Pravidlá používania našich služieb

25.5.2018, admin
1) Pokiaľ na tejto stránke prejavíte záujem o naše služby, alebo o spoluprácu s nami dávate nám tým súhlas kontaktovať vás telefonicky, elektronicky, písomne, prípadne osobne za účelom spracovania a zaslania obchodnej ponuky týkajúcej sa predaja /kúpy/ prenájmu nehnuteľností, prípadne iných služieb spojených s nehnuteľnosťami ako aj zasielania aktualizovaných informácií o našich vzájomnej spolupráci, informačné materiály našej spoločnosti a prípadne marketingových informácii.

2) Za účelom našej vzájomnej spolupráce a komunikácie uchovávame nevyhnutné množstvo vašich osobných informácií. Robíme všetko preto, aby vaše osobné údaje boli u nás v bezpečí. O tom ako chránime vaše súkromie sa dozviete v dokumente Zásady ochrany vašich osobných údajov v súlade platnou legislatívou EÚ a Slovenskej Republiky.

3) Tento súhlas môžete písomne kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na:

3-a) emailovú adresu spoločnosti: info@1bcr.sk,

3-b) alebo odoslaním žiadosti na adresu sídla spoločnosti: 1. BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT s.r.o., Zrínskeho 9/A, 811 03 Bratislava.

4) Tento súhlas je platný pokiaľ platí váš súhlas so spracovaním vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Viac o vašich právach s poskytovaním vašich osobných údajov v dokumente Zásady ochrany vašich osobných údajov v súlade platnou legislatívou EÚ a Slovenskej Republiky.

 

Posledná aktualizácia 20. júna 2018.

 

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818