Predané / prenajaté nehnuteľnosti

PREDANÉ!!! 3-IZB.BYT, ČIASTOČNÁ REK., ul. L. NOVOMESKÉHO,PEZINOK
predané, 59.3 m²
Pezinok, Novomeského
Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 izbový byt v Pezinku, na ulici L. Novomeského. Byt je orientovaný na východ a západ. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nové elektrické rozvody, murované jadro, plastové okná. Bytový dom prešiel následovnou rekonštrukciou: zateplenie bytového domu, nová strecha, vchodové dvere so schránkami, spoločné priestory bytového domu sú novo vymaľované. Byt sa predáva nezariadený. IHNEĎ VOĽNÝ!!! VÝMERA: * plocha bytu: 59,3 m² * loggia : 4 m² * pivnica: 1,5 m² DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, detská izba, kuchyňa, samostatné WC, samostatná kúpelňa s vaňou, obývacia izba, spálňa so vstupom na loggiu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Pezinok, ul. Laca Novomeského * materiál: panel * poschodie: 7/7 * výťah: 1 osobný * počet izieb: 3 * loggia * pivnica VYBAVENIE BYTU A PRÍSLUŠENSTVO: * dlažba je vo vstupnej chodbe, kúpeľni, a WC, linoleum je v ostatných priestoroch bytu * kuchynská linka s plynovým sporákom * elektrický vrátnik * plastové okná * vnútorné žalúzie * drevené zárubne * presklenná loggia * pripojenie na TV a internet – súkromná anténa POPIS OKOLIA A LOKALITY: Pezinok sa nachádza na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta, vzdialeného 20 minút autom. Ponúka rôzne možnosti zábavy, športu, kultúrnych podujatí, ako aj turistiky a v zimných mesiacoch lyžovania. Byt sa nachádza v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, ktorá je vzdialená chôdzou: * MŠ - 2 min * Obchod CBA - 3 min * Pizzeria - 3 min * Pekáreň - 3 min * Reštaurácia Sever - 4 min * Kúpalisko - 4 min * MHD zástavka - 4 min * Lekáreň - 5 min * Pošta - 5 min * Obchod Terno - 5 min * ZŠ - 8 min. CENA: 95.000 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181138 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
PREDANÉ!!! - DOBRE RIEŠENÝ 3.IZBOVÝ BYT ZA VÝBORNÚ CENU!!!
predané, 70.13 m²
Pezinok, 1.Mája
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Juh, ulica 1. mája v Pezinku. Bytový dom prešiel rekonštrukciou - zateplenie, bezpečnostné vchodové dvere, ktoré sa otvárajú čipom a nový osobný aj nákladný výťah. Na poschodí sa nachádzajú 4 byty, kde sú dve priestranné uzamykateľné chodby, zvlášť pre každé dva byty. Na chodbe má každý byt vlastnú komoru + spoločnú pivnicu na prízemí. BYT SA PREDÁVA V PÔVODNOM STAVE. DISPOZÍCIA BYTU: * Vstupná chodba * Spálňa * Obývacia izba * Kúpeľňa s vaňou a umývadlom * Samostatné WC * Kuchyňa so vstupom na loggiu * Detská izba VÝMERA: * úžitková plocha bytu: 70,13 m² * plocha loggie: 3,57 m² * komora pri byte: 1,89 m² ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Pezinok,ulica 1. mája * materiál: panel * poschodie: 7/12 * výťah: 1 osobný, 1 nákladný * počet izieb: 3 * loggia: 1 * mesačné náklady 160 Eur POPIS OKOLIA A LOKALITY: Byt sa nachádza na sídlisku Juh v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Malé Karpaty. Táto lokalita ponúka veľa športových možností, turistiky a krásnej prírody, ktorá sa nachádza v blízkosti. V zimných mesiacoch si prídu na svoje aj milovníci lyžovania na Pezinskej Babe. Z pohľadu dopravy má tento bytový dom výbornú strategickú polohu - bezproblémové pripojenie sa na hlavnú cestu smerom do Bratislavy. Zároveň ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá je vzdialená chôdzou: * Plaváreň - 1 min * Detské ihrisko Žihadielko - 3 min * Volley Pub - 3 min * Kangaroo Pub - 5 min * Squash Centrum - 5 min * ZŠ - 5 min * Obchod - 6 min * Reštaurácia, Pizzeria - 6 min * Fitness centrum 6 min * MHD, SAD zástavka - 10 min * MŠ - 12 - min * Pošta - 13 min * Tesco, Lidl, Kaufland - 13 min * Centrum - 13 min CELKOVÝ DOJEM: Slnečný byt, ktorý je orientovaný na 3 svetové strany (východ, sever, západ). Byt je vhodný na rekonštrukciu a ideálny pre pár alebo rodinu. CENA: 89.000 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181124 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
PREDANÝ!!! 1-IZB. BYT, MAJAKOVSKÉHO,PEZINOK
predané, 27.6 m²
Pezinok, Majakovského
V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame 1. izbový byt ktorý sa nachádza na sídlisku Starý dvor, ulica Majakovského v Pezinku. Bytový dom prešiel rekonštrukciou – zateplenie, nová strecha, nové vchodové dvere. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu do ktorého je bezbariérový prístup. Predáva sa čiastočné zariadený – plastové okna, kompletné zariadená kúpeľňa, kuchyňa s elektrickou varnou doskou, rúrou a chladničkou. Drevené podlahy v izbe a šatníku, dlažba v chodbe, kúpeľni a kuchyni. DISPOZÍCIA BYTU: * Vstupná chodba * Kúpeľňa so sprchovácim kútom, WC a umývadlom * Kuchyňa s varnou doskou, rúrou a chladničkou * Izba * Šatník VÝMERA: * úžitková plocha bytu: 27,60 m² ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Pezinok,ulica Majakovského * materiál: panel * poschodie: 0/4 * počet izieb: 1 * orientácia - V * mesačné náklady 90 Eur POPIS OKOLIA A LOKALITY: Byt sa nachádza na sídlisku Starý dvor v tichej lokalite. Táto lokalita ponúka veľa športových možností, turistiky a krásnej prírody, ktorá sa nachádza v blízkosti. Z pohľadu dopravy má tento bytový dom výbornú strategickú polohu - bezproblémové pripojenie sa na hlavnú cestu smerom do Bratislavy. Zároveň ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: obchody, škola, škôlka, pošta. BYT JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ. CENA: 57.000 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181127 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
/PREDANÉ/ MODERNÝ 2 I..B.,KLIMATIZÁCIA,PARKOVANIE,VILADOMY - SLNEČNICE
predané, 59.41 m²
Bratislava - Petržalka, Béžová
Ponúkame na predaj 2-izb. byt v novostavbe SLNEČNICE - MESTO v Bratislave - mestská časť Petržalka. Samotný bytový dom bol skolaudovaný a daný do užívania koncom roka 2016. Pri vstupe do bytu sa dostaneme do vstupnej chodby z ktorej prechádzate do všetkých miestností. Veľká obývacia miestnosť s kuchyňou, kúpelňa s oddeleným WC, spálňa a priestranný šatník. Dispozične je riešený veľmi dobre s výhľadom z loggie s veľkosťou 10,34m2, ktorá má prístup ako z obývacej miestnosti tak aj zo spálne. Byt svojou veľkosťou a vybavením poskytuje dostatočný komfort pre mladé rodiny, ale aj ostatné vekové kategórie, nakoľko je vo výbornej lokalite s pekným výhľadom a upraveným okolím s výsadbou. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * Béžová, Slnečnice -Viladomy * Plocha bytu: 59,41 m2 * Plocha loggie: 10,34 m2 * Plocha pivnice: 2,88 m2 * Novostavba - 2016 * Kuchynská linka na mieru so značkovými elektrospotrebičmi * Klimatizácia * Stropné ventilátory * Garážové státie * Pivnica LOKALITA A OKOLIE: Tichá lokalita, v blízkosti veľa zelene, zastávka MHD priamo pri bytovom komplexe. Priamo v areáli je naplánovaná kompletná občianska vybavenosť s obchodmi a službami, detské ihrisko, športoviská, lekáreň, kaviareň, park či základná škola. V budúcnosti je tu naplánovaná konečná zastávka električky. CELKOVÝ DOJEM: Dobre riešený byt v novostavbe s výbornou dostupnosťou. V blízkosti sa nachádza dunajská hrádza a lužné lesy, čo poskytuje dostatok priestoru na obľúbené aktivity. Vďaka výbornej polohe nie ste obmedzení dopravnými zápchami a máte jednoduché napojenie na obchvat a na diaľnicu smer Brno, Viedeň, Budapešť či Trnavu. CENA: 164.000 Eur ID: 8180579 NEVÁHAJTE ZAVOLAŤ OHĽADNE INFORMÁCIÍ! V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR
PREDANÝ! MODERNÝ 2IZB. BYT SO ZÁHRADKOU V SENCI - GAŠTANOVÁ ALEJ
predané, 42.83 m²
Senec, Marhuľová
Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt s oplotenou záhradkou v pol ročnej novostavbe v projekte Gaštanová Alej. Byt je kompletne zariadený a vybavený značkovými spotrebičmi v kuchyni, v spálni sa nachádza vstavaný rolldoor. Termostatom si dokážete nastaviť teplotu a v letnom období klimatizáciu od podlahy. Orientácia tohto moderného bytu je na juho-východ s výhľadom na Senec. LEGENDA: * Kuchyňa: 11,89 m2 * Obývacia izba: 15,83 m2 * Kúpeľňa: 3,98 m2 * Spálňa: 9,32 m2 * Terasa: 3,55 m2 * Pivnica: 1,83 m2 Dispozícia bytu je nasledovná: Vstupom do bytu vojdete do malej predsiene, kde sa nachádza šatníkový set vyrobený na mieru, veľká kuchynská linka so značkovými spotrebičmi a príprava na umývačku riadu. Ďalej sa nachádza obývacia izba z ktorej je vstup do kúpeľne, spálni a priamy vstup na terasu so záhradkou. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * Výmera bytu: 41 m² * Záhradka: 46,4 m² * Terasa: 3,55 m2 * Murovaná pivnica: 1,83 m² * Parkovanie: 1x * Poschodie: prízemie * Vlastný bojler 80L * Mesačné náklady: 140€ / 2 osoby LOKALITA: * Senec, Marhuľová ulica / Gaštanová Alej * Dve minúty do centra mesta * V novej lokalite bude čoskoro vybudovaná občianska vybavenosť: rôzne obchody, služby, kaviarne, reštaurácie a ďalšie obchodné priestory * Výborná dostupnosť či už na starú cestu alebo diaľnicu VÝHODY: * Novostavba ( menej ako 1 rok ) * Kompletne zariadený byt, nábytok vyrobený na mieru - vrátane kuchynskej linky * Priateľský susedia * Dobrá poloha * Vlastné parkovanie CENA: 101.900€ + dohoda ID: 81806203 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: 0901 789 818 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
PREDANÉ!!! 3.IZBOVÝ BYT, PÔVODNÝ STAV, LOGGIA, PIVNICA, PEZINOK
predané, 70.13 m²
Pezinok, 1. mája
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Juh, ulica 1. mája v Pezinku. Bytový dom prešiel rekonštrukciou - zateplenie, bezpečnostné vchodové dvere, ktoré sa otvárajú čipom a je tam nový osobný aj nákladný výťah. Na poschodí sa nachádzajú 4 byty, kde sú dve priestranné uzamykateľné chodby, zvlášť pre každé dva byty. Na chodbe má každý byt vlastnú komoru + spoločnú pivnicu na prízemí. V byte sú vymenené nové plastové okna. PREDÁVA SA V PÔVODNOM STAVE, VHODNÉ AJ NA INVESTÍCIU. BYT JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ. VÝMERA: úžitková plocha bytu 70,13 m², plocha loggie 3,57 m², komora pri byte 1,89 m². DISPOZÍCIA BYTU: vstupná chodba, spálňa, obývacia izba, kúpeľňa s vaňou a umývadlom, samostatné WC, kuchyňa so vstupom na loggiu, detská izba. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Pezinok,ulica 1. mája * materiál: panel * poschodie: 7/12 * výťah: 1 osobný, 1 nákladný * počet izieb: 3 * loggia: 1 POPIS OKOLIA A LOKALITY: Byt sa nachádza na sídlisku Juh v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Malé Karpaty. Táto lokalita ponúka veľa športových možností, turistiky a krásnej prírody, ktorá sa nachádza v blízkosti. V zimných mesiacoch si prídu na svoje aj milovníci lyžovania na Pezinskej Babe. Z pohľadu dopravy má tento bytový dom výbornú strategickú polohu - bezproblémové pripojenie sa na hlavnú cestu smerom do Bratislavy. Zároveň ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá je vzdialená chôdzou: * Plaváreň - 1 min * Detské ihrisko Žihadielko - 3 min * Volley Pub - 3 min * Kangaroo Pub - 5 min * Squash Centrum - 5 min * ZŠ - 5 min * Obchod - 6 min * Reštaurácia, Pizzeria - 6 min * Fitness centrum 6 min * MHD, SAD zástavka - 10 min * MŠ - 12 - min * Pošta - 13 min * Tesco, Lidl, Kaufland - 13 min * Centrum - 13 min CELKOVÝ DOJEM: Slnečný byt, ktorý je orientovaný na 3 svetové strany (východ, sever, západ). Byt je vhodný na rekonštrukciu a ideálny pre pár alebo rodinu. CENA: 95.000 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181134 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
PRENAJATÉ!!!, 2 - IZB. BYT, NOVOSTAVBA, KOMPLETNÉ ZARIADENÝ, PEZINOK
prenajaté, 64 m²
Pezinok, Dona Sandtnera
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na dlhodobý prenájom tento priestranný 2 izb. byt v tehlovej novostavbe. Byt sa nachádza v Pezinku na ulici dona Sandtnera. Nehnuteľnosť sa prenajíma kompletne zariadená- kuchynská linka, plynová varná doska, elektricka rúra, chladnička, práčka, vstavaná skriňa, kuchynský stôl so stoličkami, sedacia súprava, tv a posteľ. Byt je voľný od 1.4.2019 podmienkou je bez zvierat. VÝMERA: * plocha bytu: 64 m² * loggia : 5 m² DISPOZÍCIA BYTU: * priestranná vstupná chodba * šatník * kúpeľňa so sprchovacím kútom * obývacia izba so vstupom na loggiu * kuchyňa * spálňa ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Pezinok, ul. dona Sandtnera * materiál: tehla * poschodie: 2/4 * výťah: 1 osobný * počet izieb: 2 * loggia VYBAVENIE BYTU A PRÍSLUŠENSTVO: * dlažba je vo vstupnej chodbe a kúpeľni, laminatová podlaha v ostatných priestoroch bytu * kuchynská linka s plynovou varnou doskou, eletrickou rúrou, digestorom a chladničkou * elektrický vrátnik * plastové okná * vnútorné žalúzie * drevené zárubne * bezpečnostné dvere Sherlock POPIS OKOLIA A LOKALITY: Pezinok sa nachádza na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta, vzdialeného 20 minút autom. Ponúka rôzne možnosti zábavy, športu, kultúrnych podujatí, ako aj turistiky a v zimných mesiacoch lyžovania. Byt sa nachádza v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Nájom: 420 € Energie: 120 € Depozit 300 € K cene bude pripočítaná provízia vo výške 420 €. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
PREDANÉ - /VIDEO/ ŠTARTOVACÍ 1-IZB. BYT, KOMPLETNÁ R., KORYTNICKÁ
predané, 37.67 m²
Bratislava - Podunajské Biskupice, Korytnická
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento 1 – izbový byt po kompletnej rekonštrukcií, ktorý sa nachádza v tichej lokalite plnej zelene – ul. Korytnická, Bratislava – mestská časť Podunajské Biskupice. Samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred cca 5 rokmi a zahŕňala: * Kompletne celá elektroinštalácia v byte * Vstavaný nábytok – v chodbe * Plávajúca podlaha - laminát * Obložkové zárubne s interiérovými dverami * Murované jadro – vaňa a umývadlo * Plastové okná s vnútornými žalúziami * Zachovalá kuchynská linka – plynový sporák, digestor Byt je vyčistený a nachystaný k nasťahovaniu. Nemá balkón, prislúcha k nemu pivnica o veľkosti cca 1,41 m2. Je to príjemný byt so samostatnou izbou, ktorá bude slúžiť ako obývací priestor a rovno aj spálňa. Kuchyňa je oddelená s dostatočným priestorom aj na menší jedálenský stolík. Okolie bytového domu je plné zelene. NÁKLADY: • Správca – 120 Eur/mes 1 osoba • Elektrina – cca 15 Eur • Plyn – na varenie – cca 2-3 mesačne v závislosti od varenia ZÁKLADNÉ ÚDAJE BYTU: * Korytnická 1, Bratislava - Podunajské Biskupice * Celková plocha: 37,67 m2 * Plocha bytu: 36,26 m2 * Plocha pivnice: 1,41m2 * 5 z 12 poschodí * Kompletná rekonštrukcia * Zariadený * Panelový dom - kompletne zrekonštruovaný OKOLIE A LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v dobrej lokalite v mestskej časti Podunajské Biskupice. Dobrá dostupnosť autom, v blízkosti domu MHD, obchody, školy, nemocnica, pekáreň a Lesopark Vrakuňa. Dostupnosť na napojenie do mesta je možný z dvoch smerov. CENA: 74.500 Eur ID: 8180569 NEVÁHAJTE ZAVOLAŤ OHĽADNE INFORMÁCIÍ! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818