu loggiu s výmerou 11,40 m2 sa dostanete z obývacej izby. V každej obytnej miestnosti je vstavaná skriňa, klimatizácia značky LG a dátové rozvody pre optický internet od UPC. V cene bytu je zahrnutý exkluzívny vstavaný nábytok.

V suteréne bytového domu sa nachádzajú garáže, kde si môžete zakúpiť 1 parkovacie státie za sumu 30.000,-EUR. V prípade záujmu je možnosť prenajať si aj susedné parkovacie státie a priestranný skladový priestor s bezpečnostnými dverami hneď oproti parkovaciemu státiu.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Zámocká ul.; Bratislava - Staré mesto
* poschodie: 2/5 s výťahom
* počet izieb: 3
* výmera bytu: 148,80 m2
* výmera loggií: 17,72 m2
* celková výmera bytu: 166,52
* tehlová stavba z roku 2003
* kompletná rekonštrukcia v roku 2012
* spoločný sklad na poschodí (cca 20 m2)
* zabezpečené parkovanie v suteréne bytového domu
* možnosť prenájmu priestranného skladového priestoru s bezpečnostnými dverami

Vybavenie bytu pozostáva z kvalitných materiálov, ktoré boli navrhnuté s citom a zmyslom pre detail
* vybavenie bytu v kvalitnom prevedení zn. Villeroy & Boch, Prolicht, Artemide, Keuco, Duravit, Tupai
* podlaha je z kvalitnej keramickej dlažby Villeroy & Boch v kombinácii s drevenými parketami
* exkluzívne tapety
* exteriérové žalúzie s elektrickým ovládaním
* kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi zn. Siemens (indukčná varná doska, umývačka riadu, kávovar, kombinovaná rúra s mikrovlnkou, digestor), reverzná osmóza Crystal PREMIUM (Aquaphor)
* nadštandardne interiérové dvere, dizajnové kľučky
* bezpečnostné vchodové dvere
* zabezpečenie nehnuteľnosti prostredníctvom bezpečnostného systému
* množstvo úložného priestoru vďaka 4 vstavaným skriniam

BYTOVÝ DOM:
* tehlová stavba z roku 2003 s výťahom
* udržiavaný bytový dom
* menší počet bytov
* príjemní a slušní susedia
* prístup do vchodu či spoločných priestorov je možný len na čipovú kartu

LOKALITA A OKOLIE:
Byt a bytový dom sa nachádzajú v atraktívnej lokalite Starého Mesta. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre ľudí, ktorí chcú bývanie v centre diania, no zároveň majú na dosah aj kúsok prírody v parku pod Bratislavským hradom či v Horskom Parku. V letných mesiacoch si budete užívať rannú kávu na terasách v historickom centre, ktoré je dostupné do pár minút chôdze alebo prechádzky po promenáde pri Dunaji.

CELKOVÝ DOJEM:
Celý byt pôsobí veľmi príjemným dojmom. Veľkorysá rozloha, kvalitné materiály a nadčasové prevedenie ponúkajú naozaj nadštandardné bývanie. Vďaka skvelej polohe v centre mesta, no zároveň dostatku zelene, ktorá táto lokalita poskytuje si bývanie na Zámockej ulici zamilujete.

CENA: 549.000,-EUR + 30.000,-EUR garážové státie (suchou nohou do bytu)
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.
Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

ID: 81807257

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
5
2
166.52 m²
166.52 m²

Zobraziť všetkyNikoleta Ivančíková, RSc.

realitný maklér


Radi Vám poradímeNikoleta Ivančíková, RSc.

Úspešne realizované realitné obchody

Prehľad úspešne realizovaných predajov a prenájmov nehnuteľností našimi realitnými maklérmi.

Poslať správu Zavolať

Poslať ponuku na e-mail

Dohodnúť obhliadku

Čas obhliadky

1. termín

2. termín

Chcem získať najvýhodnejšiu hypotéku!


Spolupracujeme s profesionálmi a dokážeme vám vďaka tomu vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku, nechajte si zaslať od nás ponuku.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

1.BCR NewsletterOverený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska RU

Od roku 2015 sme vašim dôveryhodným partnerom v Bratislave s vyše 500 úspešnými transakciami. Ponúkame kompletný realitný servis - od trhovej analýzy až po hypotekárne poradenstvo. V našom tíme panuje rodinná atmosféra a etika je na prvom mieste. Sme hrdými členmi ZRKS a Realitnej únie SR. Vyskúšajte nás a zažite reality srdcom!


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.