Novinky v ponuke

2,5 IZBOVÝ BYT, ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, DEVÍNSKA NOVÁ VES
145000 €, 65 m²
Bratislava - Devínska Nová Ves, Štefana Králika
Ponúkame na predaj pekný 2,5 izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej lokalite v tichom prostredí Devínskej Novej Vsi. Pri bytovom dome nájdete množstvo zelene, priestor pre prechádzky či voľno časové aktivity. Byt má praktickú dispozíciu a pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s loggiou (3m2), kuchyne s novou kuchynskou linkou, 2 izieb, kúpeľne a WC. Všetky izby sú nepriechodné, k bytu náleží vonkajší zamykatelný úložný priestor pri vstupe do bytu a pivnica. Nachádza sa na 5/12 poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome (zateplenie, nová fasáda, rekonštrukcia spoločných priestorov) s nákladným aj osobným výťahom. BYT: * ulica Štefana Králika - Bratislava IV, Devínska Nová Ves * 2,5-izbový byt * úžitková plocha: 65 m2 (z toho loggia 3 m2) * 5.p. / 12. poschodí * zrekonštruovaný zateplený bytový dom * okná plastové * plávajúca podlaha * fotografie v príprave Mesačné prevádzkové náklady: cca 140,- EUR BYTOVÝ DOM: * kompletná rekonštrukcia * panel * optika * parkovanie bezproblémové OKOLIE: Táto lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a rýchlu dostupnosť do centra (pripojenie na nedaleký diaľničný obchvat). V blízkosti bytového domu sa nachádza lekáreň, reštaurácie, základné školy, škôlky, detské ihrisko, fitness centrum, zdravotnícke strediská, obchodné reťazce, zastávky MHD. Príjemný relax vám poskytne možnosť turistiky, cykloturistiky Devínska Kobyla, Sandberg, cyklocesty popri rieke Morava a do Rakúska. CENA: 145.000,-EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás základný poplatok za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky, než klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181604 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP s. r. o. Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
MODERNÁ GARSÓNKA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, RAČA-PRI ŠAJBÁCH
79500 €, 26 m²
Bratislava - Rača, Pri Šajbách
Ponúkame Vám na predaj peknú garsónku v Bratislava-Rača (Pri Šajbách). Garsónka prešla kompletnou rekonštrukciou a vďaka tomu, že sa predáva plne zariadená je možné sa ihneď nasťahovať. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bratislava-Rača (Pri Šajbách) * počet izieb: 1 * poschodie: 2 * obytná plocha:  26 m2 * stav: kompletná rekonštrukcia - fotografie pripravujeme BYTOVÝ DOM: Bytový dom je po rekonštrukcii LOKALITA A OKOLIE:  Bytový dom sa nachádza v blízkosti zastávky MHD v blízkom okolí je občianska vybavenosť: potraviny, reštaurácia, kaviareň, lekáreň Veľmi dobrá dostupnosť z lokality na terajší aj pripravovaný obchvat Bratislavy (D4R7) CENA :79 500,-EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.  Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!  ID.: 8181602 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP s. r. o. Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
TICHÝ 4 IZB. BYT - LOGGIA, PIVNICA, DÚBRAVKA, CABANOVA
163000 €, 75.2 m²
Bratislava - Dúbravka, Cabanova
1.BCR ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt v lukratívnej lokalite v blízkosti lesov Dúbravky v Bratislave, mestská časť Dúbravka na Cabanovej ulici. Lokalita poskytuje kompletnú občianskou vybavenosťou pre celú rodinu a prináša ideálne spojenie rodinného života a voľnočasových aktivít. Výnimočná dispozícia bytu ponúka prispôsobenie dispozície podľa vlastných predstáv, takže Váš byt vie rásť s potrebami vašich detí a celej rodiny. Pod bytovým domom sa nachádza vyhľadávaný lesopark Dúbravky, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie oddychové časti celej mestskej časti. V okolí sa nachádzajú škôlky, školy, gymnázium, umelecké školy, cyklistické a turistické trasy, športové centrum a sieť obchodov. 10 min na pešo od bytového domu je zástavka električky a do centra mesta sa dostane za 25 min. Svetlý byt sa nachádza na 3.podlaží v 4 podlažnom bytovom dome. Výmera bytu s príslušenstvom a lodžiou je cca. 79,2 m². Bytový dom je zateplený, spoločné priestory boli zrekonštruované. Byt je v slušnom pôvodnom stave s plastovými oknami. Ideálny pôdorys bytu vďaka 3 nepriechodným izbám a samostatnej kuchyni. Lodžia cca. 4m2 na západnej strane sa tiahne obývaciu izbu. Kúpeľňa a WC sú samostatne v murovanom jadre. K bytu je aj pivničná kobka. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * celková plocha bytu a príslušenstva: cca. 79,2 m² * úžitková plocha bytu: 75,2 m² * lodžia: cca. 4 m² * pivnica: cca. 2 m² * podlažie: 3/4 * orientácia bytu: východ / západ * stav bytu: pôvodný * stav bytového domu: zateplený / rekonštrukcia spol. priestorov * parkovanie: bezproblémové / verejné * mesačné náklady: 160 EUR/mesiac + elektrina + plyn VÝHODY, LOKALITA A OKOLIE: + dostatočný priestor pre celú rodinu + prispôsobenie dispozície + pekné prostredie v blízkosti lesov Dúbravky + cyklotrasy a turistické cestičky až na Devínsku kobylu a Devín + široká sieť obchodov a služieb + na výber viacero škôlok, základných a stredných jazykových škôl + detské a športové ihriská + bezproblémové parkovanie + zástavka električky do 10 min od bytového domu + výborná dostupnosť autom a MHD CENA: 163.000,- Eur D.: 8181455 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra pána Nováka + 421 901 789 818 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
INVESTIČNÝ 2.IZB BYT, BRATISLAVA, RUŽINOV, MARTÁKOVEJ
124000 €, 53.8 m²
Bratislava - Ružinov, Martákovej
1.BCR ponúka vynikajúcu investičnú príležitosť kúpy 2 izb. bytu s pivnicou v Bratislave metská časť Ružinov na Martákovej ulici. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí v 3 poschodovom bytovom dome. Byt sa nachádza v dobrej časti Ružinova s kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita a pôdorys bytu prináša ideálnu možnosť pre budúceho vlastníka ako obsadiť 2 nepriechodné izby nájomcami. Vlastniť nehnuteľnosť v tejto lokalite je aj ideálnou investíciou, ktorá sa bude dať v budúcnosti ešte viac zhodnotiť. Výmera bytu aj s pivnicou je 53,8 m². Bytový dom je zapletený a v byte prebehla čiastočná rekonštrukcia vrátane výmeny podláh a plastových okien. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * celková úžitková výmera: 53,8 m² * výmera bytu: 48,8 m² * výmera pivnice: cca. 5 m² * poschodie: zv.prízemie / 3 * orientácia: juhovýchod * parkovanie: verejné * stav bytového domu: zateplený * stav bytu: čiastočná rekonštrukcia - podlahy, plastové okná, kúpelňa, WC LOKALITA, OKOLIE A VÝHODY: + 2 izbový byt ideálny na prenajímanie + veľká pivnica + bezproblémové parkovanie + atraktívna lokalita na bývanie a nájom + Lidl priamo po bytovým domom + okolie bytu Vám zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť + výborná dostupnosť autom a MHD CENA: 124 000€ D.: 8181454 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra pána Novák: +421901789818 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
VEĽKORYSÝ MODERNÝ RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA, ZÁHORSKÁ BYSTRICA
495000 €, 209.61m² / 0 m²
Bratislava - Záhorská Bystrica, Rudavská
Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v novej lokalite na vstupe do Záhorskej Bystrice v smere od centra Bratislavy. Jedná sa o novo skolaudovaný tehlový rodinný dom, ktorý poskytuje bohatý priestor aj pre viac člennú rodinu, alebo ako sídlo firmy. Nachádza sa na krásnom a primerane veľkom pozemku o výmere 657 m2, ktorý poskytuje veľa priestoru na bazén, posedenie, altánok, záhradný domček a veľa ďalšieho. Z prednej strany sa bude nachádzať parkovací priestor pre 3 - 4 autá. Samotný dom je veľmi dobre dispozične riešený a ponúka veľa priestoru. Predáva sa v štádiu holo domu a pozostáva z bezpečnostných dverí, nemeckých okien HSF profil Veka, omietok, poterov, kompletnej vodoinštalácie, elektroinštalácie, prípravy na krbovú vložku, predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie, podlahového vykurovania vlastným plynovým kotlom Buderus. Dom je postavený vo vysokej kvalite z tehly (30 cm), kompletne zateplený (20 cm) a napojený na všetky IS. Dispozícia domu: Rodinný dom pozostáva: - prízemie : zo vstupnej haly, veľkej obývačky spojenej s kuchyňou, špajze, šatníkovej miestnosti, technickej miestnosti, hosťovskej izby s kúpeľňou a WC - na druhom poschodí : 3 spálne - každá spálňa má vlastný murovaný šatník, dve kúpeľne, práčovňa. Z krásneho balkóna je nádherný výhľad až do Rakúska. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * Lokalita: Rudavská ulica; Bratislava - Záhorská Bystrica * Výmera domu: 209 m2 * Pozemok: 657 m2 * Orientácia: SV/SZ/JZ/JV * Vyhotovenie: holodom * Napojenie na všetky IS LOKALITA: Záhorská Bystrica má všetky výhody moderného bývania v meste a zároveň poskytuje komfort, súkromie a pokojné bývanie v blízkosti lesov Malých Karpát. Vynikajúce dopravné napojenie na diaľničnú komunikáciu a MHD č. 36 a 37 - zastávka sa nachádza cca 500 m od vášho nového bývania, to vám zaručuje bezproblémovú dopravu do centra mesta. Záhorská Bystrica ako Bratislavská mestská časť ponúka svojim obyvateľom vynikajúcu občiansku vybavenosť, zdravotné stredisko, lekáreň, stomatologickú ambulanciu a čistiareň, materské školy, ZŠ, reštaurácie, pekáreň, obchody Billa, Tesco - expres a možnosť športovo - rekreačných aktivít: turistické, cyklistické trasy, tenisové kurty, športové ihriská, fitnesscentrá. Pár minút autom máte k dispozícii nákupné centrum Bory Mall s bohatými službami, Hornbach, OBI, Metro. CENA: 495.000 € s DPH ID.: 81807192 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: +421 901 789 818 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY
3-IZB. BYT NA ZAČIATKU PETRŽALKY,VYHĽADÁVANÁ DISPOZÍCIA, FURDEKOVA UL.
150000 €, 68.3 m²
Bratislava - Petržalka, Furdekova
Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Furdekova, Bratislava - Petržalka. Byt sa nachádza v 8-podlažnom bytovom dome. Je v udržiavanom pôvodnom stave s plastovými oknami. Byt je bez tiarch s možnosťou okamžitého nasťahovania. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Furdekova ulica; Bratislava - Petržalka * poschodie: 2/8 * výmera bytu: 68,30 m2 * výmera loggie: 3 m2 * výmera pivnice: 2 m2 * stav: zachovalý pôvodný stav s plastovými oknami * kompletne zariadený * kompletná občianska vybavenosť * zrekonštruovaný a zateplený bytový dom BYTOVÝ DOM: * zateplený, vymenené stupačky * nová strecha, nový výťah * vstupná brána na čip, zrekonštruované, čisté a udržiavané spoločné priestory LOKALITA A OKOLIE: Výborná poloha bytového domu Vám zaručuje všetko potrebné na dosah ruky: materské a základné školy, gymnázium, vysoká škola, poliklinika, zastávka autobusu sa nachádza priamo pri bytovom dome, potraviny, knižnica, detské ihrisko a mnoho ďalších. Výborná dostupnosť do centra mesta (iba 5 minút električkou na Šafárikovo nám. - Eurovea), rýchle napojenie na obchvat. Ak hľadáte priestor na športové využitie, v blízkosti máte Chorvátske rameno, hrádzu či Sad Janka Kráľa. CENA: 150.000,- Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 81807191 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
PEKNÁ VYHLIADKA II., 2 IZB. BYT, BALKÓN, PIVNICA, ŠTANDARD, DÚBRAVKA
158500 €, 52.24 m²
Bratislava - Dúbravka, Podvornicka
V zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj (postúpenie práv) 2 izbový byt v projekte PEKNÁ VYHLIADKA II. Predpokladaná kolaudácia bytového domu je naplánovaná na 07/2020. Dispozícia bytu: * vstupná chodba s priestorom na roll-door * kúpeľňa (sprchový kút, WC) * izba * obývacia izba s kuchyňou s východom na terasu ZÁKLADNÉ ÚDAJE BYTU: * 2 izbový byt s pivnicou a balkónom * 3 podlažie z 11 * Plocha bytu: 52,24 m2 (vrátane pivnice o veľkosti 3,32 m2) * Plocha balkónu: 12,29 m2 * Celková plocha bytu: 64,53 m2 * Dokončenie: do štandardu (vizualizácie k dispozícií) * Bezpečnostné dvere, plastové okná s parapetami * Francúzske okná, ktoré zabezpečia svetelnosť bytu * Bytový dom bude mať vlastnú centrálnu kotolňu * Možnosť pripojenia: Orange (fibernet) / UPC * Orientácia bytu: juhozápad * Možnosť dokúpiť garážové státie - od 14.000 Eur POUŽITÉ MATERIÁLY: Okná: Plastové s hliníkovým klipom s celoobvodovým kovaním. Farba rámov z exteriéru: grey aluminium, z interiéru biela. Zasklenie - izolačné trojsklo. * predpríprava na vonkajší tieniaci systém Parapety: Vonkajšie parapety hliníkové - farba biela; Vnútorné parapety plastové - farba biela Balkóny: Na balkónoch budú použité terasové dosky zo sibírskeho smrekovca, zábradlie na balkónoch a terasách bytov bude z pásovej ocele. LOKALITA: Vynikajúce dopravné napojenie: * centrum Bratislavy 12 km * diaľnica 1 km * zástavky MHD 300 m * centrum mestskej časti 1 km * obchodné centrum Bory Mall 1,5 km Bytový dom PEKNÁ VYHLIADKA je prístupná peši a autom z južnej strany z ulice Pri Kríži, V pešej dostupnosti sú aj zastávky električiek na Saratovskej ulici. Nakupovať nebudete musieť chodiť ďaleko, pretože priamo v danej lokalite je umiestnených niekoľko obchodíkov, kaviarní a materská škôlka. NIEČO O PROJEKTE: + 76 bytov, + 11 podlaží a terasa, + 94 garáží, + 10 obchodných priestorov, + Fitness & Lounge terasa PEKNÁ VYHLIADKA predstavuje vysokú kvalitu života a komfort. Jedná sa o kvalitné bývanie v moderných bytoch s veľkými terasami a s úžasným výhľadom na Malé Karpaty. Samotná druhá etapa dotvorí spolu s Peknou Vyhliadkou I. jednotný súbor a rozšíri ho o druhý vertikálny terasový dom. Obyvateľom prinesie námestie a strešnú komunitnú záhradu. CENA: 158.500 Eur - vrátane zabezpečenia právneho servisu a provízie ID: 81805126
VEĽKÝ 5 IZB. RODINNÝ DOM V OBCI LÚČ NA OSTROVE, IBA 5KM OD D4R7
139000 €, 118m² / 118 m²
Lúč na Ostrove
Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej časti obce Lúč na Ostrove, katastrálne územie Veľká Lúč. Jedná sa o novo skolaudovaný tehlový rodinný dom, ktorý poskytuje bohatý priestor aj pre viac člennú rodinu, alebo ako sídlo firmy. Nachádza sa na krásnom a predovšetkým veľkom pozemku o výmere 817 m2, ktorý poskytuje nekonečne veľa priestoru na bazén, posedenie, altánok, záhradný domček a veľa ďalšieho. Z prednej strany sa bude nachádzať murovaný plot s elektrickou bránou a parkovaním pre 2-3 autá. Na pozemku sú dotiahnuté skoro všetky inžinierske siete - vrátane studne, okrem plynu. Samotný dom je veľmi dobre dispozične riešený a ponúka veľa priestoru. Nemôže ani chýbať pochôdzná povala, pre uloženie nepotrebných vecí. Dom sa predáva v štádiu holo domu, ale nový vlastník si môže vybrať materiály, ktoré by chcel mať použité vo svojom novom interiéry. Rodinný dom mu v takomto prípade bude odovzdaný na kľuč a vyhotovený do vlastného vybraného štandardu. Plánované vyhotovenie do štandardu obsahuje v interiéry: podlahy, dlažby, kachličky v celom dome, stierky a maľovky, krb na tuhé palivo, podlahové elektrické kúrenie, alarm, klimatizácia. Exteriér: dvor bude upravený zámkovou dlažbou, zavlažovacím systémom s trávnatým kobercom, brána na diaľkové ovládanie, parkovacie státia vo dvore pre 2 autá, exteriérové bodové svetlá. Dispozícia domu: Predsieň, technická miestnosť, kuchyňa spojená s obývacou izbou, špajza, 4x izba - dve izby majú samostatný vstup na terasu, kúpeľňa s klasickou vaňou, sprchovacím kútom a umývadlom s toaletou. Tiež nemôže chýbať ani druhá, ale už hosťovská toaleta. Veľká chodba a terasa s výmerou 30 m2. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * Výmera domu: 118 m2 * Pozemok: 817 m2 * Orientácia: S/Z/J/V * Vyhotovenie: do štandardu + možnosť vybrať vlastný štandard z katalógu LOKALITA: * Rodinný dom sa nachádza v malej obci, ktorá je vzdialená iba 8km od Dunajskej Stredy, 19km od Šamorína, od Senca 35km a od Bratislavy 42km. CENA: 139.000€ - vrátane štandardu ID.: 81806287 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: +421 901 789 818 © Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY
RODINNÝ DOM S POTENCIÁLOM NA PODNIKANIE A BÝVANIE V OBĽÚBENEJ LOKALITE
260000 €, 182.19m² / 200.79 m²
Bratislava - Devínska Nová Ves, Ulica 1. mája
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v príjemnom prostredí mestskej časti Devínska Nová Ves; Ulica 1. mája. Dom má dva samostatné vstupy, čím je možné ho využívať ako plnohodnotné dve bytové jednotky alebo na bývanie s podnikaním. Nachádza sa v tichej uličke, na ktorej sú podobné rodinné domy, čo vytvára príjemný dojem z lokality. DOM: Samotný dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a je čiastočne podpivničený. Dolné podlažie je pôvodný tehlový rodinný dom z roku 1929, s prístavbou z roku 1978 a je v pôvodnom stave. Horné podlažie je tehlová nadstavba z roku 2019. Teplo je zabezpečené plynovým kotlom a taktiež nájdete na oboch podlažiach prípravu na krb. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Stavba je situovaná na pozemku s výmerou 364 m2, ktorý ponúka maximálne súkromie a po menšej estetickej úprave Vám ponúkne priestor pre dokonalý oddych. 1. PP: Pivnica s výmerou 18,68 m2. 1. NP: Výmera 144,16 m2. Je v pôvodnom stave. Obvodové múry sú z pálenej tehly, prevažne v hrúbke 40 - 50 cm. Pozostáva zo 4 obytných izieb, kuchyne s komorou odkiaľ je vstup do pivnice, kúpeľne a miestnosti, ktorú je možno využiť ako druhú kúpeľňu alebo aj pracovňu. Podlažie je doposiaľ obývané a udržiavané, už si však vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. 2. NP: Výmera: 77,20 m2. Je v štádiu holobyt. Je to čerstvá nadstavba z roku 2019. Konštrukcia - murivo YTONG, priečky YTONG hrúbky 12,5 cm - 15 cm, priečky medzi izbami sú sadrokartónové s hrúbkou 10 cm. Pozostáva zo vstupnej chodby so schodiskom, 3 miestností, kúpeľne a kuchyne s jedálňou. Z kuchynskej časti je výstup na loggiu, ktorá ponúka výhľad na okolité rodinné domy. V izbách je položená laminátová podlaha a v kúpeľni dlažba a obklad. K dispozícii je podlaha na dokončenie interiéru a kompletné zariadenie kúpeľne. Celá podlažie je pekne presvetlené, vďaka pôvodným trámom v izbách pôsobí veľmi útulným dojmom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: ulica 1. mája; Bratislava - Devínska Nová Ves * dvojpodlažný tehlový dom * čiastočne podpivničený * rok kolaudácie: 1929 * nadstavba (2019) * výmera pozemku: 364 m2 * celková výmera domu: 182,19 m2 * výmera 1. NP: 104,99 m2 * výmera 2. NP: 77,20 m2 * výmera 1. PP: 18,68 m2 * počet obytných miestností: 7 * viacgeneračné bývanie * bývanie s podnikaním * dom je napojený na všetky inžinierske siete LOKALITA A OKOLIE: Dom a pozemok sa nachádzajú v Bratislave – mestská časť Devínska Nová Ves, ktorá leží v zaujímavej lokalite. Je výborne umiestnená – na skok na diaľničný obchvat. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V dostatočnej blízkosti sa nachádza škôlka, školy, obchody, potraviny, detské ihriská. Zastávka MHD je vzdialená 5 minút chôdze (linka č. ). Mestská časť disponuje aj vlakovou zastávkou, ktorá ja dostupná do 20 minút chôdze alebo 5 minút autom. CELKOVÝ DOJEM: Dom je vo veľmi príjemnej lokalite, na menšom pozemku, ale s pocitom súkromia. Bude určený pre väčšiu rodinu, ktorá pozná dané okolie a vie, čo môže od neho očakávať, alebo na bývanie spojené s podnikaním. Po rekonštrukcii dolného podlažia a dokončení nadstavby Vám ponúkne príjemné mestské bývanie s nádychom vidieku. CENA: 260.000,-EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1. BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
123

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818