Novinky v ponuke

3 IZBOVÝ BYT V ZACHOVALOM PÔVODNOM STAVE-PETRŽALKA / NÁM. HRANIČIAROV
130000 €, 78.16 m²
Bratislava - PetržalkaNámestie
Maklér Tomáš Hudec ponúka 3 izbový byt v pôvodnom stave v Bratislavskej m. č. Petržalka na vyhľadávanej ulici Námestie Hraničiarov. Byt je situovaný na 1. poschodí z 12. poschodí bytového domu ( približne v 6 metrovej výške ), ktorý bol kompletne zateplený, bola vymenená vchodová brána so schránkami a nové výťahy. Orientovaný je na dve slnečné strany a to východ - západ. Výmera bytu je 76 m2 + loggia 4 m2 ( musí sa dorobiť ) + pivničná kobka 2 m2. Nachádza sa vo veľmi zachovalom pôvodnom stave s drevenými oknami, murovaným jadrom, zachovalým nábytkom, kuchynskou linkou s murovanou špajzou. Čo sa týka loggie, tak bude potrebné ju celú prerobiť a z veľkej izby prebúrať otvor, aby vznikol vstup. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * výmera: 76 m2 * loggia: 4 m2 * pivnica: 2 m2 * poschodie: 1/12 ( nie prízemie a ani zvýšené prízemie ) * orientácia: V/Z * stav: pôvodný, zachovalý LOKALITA: * Bratislava, Petržalka - Námestie Hraničiarov * Vyhľadávaná lokalita * Výborná občianska vybavenosť a dostupnosť na všetky smery * MHD + električky priamo pri bytovom dome BONUS: * Byt je kúpou ihneď voľný CENA: 130.000€ - vrátane provízie ID.: 81806140 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: 0901 789 818 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
4 IZBOVÝ BYT, DÚBRAVKA, FEDÁKOVA ULICA - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA
164000 €, 79.8 m²
Bratislava - Dúbravka, Fedákova
Maklér Tomáš Hudec ponúka na predaj čiastočne zariadený 4. izbový byt v Bratislavskej m. č. Dúbravka na Fedákovej ulici. Byt je situovaný na 3. z 8. poschodí bytového domu, ktorý bol kompletne zateplený. Jeho orientácia je na dve strany a to východ-západ čo umožňuje bytu dostatok svetla bez použitia elektriny. Výmera bytu je 79,80 m2 + loggia 3,6 m2 + pivnica 1,56 m2. Prešiel kompletnou rekonštrukciou a zmenou dispozície, ktorú môžete vidieť na pôdoryse. DISPOZÍCIA: Vstupom do bytu vojdeme do priestrannej predsiene v ktorej sa nachádza vstup do nepriechodnej izby, taktiež sa v predsieni nachádza šatník s technickou miestnosťou a samostatným WC, ktoré nájdete za posuvnými dverami. Pri zmene dispozícii bola zväčšená aj kúpeľňa s vaňou. Prejdeme do obývacej izby s ktorej je vstup do nepriechodnej spálne v ktorej sa nachádza rolldoor s dostatkom úložného priestoru. Z obývacej izby je vstup na loggiu a prechod do kuchyne, ktorá susedí so 4. izbou, ktorá môže slúžiť ako pracovňa. REKONŠTRUKCIA: Nové rozvody elektriny, vodoinštalácie, menené plastové okná, vchodové 7-bodové bezpečnostné dvere Sherlock so zámkom Multilock, interiérové dvere, vymurované jadro, nová sanita, obklady, dlažby, plávajúce podlahy a nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, nová strecha, dom bol zateplený, vrátane spoločných častí domu a stúpačiek, plánuje sa výmena vchodovej brány a výťahu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * výmera: 79,80 m2 * loggia: 3,60 m2 * pivnica: 1,56 m2 * poschodie: 3/8 * orientácia: V/Z * svetlý byt * stav: kompletná rekonštrukcia, čiastočne zariadený * mesačné náklady: 180€ LOKALITA: * Dúbravka, Fedákova ulica * Výborná dostupnosť do centra mesta vďaka MHD a električkám, ktoré sa nachádzajú pri bytovom dome * Kompletná občianska vybavenosť: školy, škôlky, detské ihriská, zdravotné stredisko, lekárne, poštu, políciu, banky, reštaurácie a obchody (BILLA, TESCO, LIDL, Jednota, Kaufland) CENA:164.000€ ID.: 81806139 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: 0901 789 818 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
4 IZBOVÝ BYT, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA - DÚBRAVKA / HOMOLOVA ULICA
160000 €, 77 m²
Bratislava - Dúbravka, Homolova
Páči sa Vám bývať s rodinou blízko prírody? Máme tu pre Vás jedinečnú ponuku kompletne zrekonštruovaného 4 izbového bytu v Bratislavskej m. č. Dúbravka. Náš šikovný maklér Tomáš Hudec ponúka na predaj exkluzivný 4 izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a je plne klimatizovaný v letnom období. Nachádza sa v Bratislavskej m. č. Dúbravka na Homolovej ulici. Situovaný je na predposlednom 3. poschodí zo 4. poschodí bytového domu bez výťahu, ktorý bol tiež kompletne zrekonštruovaný. Orientácia bytu je obojstranná na východ - západ a bytu umožňuje svetlosť čo prináša majiteľom menšiu úsporu na elektrine. Klimatizáciou si byt dokážete príjemne schladiť v každej obývanej izbe. Výmera je 77 m2 + loggia 3,5 m2 + murovaná pivnica 2,5 m2. Prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektro a vodoinštalácie a predáva sa čiastočne zariadený. [b]FOTOGRAFIE A VIDEO-OBHLIADKA SA PRIPRAVUJE![/b] ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * výmera: 77 m2 * loggia: 3,5 M2 * pivnica: 2,5 m2 * poschodie: 3/4 * výťah: nie je * orientácia: v/z * stav: kompletná rekonštrukcia, čiastočne zariadený + klimatizácia * mesačné náklady s energiami: 175€/ 4 osoby LOKALITA: * Dúbravka, Homolova ulica * Výborná dostupnosť do centra mesta vďaka MHD a električkám, ktoré sa nachádzajú pri bytovom dome * Kompletná občianska vybavenosť VÝHODA: * blízko prírody * výborná dostupnosť a vybavenosť * možnosť dokúpiť samostatnú garáž, ktorá sa nachádza pod bytovým domom - ( 7.500€ ) * priateľský susedia CENA: 160.000€ ID.: 81806137 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: 0901 789 818 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
ZAUJÍMAVÝ INVESTIČNÝ ALEBO ŠTARTOVACÍ 1 IZBOVÝ BYT - DÚBRAVKA
83000 €, 38 m²
Bratislava - Dúbravka, Homolova
Hľadáte príjemný investičný alebo štartovací byt ? Máme tu pre Vás zaujímavú ponuku 1 izbového bytu, ktorý prešiel skoro kompletnou rekonštrukciou okrem elektrických rozvodov. Náš maklér Tomáš Hudec ponúka veľmi pekný 1 izbový byt v Bratislavskej m. č. Dúbravka na Homolovej ulici. Výmera bytu je 38 m2 + pivničná kobka o výmere približne 2 m2. Nachádza sa na 9. poschodí z 12. poschodí bytového domu, ktorý bol minulý rok kompletne zateplený, bol zrenovovaný vchod, dva výťahy, stupačky a tiež boli upravené spoločné priestory. Orientácia bytu je situovaná na severo-východ s výhľadom na bratislavskú Kolibu. V byte bola rekonštrukcia ukončená začiatkom starého roka 2017 a predáva sa kompletne zariadený. Veľkou výhodou sú priateľskí susedia, svetlý byt s krásnym výhľadom a výbornou dostupnosťou do centra mesta. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * výmera: 38 m2 * pivnica: 2 m2 * poschodie: 9/12 * orientácia: S/V * stav: zariadený * mesačné náklady: 115€ / 2 osoby + energie REKONŠTRUKCIA: plastové okná, vstupné bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy, dlažba, nová kúpeľňa, nové WC, zanovená kuchynská linka, interiérové dvere so zárubňami. LOKALITA: * Dúbravka, Homolova ulica * Výborná dostupnosť do centra mesta vďaka MHD a električkám, ktoré sa nachádzajú pri bytovom dome * Kompletná občianska vybavenosť BONUS: * Byt je kúpou ihneď voľný + zariadený CENA: 83.000€ + k cene bude pripočítaná provízia vo výške 2.000€ za sprostredkovanie predaja ID.: 81806137 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: 0901 789 818 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
RODINNÝ DOM S ATMOSFÉROU NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT, DOLNÉ OREŠANY
85000 €, 120m² / 120 m²
Dolné Orešany
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame útulný rodinný dom s atmosférou. Nachádza sa v malebnej dedinke Dolné Orešany v okrese Trnava. Obec je vzdialená cca 40 km od Bratislavy. Tento kompletne vybavený rodinný dom je situovaný na úpätí Malých Karpát umiestnený v lese asi 1 km od dediny. Celkový rozloha pozemku vrátane domu je 252 m2. Rodinný dom pozostáva z dvoch podlaží. 1. NP (70 m2) pozostáva zo 4 miestností: obývacia izba s krbom, kuchyňa, komora s kachľovou pecou a kúpeľňa s WC a bojlerom. 2.NP pozostáva z obytného podkrovia o veľkosti 50 m2. Súčasťou domu sú dve terasy, je kompletne zateplený, rekonštrukcia prebehla pred 4 rokmi, v roku 2017 bola menená strecha. Na pozemku sú ovocné stromy, kríky a okrasné dreviny. V susedstve sa nachádzajú dva domy, z toho jeden je celoročne obývaný. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Dolné Orešany; okres Trnava * typ nehnuteľnosti: rodinný dom * dve nazdemné podlažia * absolútne súkromie v blízkosti lesa * možnosť celoročného obývania * vykurovanie krbom, elektrickými radiátormi LOKALITA A OKOLIE: Tento rodinný dom sa nachádza v krásnom prostredí Malých Karpát s výhľadom na okolie. Lokalita ponúka možnosti na voľnočasové aktivity - turistika a cykloturistika, hubárčenie, v blízkosti sa nachádza profesionálna motokárova dráha. Neďaleko sa nachádza hrad Červený Kameň a Smolenice (10 km), Budmerice, Modra a Trnava. Ďalšou zaujímavosťou je malokarpatská vínna cesta, výborné reštaurácie v okolí a možnosti wellnessu, napr. Zochova chata. Poskytuje maximálne súkromie, či už hľadáte miesto na trvalé bývanie alebo útočisko pred uponáhľaným životom veľkomesta, táto nehnuteľnosť je pre Vás správnou voľbou. CENA: 85.000,- EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text je autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT
/VIDEO/ KRÁSNY, SLNEČNÝ 2-IZB.BYT, NOVOSTAVBA, PARKOVANIE
87000 €, 44.75 m²
Bratislava
Video-obhliadka ----> https://youtu.be/Zajj_ETgbzo V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt na ulici M.R. Štefánika; obec Most pri Bratislave. Nachádza sa na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu. BYT: Samotný byt bol vyhotovený v nadštandardnom prevedení, kde boli použité kvalitné materiály (nadštandardná dlažba, podlahové parkety v celom byte, 5 - komorové plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, nadštandardné interiérové dvere, sadrokartonové stropy). Obývacia izba je spojená s kuchyňou, kde je kuchynská linka z masívneho dreva a barový pult. V spálni a na chodbe sa nachádzajú vstavané skrine, ktoré poskytnú dostatok miesta pre úložný priestor. Súčasťou príslušenstva bytu je kúpeľňa spojená s toaletou, ktorá ja vybavená vaňou a vlastným plynovým kotlom a zastrešený balkón s výhľadom. Výhodou sú parkovacie státia pred bytovým domom = vždy pohodlne zaparkujete. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: ulica M.R.Štefánika; Most pri Bratislave * poschodie: 2/2 * počet izieb: 2 * úžitková plocha: 44,75 m2 * balkón: 4,65 m2 * vlastný plynový kotol * byt je bez tiarch * bezproblémové parkovanie na vyhradených miestach pred bytovým domom * mesačné náklady: cca 130 €/ 2 osoby (67 € nájom + 25 € elektrina + 35 € plyn) BYTOVÝ DOM: Uvedený obytný dom bol daný do užívania v roku 2007. Bytový dom je čistý, tichý, monitorovaný kamerovým systémom a zabezpečuje komfort bývania. Pozostáva z 3 nadzemných podlaží. Na ulici sa nachádzajú podobné domy, čo tvorí príjemný dojem rodinnej štvrte. LOKALITA A OKOLIE: Byt a bytový dom sa nachádzajú v tichej časti obce Most pri Bratislave. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (základná a materská škola, zdravotné stredisko, pošta, kostol, Terno potraviny, zelovoc, reštaurácie, neďaleko za obcou sa nachádza Billa). V okolí nájdete množstvo atrakcií na voľnočasové aktivity - kaštieľ Hideghetiocvov s krásnym parkom, športový areál, Mohyla pádu lietadla gen. M.R.Štefánika, Pamätník 1. SV. vojny, cvičisko pre psov, kozia farma, štrkovisko, Malý Dunaj a mnoho ďalších. Zastávka SAD je vzdialená do 2 minút chôdze. CELKOVÝ DOJEM: Byt je krásne presvetlený, pôsobí útulným dojmom a aj napriek menšej výmere zabezpečuje plnohodnotné bývanie. Veľkým benefitom sú milí susedia, s ktorými si radi posedíte nie len pri spoločnej grilovačke. Tento byt ponúka naozaj všetko, čo ponúknuť má. CENA: 87.000,- EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 81807116 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT
/VIDEO/ KRÁSNY, SLNEČNÝ 2-IZB.BYT, NOVOSTAVBA, PARKOVANIE
87000 €, 44.75 m²
Bratislava
Video-obhliadka ----> https://youtu.be/Zajj_ETgbzo V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt na ulici M.R. Štefánika; obec Most pri Bratislave. Nachádza sa na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu. BYT: Samotný byt bol vyhotovený v nadštandardnom prevedení, kde boli použité kvalitné materiály (nadštandardná dlažba, podlahové parkety v celom byte, 5 - komorové plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, nadštandardné interiérové dvere, sadrokartonové stropy). Obývacia izba je spojená s kuchyňou, kde je kuchynská linka z masívneho dreva a barový pult. V spálni a na chodbe sa nachádzajú vstavané skrine, ktoré poskytnú dostatok miesta pre úložný priestor. Súčasťou príslušenstva bytu je kúpeľňa spojená s toaletou, ktorá ja vybavená vaňou a vlastným plynovým kotlom a zastrešený balkón s výhľadom. Výhodou sú parkovacie státia pred bytovým domom = vždy pohodlne zaparkujete. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: ulica M.R.Štefánika; Most pri Bratislave * poschodie: 2/2 * počet izieb: 2 * úžitková plocha: 44,75 m2 * balkón: 4,65 m2 * vlastný plynový kotol * byt je bez tiarch * bezproblémové parkovanie na vyhradených miestach pred bytovým domom * mesačné náklady: cca 130 €/ 2 osoby (67 € nájom + 25 € elektrina + 35 € plyn) BYTOVÝ DOM: Uvedený obytný dom bol daný do užívania v roku 2007. Bytový dom je čistý, tichý, monitorovaný kamerovým systémom a zabezpečuje komfort bývania. Pozostáva z 3 nadzemných podlaží. Na ulici sa nachádzajú podobné domy, čo tvorí príjemný dojem rodinnej štvrte. LOKALITA A OKOLIE: Byt a bytový dom sa nachádzajú v tichej časti obce Most pri Bratislave. Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (základná a materská škola, zdravotné stredisko, pošta, kostol, Terno potraviny, zelovoc, reštaurácie, neďaleko za obcou sa nachádza Billa). V okolí nájdete množstvo atrakcií na voľnočasové aktivity - kaštieľ Hideghetiocvov s krásnym parkom, športový areál, Mohyla pádu lietadla gen. M.R.Štefánika, Pamätník 1. SV. vojny, cvičisko pre psov, kozia farma, štrkovisko, Malý Dunaj a mnoho ďalších. Zastávka SAD je vzdialená do 2 minút chôdze. CELKOVÝ DOJEM: Byt je krásne presvetlený, pôsobí útulným dojmom a aj napriek menšej výmere zabezpečuje plnohodnotné bývanie. Veľkým benefitom sú milí susedia, s ktorými si radi posedíte nie len pri spoločnej grilovačke. Tento byt ponúka naozaj všetko, čo ponúknuť má. CENA: 87.000,- EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 81807116 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT
LUXUSNÝ NEBYTOVÝ PRIESTOR - KAVIAREŇ, CABANOVA UL., DÚBRAVKA
240000 €, 90 m²
Bratislava - Dúbravka, Cabanova
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj luxusný priestor deklarovaný ako kaviareň/cukráreň v BRATISLAVE - mestská časť Dúbravka. Priestor je atraktívne a nadštandardne zariadený, vybavený klimatizáciou a vzduchotechnikou, vhodný ako súkromný club, kaviareň, cukráreň/zmrzlináreň a ponúka všetko čo vyžaduje atraktívny interiér. Pozostáva z otvoreného priestoru s plne vybaveným barom a samostatnej kuchyne. Toalety sú oddelené na pánske a dámske. Ide o zabehnutú kaviareň so stálou klientelou. Možnosť využívať aj na usporiadanie rodinných osláv, svadieb a pod. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Cabanova ulica; Bratislava - Dúbravka * celková plocha: 90 m2 * novostavba * poschodie: 1/6 * parkovanie možné v okolí * klimatizácia, samostatná kuchyňa, oddelené toalety * luxusné prevedenie LOKALITA A OKOLIE: Priestor je situovaný v príjemnom prostredí starej Dúbravky medzi bytovými domami v blízkosti novovybudovanej vilovej štvrti. Vzdialenosť od hlavnej cesty, resp. zastávky MHD je 3 minúty chôdze. Výborné napojenie na diaľničný obchvat. CELKOVÝ DOJEM: Luxuný priestor s kvalitným prevedením osloví nie len Vás, ale každého zákazníka, ktorý sa sem bude zakaždým rád vraciať. CENA : 240.000,-EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 81807118 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Súhlasím s tým, že budem kontaktovaný za nasledujúcich podmienok.
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818