Novinky v ponuke

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – KOMPLETNÁ REK., ZARIADENÝ, GARSÓNKA, PEZINOK
71990 €, 23 m²
Pezinok, 1.mája
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovanú a zariadenú garsónku, s krásnym výhľadom na Malé Karpaty, ktorá sa nachádza sa na ulici 1. mája v Pezinku. Bytový dom je zateplený, vchod sa otvára na čip a je zabezpečený kamerovým systémom. Rekonštrukcia bytu: bezpečnostné dvere, laminátové parkety, interierové dvere so zárubňami, sanita, elekrické rozvody v celom byte, stierky, kuchynská linka, plastové okno so sieťkou a žalúziami. Vybavenie bytu: elektrický vrátnik, nový elektrický sporák aj s elektrickou rúrou, nový digestor, chladnička, stôl so 4 stoličkami, rozťahovacia sedačka. BYT JE VHODNÝ AJ NA INVESTÍCIU. BYT JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ! ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - Lokalita: Pezinok, ulica 1. Mája - Materiál: Panel - Poschodie: 7/12 - Stav: Kompletná rekonštrukcia - Výťah: Áno – 1x nákladný, 1x osobný - Loggia: Nie - Pivnica: Áno - Výmera: 25 m² DISPOZÍCIA: - Vstupná chodba - Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a práčkou - Samostatné WC - Izba spojená s kuchyňou POPIS OKOLIA A LOKALITY: Byt sa nachádza na sídlisku Juh v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Malé Karpaty. Táto lokalita ponúka veľa športových možností, turistiky a krásnej prírody, ktorá sa nachádza v blízkosti. V zimných mesiacoch si prídu na svoje aj milovníci lyžovania na Pezinskej Babe. Z pohľadu dopravy má tento bytový dom výbornú strategickú polohu - bezproblémové pripojenie sa na hlavnú cestu smerom do Bratislavy. Zároveň ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá je vzdialená chôdzou: - Plaváreň - 1 min - Detské ihrisko Žihadielko - 3 min - Volley Pub - 3 min - Kangaroo Pub - 5 min - Squash Centrum - 5 min - ZŠ - 5 min - Obchod - 6 min - Reštaurácia, Pizzeria - 6 min - Fitness centrum 6 min - MHD, SAD zástavka - 10 min - MŠ - 12 - min - Pošta - 13 min - Tesco, Lidl, Kaufland - 13 min - Centrum - 13 min CENA: 71 990 € V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – KOMPLETNÁ REK., ZARIADENÝ, GARSÓNKA, PEZINOK
71990 €, 23 m²
Pezinok, 1. mája
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovanú a zariadenú garsónku, s krásnym výhľadom na Malé Karpaty, ktorá sa nachádza sa na ulici 1. mája v Pezinku. Bytový dom je zateplený, vchod sa otvára na čip a je zabezpečený kamerovým systémom. Rekonštrukcia bytu: bezpečnostné dvere, laminátové parkety, interierové dvere so zárubňami, sanita, elekrické rozvody v celom byte, stierky, kuchynská linka, plastové okno so sieťkou a žalúziami. Vybavenie bytu: elektrický vrátnik, nový elektrický sporák aj s elektrickou rúrou, nový digestor, chladnička, stôl so 4 stoličkami, rozťahovacia sedačka. BYT JE VHODNÝ AJ NA INVESTÍCIU. BYT JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ! ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - Lokalita: Pezinok, ulica 1. Mája - Materiál: Panel - Poschodie: 7/12 - Stav: Kompletná rekonštrukcia - Výťah: Áno – 1x nákladný, 1x osobný - Loggia: Nie - Pivnica: Áno - Výmera: 25 m² DISPOZÍCIA: - Vstupná chodba - Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a práčkou - Samostatné WC - Izba spojená s kuchyňou POPIS OKOLIA A LOKALITY: Byt sa nachádza na sídlisku Juh v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Malé Karpaty. Táto lokalita ponúka veľa športových možností, turistiky a krásnej prírody, ktorá sa nachádza v blízkosti. V zimných mesiacoch si prídu na svoje aj milovníci lyžovania na Pezinskej Babe. Z pohľadu dopravy má tento bytový dom výbornú strategickú polohu - bezproblémové pripojenie sa na hlavnú cestu smerom do Bratislavy. Zároveň ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá je vzdialená chôdzou: - Plaváreň - 1 min - Detské ihrisko Žihadielko - 3 min - Volley Pub - 3 min - Kangaroo Pub - 5 min - Squash Centrum - 5 min - ZŠ - 5 min - Obchod - 6 min - Reštaurácia, Pizzeria - 6 min - Fitness centrum 6 min - MHD, SAD zástavka - 10 min - MŠ - 12 - min - Pošta - 13 min - Tesco, Lidl, Kaufland - 13 min - Centrum - 13 min Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať + 421 901 789 818 CENA: 71 990 € V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
VEĽMI PRÍJEMNÝ 3 IZBOVÝ BYT NEĎALEKO JAZERA DRAŽDIAK, HOLÍČSKA ULICA
172000 €, 70.3 m²
Bratislava - Petržalka, Holíčska
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislavskej m. č. Petržalka na Holičskej ulici. Byt sa nachádza na 4. z 8. poschodí bytového domu, kde sa nachádzajú iba dva byty na poschodí. Samotný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou bytového jadra, elektroinštalácie, plastových okien, loggie. Predáva sa čiastočne zariadený podľa dohody. Bytový dom prešiel tiež rekonštrukciou kompletného zateplenia, výmeny vstupných brán DISPOZÍCIA: 3 plnohodnotné nepriechodné izby, veľká oddelená kuchyňa s jedálňou a prístupom na zasklenenú loggiu, samostatná toaleta, kúpeľňa a priestranná predsieň. Na poschodí sa nachádzajú iba dva byty, čo umožňuje dostatok súkromia. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * Výmera bytu: 68,3 m2 + pivnica 2 m2 + zasklená loggia 3 m2 * Poschodie: 4/8, dva byty na poschodí ( dostatok súkromia ) * Orientácia: J/S LOKALITA A OKOLIE: * Bytový dom sa nachádza vo výbornej časti Petržalky na Holičskej ulici, Bratislava. V blízkosti sa nachádza výborná občianska vybavenosť a fantastická dostupnosť na každý smer. Rýchla dostupnosť je predovšetkým na smer do Maďarska, Rakúska, Česka a tiež smerom na sever. * Vo vybavenosti nemôžu chýbať ani rôzne obchodné reťazce, obchodné centrá, škôlky, školy, banky, zdravotné strediská, lekárne, priestory na športové alebo iné aktivity, kaviarne, reštaurácie, parky, detské ihriská, a veľa ďalšieho. * Na pešo od domu sa ihneď nachádza niekoľko autobusových zastávok na všetky smery. V okolí nesmie chýbať tiež veľa zelene, jazero Draždiak a Petržalský les, ktorý je od domu len na pár minút. CENA: 172.000€ ID: 81806319 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
/VIDEO/ 5 IZBOVÝ RD SO ZÁHRADOU, NOVOSTAVBA, HRADSKÁ, VRAKUŇA
385000 €, 220m² / 490 m²
Bratislava - Vrakuňa, Hradská
Ponúkame Vám na predaj tento rodinný dom, ktorý sa nachádza na pozemku o 490 m2, z toho 137 tvorí zastavaná časť rodinného domu. Prístupová cesta je spoločná a vlastníci ju vlastnia v podiele 1/5. Rodinný dom je dvojpodlažný, bez pivnice a do užívania bol daný v roku 2013. DISPOZÍCIA: PRÍZEMIE: vstupná hala, WC, práčovňa, vstup do garáže, garážou, vstup cez chodbu do kuchyne, komora prislúchajúca ku kuchyni, obývačky spojenou s jedálenským kútom. Z obývačky je výstup na vonkajšiu terasu. 1.POSCHODIE: prístup cez schody, kde sa dostávame na chodbu, 4 izby, šatník, kúpeľňa a dva balkóny (jeden nasmerovaný do vnútro-bloku a jeden z uličnej strany). Rodinný dom bol stavaný z kvalitných materiálov a je to vidieť aj na samotnom prevedení, či už z pohľadu interiéru, ale aj exteriéru. Na stavbu domu sa použili tieto materiály: - Tehla Porothem v rôznych hrúbkach - Krov sedlový, strešná krytina Bramac - Fasádny systém od Baumitu - Plastové okná s izolačným dvojsklom so žalúziami (prevažne) - Veľkoplošné podlahy – orech a keramické dlažby Inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrina, plyn, internet. V rámci celého domu je predpríprava na zabezpečovací systém a priestor na krb. ZÁKLADNÉ PARAMETRE DOMU: • Rozloha pozemku: 490,00 m2 • Zastavaná plocha: 137,00 m2 • Prízemie: 105,70 m2 • Terasa: 38,60 m2 • 1. Poschodie: 114,40 m2 • Kvalitné materiály (popísané vyššie) • Teplovodné podlahové vykurovanie • Plynový kotol Buderus, zásobník TÚV Buderus • Kvalitná kuchynská linka s elektrospotrebičmi: plynov sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, digestor, dres z umelého kameňa s drvičom odpadu, chladnička s mrazničkou • WC na prízemí, kúpeľňa s vaňou (príprava na sprchový kút) a WC na poschodí • Možnosť na poschodí nainštalovať Infra saunu. • Oplotený rodinný dom so záhradou a s priestorom na bazén • Ponúka dostatočné súkromie pre rodinu s deťmi • Energetická hospodárnosť budovy – trieda B. LOKALITA: Dom je veľmi vkusne spravený, udržiavaný. Bude určený pre rodinku, ktorá pozná dané okolie a vie, čo môže od neho očakávať. Je šikovne riešený, je vidieť, že na materiáloch sa nešetrilo a stavalo sa za účelom kvalitného bývania. Záhrada zaručuje úplné súkromie. Dom a pozemok sa nachádza v Bratislave – mestská časť Vrakuňa, ktorá leží v zaujímavej lokalite, ktorá je výborne umiestnená. Občianska vybavenosť – v dostatočnej blízkosti /mhd, školy, obchody, nákupné centra/. PLUSY: + Dvojpodlažný rodinný dom – novostavba so 4 izbami + Záhrada a pozemok poskytujúce pohodlie a relax + Zaujímavá lokalita s dostupnosťou a občianskym vybavením + Dom postavený z kvalitných materiálov – na bývanie + Parkovanie pred domom, v garáži CENA: 385.000 Eur ID: 81805168 Fotografie, video a text sú majetkom spoločnosti 1.BCR s.r.o.
VIDEO! NADŠTANDARDNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM, BAZÉN, NOVOSTAVBA, VRAKUŇA
495000 €, 227.33m² / 0 m²
Bratislava - Vrakuňa, Kosodrevinová
VIDEO-OBHLIADKA ———->>>>> https://youtu.be/Me8__Gqd0GE V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom na Kosodrevinovej ulici; Bratislava - Vrakuňa. Samotný dom je umiestnený ako posledný v radovej zástavbe v slepej ulici, čo prispieva k nerušenému bývaniu. Nachádza sa v novovybudovanej štvrti na konci mestskej časti. Kolaudácia domu prebehla v roku 2014 čiže ide o 6-ročnú tehlovú novostavbu. Celý dom je zariadený nadštandardnými materiálmi čo ocení aj náročný klient. Dom sa rozprestiera na dvoch nadzemných podlažiach a dispozične je riešený nasledovne: 1. NP: vstupná chodba so vstavaným nábytkom, vstup do/z garáže, hosťovská toaleta s práčovňou, obývacia izba vybavená krbom spojená s kuchyňou, výstup na terasu do záhrady. 2. NP: cez schodisko sa dostaneme na poschodie domu, ktoré poskytuje tri plnohodnotné spálne (z toho jedna momentálne využívaná ako pracovňa), samostatný walk-in šatník a dve kúpeľne s denným svetlom. Zo spálne a pracovne je možný výstup na balkón smerovaný do záhrady. Okolie domu je príjemne upravené a napriek tomu, že je nehnuteľnosť v radovej zástavbe, poskytuje dostatok súkromia. Horúce letné dni Vám spríjemní bazén so slanou technológiou a večer môžete tráviť s priateľmi pri posedení na terase. O údržbu záhrady sa postará závlahový systém a záhradný domček poslúži na uskladnenie náradia. * vstavaný nábytok a kuchyňa sú vyhotovené na mieru od značky Hanák * kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, mikrovlná rúra, kuchynský drez s drtičkou, umývačka riadu, vinotéka, americká chladnička). * interiérové dvere na mieru s magnetickým kovaním * kúrenie v dome zabezpečuje plynový kotol a je podlahové až na výnimku kúpeľní * o príjemnú klímu v dome sa postará centrálna klimatizácia * alarm, kamerový systém ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Kosodrevinová ulica; Bratislava - Vrakuňa * výmera pozemku: 519 m2 * celková výmera domu: 227,33 m2 * zastavaná plocha: 143,22 m2 * novostavba (r. 2014) * hosťovské WC na prízemí * 2x kúpeľňa na poschodí * bazén so slanou technológiou * dvojgaráž * na pozemku závlahový systém, studňa, kamerový systém LOKALITA A OKOLIE: Dom sa nachádza v príjemnej lokalite s rodinnými domami. Mestská časť Vrakuňa ponúka 7 materských škôl, 3 základné školy a súkromné gymnázium. Okrem iného tu nájdete aj Tanečné centrum, Súkromnú základnú umeleckú školu zameranú na tanec či športový klub, ktorý zabezpečuje najmä futbalové aktivity pre študentov a mládež. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Priestor na voľnočasové aktivity v prírode Vám poskytne napríklad Malodunajská cyklotrasa či Vrakunský lesopark, ktorý nadväzuje na oddychovú zónu v rámci dunajskej hrádze. CELKOVÝ DOJEM: Dom ako aj lokalita, v ktorej sa nachádza, na mňa pôsobí veľmi príjemným dojmom. Vďaka slepej uličke je tu minimálny pohyb áut či ľudí. Je vybavený nadštandardnými a nadčasovými materiálmi, čo mu iba pridáva na atraktivite. Viem si tu predstaviť bývanie pre viacčlennú rodinku, ktorá využije veľkorysosť tejto nehnuteľnosti na maximum. CENA: 495.000,-EUR vrátane provízie/právneho servisu ID: 81807198 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY, s. r. o. Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
ZÁHRADA STUPAVA - HRUBÉ LÚKY
42000 €, 360 m²
Stupava, Hrubé lúky
Ponúkame Vám na predaj záhradu v peknom tichom prostredí pri lese. Záhrada sa nachádza v blízkosti Stupavy a Marianky, na lokalite Hrubé lúky. Na niektorých susedných pozemkoch v okolí sú už postavené rekreačné objekty. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Stupava - Hrubé lúky * celková plocha: 360 m2 * elektrika - prípojka, voda zo studne * pekné miesto dostupné autom LOKALITA A OKOLIE:  Záhrada sa nachádza v tichej, kľudnej lokalite v blízkosti lesa a zároveň blízko do mesta. V okolí je možnosť aktívneho pohybu na čerstvom vzduchu beh, turistika, cykloturistika. CELKOVÝ DOJEM:  *Pekné slnečné miesto BONUS: Na okrajových častiach záhrady sú staršie stromy v lete poskytujúce príjemný tieň CENA 42 000,-EUR vrátane služieb RK V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID.: 8181670 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
SLNEČNÝ 3-APARTMÁN, PARKOVANIE, NOVOSTAVBA PEGAS, PETRŽALKA
149900 €, 66.98 m²
Bratislava - Petržalka, Vyšehradská
VIDEO-OBHLIADKA ---->>> https://www.youtube.com/watch?v=gzeXfKRr_g0&t=1s EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový apartmán v modernej novostavbe v Petržalke. Jeho výhodou je moderná dispozícia, priestranné nepriechodné spálne, balkón a je vybavený štýlovou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, pričom nechýbajú ani bezpečnostné dvere či veľká vstavaná skriňa s efektným osvetlením. Lokalita poskytuje výbornú občiansku vybavenosť a dobrú dostupnosť do centra. Na tento byt nie je možné prihlásiť trvalý pobyt, vieme Vám však bez problémov pomôcť s prihlásením trvalého pobytu v rámci mestskej časti Petržalka. Nehnuteľnosť je na liste vlastníctva vedená ako nebytový priestor, financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru je možné. BYT: * Vyšehradská ulica - Bratislava V, Petržalka * 3-izbový apartmán * úžitková plocha: 69,65 m2 (apartmán 66,98 m2 + balkón 2,67 m2) * 1. poschodie / 6 * novostavba * bezpečnostné protipožiarne dvere * moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi * priestranná vstavaná skriňa s osvetlením * okná REHAU biele 5-komorové s interiérovými žalúziami * plávajúca podlaha / keramická dlažba * rebríkový radiátor v kúpeľni * moderná dispozícia * nepriechodné spálne * orientácia: SZ Popis: vstupná chodba, 2 samostatné nepriechodné izby, priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, balkón. Dovnútra vchádzame cez bezpečnostné dvere a ocitneme sa vo vstupnej chodbe, kde sa po ľavej ruke nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Vpravo je umiestnená samostatná nepriechodná spálňa a ak pôjdeme rovno, vojdeme do priestrannej obývacej izby, ktorá tvorí centrum tohto bytu. Je prakticky prepojená s kuchyňou a vedú z nej tiež dvere na balkón. Moderná kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi – indukčnou varnou doskou, digestorom, elektrickou rúrou a zabudovanou chladničkou. Z obývacej izby vedú tiež dvere do druhej miestnosti, v ktorej sa nachádza priestranná vstavaná skriňa. Tá je vybavená efektným vnútorným osvetlením, vďaka čomu budete mať vo svojej skrini dokonalý prehľad aj v tmavších kútoch. V celom byte sú 5-komorové biele okná Rehau s interiérovými žalúziami. Na zemi sú plávajúce podlahy, v kúpeľni, WC a na balkóne je keramická dlažba. Byt je predajom voľný. Mesačné prevádzkové náklady: 2 osoby 96,90 EUR + elektrina 4 osoby 160 EUR + elektrina BYTOVÝ DOM: tehla, kolaudácia r. 2008 osobný + nákladný výťah momentálne sú prenajaté 2 vonkajšie parkovacie státia, možnosť pokračovať v nájme (20 €/mesiac/miesto) možnosť kúpy miesta v garáži alebo parkovanie v okolí domu OKOLIE: Táto lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Priamo v dome sa nachádza predškolské zariadenie pre deti, pričom kúsok ďalej nájdete fitnes centrum, lekáreň i reštauráciu. V blízkosti sa nachádzajú základné školy, škôlky, detské ihrisko, Dom kultúry Lúky, zdravotnícke stredisko, zastávky MHD. Neďaleko nájdete tiež obchodné reťazce Tesco, Carrefour, Billa, Terno i Lidl. Aktívny relax vám poskytne neďaleké jazero Veľký Draždiak či obľúbená hrádza. Pripojenie na diaľničný obchvat zabezpečí rýchlu dostupnosť do centra mesta. CENA: 149.900,-EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky, než klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 81807206 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
PEKNÝ 3 IZBOVÝ BYT KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA PETRŽALKA
172500 €, 68.5 m²
Bratislava - Petržalka, Beňadická
1.BCR ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný (06/2020), priestranný 3 izbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka na Beňadickej ulici. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť pre celú rodinu a prináša ideálne spojenie rodinného života a voľnočasových aktivít. Neďaleko bytového domu sa nachádza vyhľadávaný lesopark okolo jazera Draždiak, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie oddychové časti Petržalky. V okolí sa nachádzajú škôlky, školy, gymnázium, umelecké školy, cyklistické a turistické trasy, a sieť obchodov. V budúcnosti naplánovaná trasa električky, ktorá bude situovaná v blízkosti domu čo Vám umožní rýchlejší presun do iných častí hlavného mesta a bez dopravných obmedzení. Byt sa nachádza na 10.poschodí v 12 poschodovom bytovom dome. Výmera bytu s pivnicou je 68,5 m² + loggia o výmere cca. 4 m². Byt je zrekonštruovaný a predáva sa v štandarde a s kuchynskou linkou nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (chladnička, umývačka riadu, mikrovlnka, elektrická rúra, sklokeramická varná doska). Okná sú plastové a osadené sú vnútorné zaluzie. Položené sú laminátové plávajúce podlahy v izbách a v kuchyni, predsieni a chodbe, WC a kúpeľni je položená dlažba. Jadro je murované. Bezpečnosť bytu zabezpečujú bezpečnostné dvere. Spoločné priestory bytového domu s výťahom boli taktiež zrekonštruované a dom je zateplený. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * výmera bytu: 68,5 m² bez loggie * pivnica: cca. 2 m² * loggia: 4 m² * poschodie: 10/12 * stav bytu: kompletná rekonštrukcia * stav bytového domu: zateplený / rek.spoločné priestory * parkovanie: bezproblémové / verejné VÝHODY, LOKALITA A OKOLIE: + 3 nepriechodné izby + nízky nájomný predpis + pekné prostredie v blízkosti Draždiaku + cyklotrasy a turistické cestičky v lesoparku + široká sieť obchodov a služieb + na výber viacero škôlok, základných a stredných jazykových škôl + detské a športové ihriská + bezproblémové parkovanie + výborná dostupnosť autom a MHD CENA: 172.500,- Eur ID: 8181662 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP fotografia lesoparku zo súhlasom autora. Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT VO VÝBORNEJ ČASTI PETRŽALKY NA FEDINOVEJ ULICI
132000 €, 38 m²
Bratislava - Petržalka, Fedinova
Ponúkame na predaj moderný 2 izbový, pôvodne 1 izbový byt, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný, kde bola zmenená dispozícia. Nachádza vo vyhľadávanej časti Petržalky na Fedinovej ulici. Situovaný je na 1. poschodí vo výške približne 4 metrov. Pod bytom sa nachádza nebytový priestor. Predáva sa kompletne zariadený moderným nábytkom ako aj s kuchynskou linkou v bielom prevedení so vstavanými spotrebičmi ( umývačka riadu, elektrická rúra, indukčná varná doska a chladnička s mrazničkou. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: * Výmera: 36 m2 + 2 m2 pivnica * Poschodie: 1/12 * Orientácia: S/Z * Stav: kompletná rekonštrukcia, zariadený LOKALITA A OKOLIE: * Byt sa nachádza vo výbornej lokalite, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a dostupnosť na všetky smery. * Pri bytovom dome sa nachádza škôlka a základná škola, neďaleko aj stredné a vysoké školy, zdravotné strediska, lekárne, banky, rôzne obchody ( Kaufland, Lidl, Billa, Tesco, Samoška ) v okolí tiež nesmú chýbať miesta pre športové aktivity ( nová plaváreň s wellness, bowlingové centrum, skate-park, kde sa každý rok konajú rôzne sútaže ), park, petržalský lesík, jazero Draždiak. * V blízkosti sa nachádzajú výborné autobusové spojenia linky: 99, 96, 196, 68, 93, 95, 83, 92, 84 * Do centra mesta sa dostanete za 5 minút autom CENA: 132.000€ ID.: 81806318 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra: +421 901 789 818 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818