Novinky v ponuke

/VIDEO/ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU, NOVOSTAVBA, V TICHEJ ULIČKE
485000 €, 220m² / 490 m²
Bratislava - Vrakuňa, Hradská
Ponúkame Vám na predaj tento rodinný dom, ktorý sa nachádza na pozemku o 490 m2, z toho 137 tvorí zastavaná časť rodinného domu. Prístupová cesta je spoločná a vlastníci ju vlastnia v podiele 1/5. Rodinný dom je dvojpodlažný, bez pivnice a do užívania bol daný v roku 2013. Dispozične je dom riešený nasledovne: PRÍZEMIE: vstupná hala, WC, práčovňa, vstup do garáže, garážou, vstup cez chodbu do kuchyne, komora prislúchajúca ku kuchyni, obývačky spojenou s jedálenským kútom. Z obývačky je výstup na vonkajšiu terasu. 1.POSCHODIE: prístup cez schody, kde sa dostávame na chodbu, 4 izby, šatník, kúpeľňa a dva balkóny (jeden nasmerovaný do vnútro-bloku a jeden z uličnej strany). Rodinný dom bol stavaný z kvalitných materiálov a je to vidieť aj na samotnom prevedení, či už z pohľadu interiéru, ale aj exteriéru. Na stavbu domu sa použili tieto materiály: - Tehla Porothem v rôznych hrúbkach - Krov sedlový, strešná krytina Bramac - Fasádny systém od Baumitu - Plastové okná s izolačným dvojsklom so žalúziami (prevažne) - Veľkoplošné podlahy – orech a keramické dlažby Inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrina, plyn, internet. V rámci celého domu je predpríprava na zabezpečovací systém a priestor na krb. ZÁKLADNÉ PARAMETRE DOMU: • Rozloha pozemku: 490,00 m2 • Zastavaná plocha: 137,00 m2 • Prízemie: 105,70 m2 • Terasa: 38,60 m2 • 1. Poschodie: 114,40 m2 • Kvalitné materiály (popísané vyššie) • Teplovodné podlahové vykurovanie • Plynový kotol Buderus, zásobník TÚV Buderus • Kvalitná kuchynská linka s elektrospotrebičmi: plynov sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, digestor, dres z umelého kameňa s drvičom odpadu, chladnička s mrazničkou • WC na prízemí, kúpeľňa s vaňou (príprava na sprchový kút) a WC na poschodí • Možnosť na poschodí nainštalovať Infra saunu. • Oplotený rodinný dom so záhradou a s priestorom na bazén • Ponúka dostatočné súkromie pre rodinu s deťmi • Energetická hospodárnosť budovy – trieda B. LOKALITA: Dom je veľmi vkusne spravený, udržiavaný. Bude určený pre rodinku, ktorá pozná dané okolie a vie, čo môže od neho očakávať. Je šikovne riešený, je vidieť, že na materiáloch sa nešetrilo a stavalo sa za účelom kvalitného bývania. Záhrada zaručuje úplné súkromie. Dom a pozemok sa nachádza v Bratislave – mestská časť Vrakuňa, ktorá leží v zaujímavej lokalite, ktorá je výborne umiestnená. Občianska vybavenosť – v dostatočnej blízkosti /mhd, školy, obchody, nákupné centra/. PLUSY: + Dvojpodlažný rodinný dom – novostavba so 4 izbami + Záhrada a pozemok poskytujúce pohodlie a relax + Zaujímavá lokalita s dostupnosťou a občianskym vybavením + Dom postavený z kvalitných materiálov – na bývanie + Parkovanie pred domom, v garáži CENA: 485.000 Eur ID: 81805125 Fotografie, video a text sú majetkom spoločnosti 1.BCR s.r.o.
/VIDEO/ MODERNÝ A ZARIADENÝ 4-IZB.BUNGALOV S TERASOU V OBCI TOMÁŠOV
1100 €/mes., 129.17m² / 800 m²
Tomášov, Záhradnícka
** OBHLIADKY MOŽNÉ PO 29.11.2019 ** V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na prenájom tento krásny 4 - izbový bungalov so záhradou a s terasou v obci Tomášov. Jedná sa o kvalitnú novostavbu, ktorá bola postavená za účelom bývania a je to aj cítiť na celkovom prevedení. Po vstupe do domu nájdeme úložný priestor, WC pre hostí a technickú miestnosť. Odtiaľ prechádzame do jednotlivých častí domu. Dom je rozdelený na 3 trakty: * oddychový trakt č.1 - kde sa nachádza pracovňa, spálňa, šatník a samostatná kúpeľňa s WC a sprchovým kútom - východ na terasu zo spálne * spoločenský trakt - kuchyňa, komora a obývačka s východom na terasu * oddychový trakt č.2 - kde sa nachádzajú 2 izby, šatník, kúpeľňa - východ na terasu z izby ZÁKLADNÉ ÚDAJE DOMU: * obec: obec Tomášov, Senec * typ domu: bungalov * počet izieb: 4 * počet kúpeľní s WC: 2 * počet samostatných WC: 1 * plocha pozemku: 800 m2 * úžitková plochu domu: 129,17 m2 * plocha terasy: 48,43 m2 POPIS NEHNUTEĽNOSTI A PRÍSLUŠENSTVO: * štýlovo zariadený rodinný dom * krásna kuchynská linka s jedálenským kútom a komorou * kvalitné materiály na výstavbu a zariadenie domu * terasa so zariadením a s grilom * vonkajšie elektrické žalúzie na oknách * podlahové kúrenie pre lepšiu vodivosť / gresová dlažba * dostatok úložného priestoru v celom dome v podobe šatníkov a roll-door skríň * studňa určená na polievanie trávnika * LAN v každej izbe * nízke náklady NÁKLADY: - 140 Eur/mes. - elektrina, plyn, voda OKOLIE: Tomášov patrí medzi vyhľadávané lokality v blízkosti hlavného mesta s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Tomášov je obec na Slovensku v okrese Senec. Má 2 467 obyvateľov a leží 16 km východne od Bratislavy na Podunajskej nížine v západnej časti Žitného ostrova pri Malom Dunaji. Ponúka dobrú občiansku vybavenosť. potraviny, škola, reštaurácie, kostol, lekáreň. Iba 15 minút od Bratislavy. Dom sa prenajíma zariadený a bude vyčistený pre nového nájomcu. CENA: 1.100 Eur /mesačne - nájom + 140 Eur/mesačne - energie a služby Majiteľovi sa platí depozit vo výške jednorázového mesačného nájmu - bez provízie. ID: 81805124 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR s.r.o.
/VIDEO/ RODINNÝ DOM NA BÝVANIE & PODNIKANIE,PARKOVISKO,2x GARÁŽ,DIELŇA
380000 €, 618m² / 1430 m²
Modra, Štefánikova
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento meštiansky 8-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza na úpätí Malých Karpát, v meste Modra. Rodinný dom v mestskej radovej zástavbe bol daný do užívania v roku 1975 a odvtedy prechádzal postupnými rekonštrukciami (fasáda, strecha, interiér, ...). Dom je možné využívať nielen na bývanie, ale aj na podnikanie: - časť rodinného domu vo vnútrobloku je využívaná na bývanie - predná a bočná strana domu je prispôsobená na podnikanie - k dispozícií je aj vlastné parkovisko - z oboch strán K domu prislúchajú aj dve garáže - jedna väčšia a jedna menšia, dielňa, ktorá sa nachádza vo vnútrobloku. Dom je čiastočne podpivničený a po celom obvode domu je nevyužívané podkrovie. Obrovská výhoda je, že celý objekt je zložený z 2 rodinných domov, ktoré je možné predať aj samostatne. ZÁKLADNÉ ÚDAJE DOMU: * Štefánikova ul., Modra * užívanie od roku 1975 * celková rozloha pozemku: 1.430 m2 * úžitková plocha domu: 600 m2 a viac * pivnica - cez 95 m2 (podpivničená polovica domu) * čiastočná rekonštrukcia * 8 izbový rodinný dom * predná a bočná strana domu určená na podnikanie * 2x garáž, parkovisko pred a vedľa domu * dieľňa vo vnútrobloku * čiastočné podpivničenie * zrekonštruovaná strecha - krytina krovu - BRAMAC, žľaby a zvody z pozinkovaného plechu * kompletné inžinierske siete - voda, plyn, elektrina, kanalizácia * vykurovanie - 2x kotol - na drevo a na plyn * 2x studňa * zdroj teplej vody - elektrický boiler LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti centra mesta Modra, kde je dostupná kompletná občianska vybavenosť (MHD, školy, škôlky, obchody - Lidl, Billa, centrum mesta, zdravotné stredisko, lekárne, banky, ...), všetko peši do 10 minút. Do Bratislavy trvá cesta autom do 45 minút. Malé Karpaty ponúkajú veľa príležitostí na oddych, turistiku aj šport. CENA: 380.000 Eur ID: 81805123 NEVÁHAJTE ZAVOLAŤ OHĽADNE INFORMÁCIÍ! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR s.r.o.
/VIDEO/ 5- IZB.RODINNÝ DOM, GARÁŽ, DIELŇA, ZÁHRADA,ŠTEFÁNIKOVA, MODRA
220000 €, 390m² / 540 m²
Modra, Štefánikova
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento meštiansky 5-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza na úpätí Malých Karpát, v meste Modra. Rodinný dom v mestskej radovej zástavbe bol daný do užívania v roku 1975 a odvtedy prechádzal postupnými rekonštrukciami (fasáda, strecha, interiér, ...). Dom je možné využívať nielen na bývanie, ale aj na podnikanie: - časť rodinného domu vo vnútrobloku je využívaná na bývanie K domu prislúchajú aj garáž (kde je možné podnikať) - a dielňa, ktorá sa nachádza vo vnútro-bloku. Možnosť kúpiť v celku - teda aj s prednou časťou rodinného domu, ktorý je určený na podnikanie. ZÁKLADNÉ ÚDAJE DOMU: * Štefánikova ul., Modra * užívanie od roku 1975 * celková rozloha pozemku: 540 m2 * úžitková plocha domu: 390 m2 + možnosť využiť podkrovie * čiastočná rekonštrukcia * 5 izbový rodinný dom * garáž * dielňa vo vnútrobloku * zrekonštruovaná strecha - krytina krovu - BRAMAC, žľaby a zvody z pozinkovaného plechu * kompletné inžinierske siete - voda, plyn, elektrina, kanalizácia * vykurovanie - 2x kotol - na drevo a na plyn * 2x studňa * zdroj teplej vody - elektrický boiler LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti centra mesta Modra, kde je dostupná kompletná občianska vybavenosť (MHD, školy, škôlky, obchody - Lidl, Billa, centrum mesta, zdravotné stredisko, lekárne, banky, ...), všetko peši do 10 minút. Do Bratislavy trvá cesta autom do 45 minút. Malé Karpaty ponúkajú veľa príležitostí na oddych, turistiku aj šport. CENA: 220.000 Eur ID: 81805122 NEVÁHAJTE ZAVOLAŤ OHĽADNE INFORMÁCIÍ! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR s.r.o.
2 - IZB. BYT, KOMPLETNÁ REK., PIVNICA, ul., L. NOVOMESKÉHO, PEZINOK
96800 €, 59.5 m²
Pezinok, Laca Novomeského
Ponúkame Vám na predaj pekný, zrekonštruovaný 2. izbový byt, ktorý sa nachádza v Pezinku, na ulici Laca Novomeského. Zrekonštruovaný bol pred 4. rokmi- pred pol rokom bola robená nová kúpeľňa a WC a nedávno boli menené nové plastové okná. V byte boli tiež menené aj elektrické rozvody, stúpačky a znížene stropy. Aj bytový dom bol zrekonštruovaný: Nová strecha, zateplenie, nové vchodové dvere, momentálne sa plánuje nový výťah. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica na prízemí. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * Lokalita: Pezinok, ul. Laca Novomeského * Materiál: Panel * Poschodie: 2/8 * Výťah: 1x osobný * Počet izieb: 2 * Loggia: Nie- zväčšenie kuchyne na základe zrušenia loggie, samozrejme s možnosťou prerobenia späť na loggiu * Pivnica * Orientácia bytu: Z DISPOZÍCIA BYTU: * Vstupná chodba * Spálňa * Chodba s priestorom na vstavanú skriňu * Obývacia izba * Samostatná kúpeľňa * Samostatné WC * Kuchyňa zväčšená o priestor loggie VÝMERA: *Úžitková plocha bytu: 58 m² * Murovaná pivnica: 1,5 m² VYBAVENIE BYTU A PRÍSLUŠENSTVO: * 10 bodové bezpečnostné dvere * Elektrický vrátnik * Podlahy: Laminát, dlažba * Nové elektrické rozvody * Úplné nové plastové okná so žalúziami a sieťkami * Pred pol rokom robená nová kúpeľňa aj WC * Menené stúpačky * Na mieru robená rohová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom a chladničkou * Znížene stropy s led bodovými žiarovkami POPIS OKOLIA A LOKALITY: Pezinok sa nachádza na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta, vzdialeného 20 minút autom. Ponúka rôzne možnosti zábavy, kultúrnych podujatí, športu, ako aj turistiky a v zimných mesiacoch napríklad lyžovania. Byt sa nachádza v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, ktorá je vzdialená chôdzou: * Obchod- CBA - 1 min * Pizzeria - 1 min * Pekáreň - 1 min * MŠ - 2 min * Reštaurácia Sever - 3 min * Kúpalisko - 3 min * MHD zástavka - 4 min * Lekáreň - 5 min * Pošta - 5 min * Obchod Terno - 5 min * ZŠ - 8 min CENA: 96.800 Eur BYT JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ!!! ID: 81811110 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
/ REZERVOVANÉ / ŠIKOVNÝ 1IZB. BYT V NOVOSTAVBE PEGAS, PETRŽALKA
106000 €, 38 m²
Bratislava - Petržalka, Vyšehradská
1.BCR REALITY Ponúka na predaj 1 izbový byt v bratislavskej m. č. Petržalka na Vyšehradskej ulici. Nachádza sa na 6. z 12. poschodí novostavby z roku 2008 a orientáciou na východnú stranu, kde do obeda svieti slnko. Dispozícia bytu je rozdelená následovne: Veľká predsieň, kde sa nachádza zabudovaná zrkadlová rolldoor skriňa, ktorá bohato stačí na úložný priestor v celom byte, priestranná kúpeľňa so spoločnou toaletou, vaňou, umývadlom, priestorom na pračku, sušičku a nemôže tu chýbať ani rebrinový radiátor na zavesenie uterákov. V izbe sa nachádza staršia kuchyňa so spotrebičmi, ktorá je čiastočne oddelená stropným závesom. Takto sa dokáže zo spoločnej izby spraviť pohodlná spacia časť s obývacou izbou. Z izby je vstup na balkón, kde sa zmestí posedenie, alebo bicykel. Balkón je možné aj zaskliť, čo je veľká výhoda najme pri nepriaznivom počasí. V bytovom dome sa nachádzajú až 4. výťahy a z toho sú tri výťahy pre šesť osôb a jeden veľký výťah až pre dvanásť osôb. Parkovacie státie sa k bytu žiaľ nenachádza, ale pre veľký počet vonkajších a garážových státí je mnoho miest na prenájom za symbolickú cenu cca 60€/mesiac. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * Výmera bytu: 35 m² + balkón 3 m² * Poschodie: 6/12 * Orientácia: Východ * Súpis zariadenia: Kuchynská linka, chladnička, elektrická rúra/varná doska * Mesačné náklady: 60€ s energiami LOKALITA A OKOLIE: * Novostavba PEGAS sa nachádza v bratislavskej m. č. Petržalka, časť Lúky na Vyšehradskej ulici. V blízkosti sa nachádza výborná občianska vybavenosť: rôzne obchody, obchodné centrá, škôlky, školy, banky, zdravotné strediská, lekárne, priestory na športové alebo iné aktivity, kaviarne, reštaurácie, parky, detské ihriská a veľa ďalšieho. Na pešo od domu sa ihneď nachádza niekoľko autobusových zastávok. Dostupnosť do centra alebo na diaľničný obchvat je veľmi rýchla. Napojením na Panónsku cestu sa dostanete na každý smer, ktorý potrebujete. NÁZOR MAKLÉRA: * Daný byt je z môjho pohľadu ideálny pre mladých ľudí, ktorí hľadajú svoje prvé bývanie za prijateľnú sumu vo vyhľadávanej lokalite. Vďaka nízkym mesačným nákladom je byt vhodný aj na investíciu budúceho nájmu. CENA: 106.000€ ID.: 81806272 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: +421 901 789 818 © Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY
1234

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818