Novinky v ponuke

3-IZB.BYT, ČIASTOČNÁ REK., LOGGIA, PIVNICA, ul. L. NOVOMESKÉHO,PEZINOK
95000 €, 59.3 m²
Pezinok, Novomeského
Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 izbový byt v Pezinku, na ulici L. Novomeského. Byt je orientovaný na východ a západ. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nové elektrické rozvody, murované jadro, plastové okná. Bytový dom prešiel následovnou rekonštrukciou: zateplenie bytového domu, nová strecha, vchodové dvere so schránkami, spoločné priestory bytového domu sú novo vymaľované. Byt sa predáva nezariadený. IHNEĎ VOĽNÝ!!! VÝMERA: * plocha bytu: 59,3 m² * loggia : 4 m² * pivnica: 1,5 m² DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, detská izba, kuchyňa, samostatné WC, samostatná kúpelňa s vaňou, obývacia izba, spálňa so vstupom na loggiu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Pezinok, ul. Laca Novomeského * materiál: panel * poschodie: 7/7 * výťah: 1 osobný * počet izieb: 3 * loggia * pivnica VYBAVENIE BYTU A PRÍSLUŠENSTVO: * dlažba je vo vstupnej chodbe, kúpeľni, a WC, linoleum je v ostatných priestoroch bytu * kuchynská linka s plynovým sporákom * elektrický vrátnik * plastové okná * vnútorné žalúzie * drevené zárubne * presklenná loggia * pripojenie na TV a internet – súkromná anténa POPIS OKOLIA A LOKALITY: Pezinok sa nachádza na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta, vzdialeného 20 minút autom. Ponúka rôzne možnosti zábavy, športu, kultúrnych podujatí, ako aj turistiky a v zimných mesiacoch lyžovania. Byt sa nachádza v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, ktorá je vzdialená chôdzou: * MŠ - 2 min * Obchod CBA - 3 min * Pizzeria - 3 min * Pekáreň - 3 min * Reštaurácia Sever - 4 min * Kúpalisko - 4 min * MHD zástavka - 4 min * Lekáreň - 5 min * Pošta - 5 min * Obchod Terno - 5 min * ZŠ - 8 min. CENA: 95.000 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181139 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
3-IZB.BYT, ČIASTOČNÁ REK., LOGGIA, PIVNICA, ul. L. NOVOMESKÉHO,PEZINOK
95000 €, 59.3 m²
Pezinok, Novomeského
Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 izbový byt v Pezinku, na ulici L. Novomeského. Byt je orientovaný na východ a západ. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nové elektrické rozvody, murované jadro, plastové okná. Bytový dom prešiel následovnou rekonštrukciou: zateplenie bytového domu, nová strecha, vchodové dvere so schránkami, spoločné priestory bytového domu sú novo vymaľované. Byt sa predáva nezariadený. IHNEĎ VOĽNÝ!!! VÝMERA: * plocha bytu: 59,3 m² * loggia : 4 m² * pivnica: 1,5 m² DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, detská izba, kuchyňa, samostatné WC, samostatná kúpelňa s vaňou, obývacia izba, spálňa so vstupom na loggiu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Pezinok, ul. Laca Novomeského * materiál: panel * poschodie: 7/7 * výťah: 1 osobný * počet izieb: 3 * loggia * pivnica VYBAVENIE BYTU A PRÍSLUŠENSTVO: * dlažba je vo vstupnej chodbe, kúpeľni, a WC, linoleum je v ostatných priestoroch bytu * kuchynská linka s plynovým sporákom * elektrický vrátnik * plastové okná * vnútorné žalúzie * drevené zárubne * presklenná loggia * pripojenie na TV a internet – súkromná anténa POPIS OKOLIA A LOKALITY: Pezinok sa nachádza na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta, vzdialeného 20 minút autom. Ponúka rôzne možnosti zábavy, športu, kultúrnych podujatí, ako aj turistiky a v zimných mesiacoch lyžovania. Byt sa nachádza v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, ktorá je vzdialená chôdzou: * MŠ - 2 min * Obchod CBA - 3 min * Pizzeria - 3 min * Pekáreň - 3 min * Reštaurácia Sever - 4 min * Kúpalisko - 4 min * MHD zástavka - 4 min * Lekáreň - 5 min * Pošta - 5 min * Obchod Terno - 5 min * ZŠ - 8 min. CENA: 95.000 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181138 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
1 IZB BYT - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA - DÚBRAVKA, K. ADLERA
88800 €, 38.75 m²
Bratislava - Dúbravka, Karola Adlera
Ponúkame na predaj 1 izbový byt ko kompletnej rekonštrukcii v Bratislavskej m. č. Dúbravka – Karola Adlera. Byt sa nachádza na 12. poschodí v 12 poschodovom panelovom bytovom dome, ktorý je rovnako po kompletnej rekonštrukcii. Prebehlo zateplenie, výmena stupačiek, nové výťahy, interiér bytového domu. Pred domom je bezproblémové parkovanie. Výmera bytu je 38,75 m² a k bytu patrí aj murovaná pivnica cca. 3m2. BYT: V byte boli vymenené elektrické obvody, kvalitná dlažba na chodbe , v kuchyni, kúpeľni (s vaňou) a WC. Obývacej izbe kvalitná laminátová podlaha. Samozrejmosťou sú plastové okná. V Kuchyni rovnako prebehla komp.rekonštrukcia. V celom byte menené elektrické rozvody a osadené sú nové bezpečnostné dreve. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * výmera bytu: 38,75 m² * pivničná kobka cca.2-3 m² * mesačné náklady: komplet do 100 EUR * poschodie: 12/12 * parkovanie: verejné - bezproblémové * stav bytového domu: kompletná rekonštrukcia * stav bytu: kompletná rekonštrukcia LOKALITA A OKOLIE: * 1 izbový byt sa nachádza v príjemnej časti plnej zelene a v blízkosti lesa. * okolie bytu Vám zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť. * výborná dostupnosť autom a MHD. Zastávka elektricky v blízkosti bytu. CENA: 88 800 € + 2000 € provízia D.: 8181419 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra pána Novák: +421901789818 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
MODERNÝ 2 IZB.B.,ZARIADENÝ,GARÁŽOVÉ STÁTIE,KLIMATIZÁCIA,SLNEČNICE
750 €/mes., 48.39 m²
Bratislava - Petržalka, Béžová
KANCELÁRSKE PRIESTORY NA VÝBORNEJ ADRESE, ŠIRŠIE CENTRUM, STARÉ MESTO
890000 €, 611 m²
Bratislava - Staré Mesto, Záhorácka
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj administratívnu budovu so skvelou polohou na ulici Záhorácka; Bratislava - Staré Mesto. Nachádza sa na hlavnom ťahu križovatiek Pražská/Brnenská/Mlynská Dolina/Kramáre s ľahkou a rýchlou dostunosťou na diaľnicu. BUDOVA: Budova je rozdelená na tri samostatné časti. Každá časť má vlastný vchod a samostatné kúrenie, vďaka čomu je možné prenajať ju 3 rôznym nájomníkom. Každá časť je vybavená zázemím (kuchynka, sociálne zariadenie). Miestnosti sú vybavené štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, alarmom a prípojkou na internet/telefón. Budovu je možné zmeniť účel užívania na rodinný dom, čo dáva možnosť trvalého bývania s využívaním časti domu na podnikanie, alebo ju jednoduchou úpravou rozdeliť na viac bytových jednotiek. Momentálne je budova 100 % prenajatá jednému nájomníkovi - možnosť pokračovať v nájme aj s pôvodným dlhodobým nájomníkom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Záhorácka ulica; Bratislava - Staré Mesto * úžitková plocha: 611 m2 * zastavaná plocha: 231 m2 * pozemok: 505 m2 * parkovanie vo dvore pre cca 6 áut LOKALITA A OKOLIE: Budova sa nachádza vo výbornej lokalite na okraji Starého Mesta. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, rýchle napojenie na diaľnicu D2, zastávka MHD je vzdialená 3 minúty chôdze. Neďaleko sa nachádzajú potraviny, nemocnica, TESCO Lamač a množstvo reštaurácií. Do centra mesta sa autom dostanete do 5 minút. CELKOVÝ DOJEM: Táto budova ponúka všetko dôležité na podnikanie aj súkromný život. Má skvelú polohu, rýchly prístup kamkoľvek a bohatú výmeru. Môže tek poslúžiť nielen na kancelárie, ale napríklad aj na bývanie s podníkaním, či po menšej úprave na prenájom troch samostatných bytových jednotiek. PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE. CENA: 890.000,- EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky, než klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 81807154 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
BUDOVA AJ NA INVESTÍCIU ČI BÝVANIE, ŠIRŠIE CENTRUM, STARÉ MESTO
890000 €, 611 m²
Bratislava - Staré Mesto, Záhorácka
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj administratívnu budovu so skvelou polohou na ulici Záhorácka; Bratislava - Staré Mesto. Nachádza sa na hlavnom ťahu križovatiek Pražská/Brnenská/Mlynská Dolina/Kramáre s ľahkou a rýchlou dostunosťou na diaľnicu. BUDOVA: Budova je rozdelená na tri samostatné časti. Každá časť má vlastný vchod a samostatné kúrenie, vďaka čomu je možné prenajať ju 3 rôznym nájomníkom. Každá časť je vybavená zázemím (kuchynka, sociálne zariadenie). Miestnosti sú vybavené štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, alarmom a prípojkou na internet/telefón. Budovu je možné zmeniť účel užívania na rodinný dom, čo dáva možnosť trvalého bývania s využívaním časti domu na podnikanie, alebo ju jednoduchou úpravou rozdeliť na viac bytových jednotiek. Momentálne je budova 100 % prenajatá jednému nájomníkovi - možnosť pokračovať v nájme aj s pôvodným dlhodobým nájomníkom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Záhorácka ulica; Bratislava - Staré Mesto * úžitková plocha: 611 m2 * zastavaná plocha: 231 m2 * pozemok: 505 m2 * parkovanie vo dvore pre cca 6 áut LOKALITA A OKOLIE: Budova sa nachádza vo výbornej lokalite na okraji Starého Mesta. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, rýchle napojenie na diaľnicu D2, zastávka MHD je vzdialená 3 minúty chôdze. Neďaleko sa nachádzajú potraviny, nemocnica, TESCO Lamač a množstvo reštaurácií. Do centra mesta sa autom dostanete do 5 minút. CELKOVÝ DOJEM: Táto budova ponúka všetko dôležité na podnikanie aj súkromný život. Má skvelú polohu, rýchly prístup kamkoľvek a bohatú výmeru. Môže tek poslúžiť nielen na kancelárie, ale napríklad aj na bývanie s podníkaním, či po menšej úprave na prenájom troch samostatných bytových jednotiek. PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE. CENA: 890.000,- EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky, než klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 81807153 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
BUDOVA AJ NA INVESTÍCIU ČI BÝVANIE,ŠIRŠIE CENTRUM,PATRÓNKA,STARÉ MESTO
890000 €, 611m² / 0 m²
Bratislava - Staré Mesto, Záhorácka
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj budovu so skvelou polohou na ulici Záhorácka; Bratislava - Staré Mesto. Nachádza sa na hlavnom ťahu križovatiek Pražská/Brnenská/Mlynská Dolina/Kramáre s ľahkou a rýchlou dostunosťou na diaľnicu. BUDOVA: Budova je rozdelená na tri samostatné časti. Každá časť má vlastný vchod a samostatné kúrenie, vďaka čomu je možné prenajať ju 3 rôznym nájomníkom. Každá časť je vybavená zázemím (kuchynka, sociálne zariadenie). Miestnosti sú vybavené štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, alarmom a prípojkou na internet/telefón. Budovu je možné zmeniť účel užívania na rodinný dom, čo dáva možnosť trvalého bývania s využívaním časti domu na podnikanie, alebo ju jednoduchou úpravou rozdeliť na viac bytových jednotiek. Momentálne je budova 100 % prenajatá jednému nájomníkovi - možnosť pokračovať v nájme aj s pôvodným dlhodobým nájomníkom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Záhorácka ulica; Bratislava - Staré Mesto * úžitková plocha: 611 m2 * zastavaná plocha: 231 m2 * pozemok: 505 m2 * parkovanie vo dvore pre cca 6 áut LOKALITA A OKOLIE: Budova sa nachádza vo výbornej lokalite na okraji Starého Mesta. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, rýchle napojenie na diaľnicu D2, zastávka MHD je vzdialená 3 minúty chôdze. Neďaleko sa nachádzajú potraviny, nemocnica, TESCO Lamač a množstvo reštaurácií. Do centra mesta sa autom dostanete do 5 minút. CELKOVÝ DOJEM: Táto budova ponúka všetko dôležité na podnikanie aj súkromný život. Má skvelú polohu, rýchly prístup kamkoľvek a bohatú výmeru. Môže tek poslúžiť nielen na kancelárie, ale napríklad aj na bývanie s podníkaním, či po menšej úprave na prenájom troch samostatných bytových jednotiek. PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE. CENA: 890.000,- EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky, než klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 81807152 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
ADMINISTRATÍVNA BUDOVA AJ NA INVESTÍCIU, ŠIRŠIE CENTRUM, STARÉ MESTO
890000 €, 611m² / 0 m²
Bratislava - Staré Mesto, Záhorácka
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj administratívnu budovu so skvelou polohou na ulici Záhorácka; Bratislava - Staré Mesto. Nachádza sa na hlavnom ťahu križovatiek Pražská/Brnenská/Mlynská Dolina/Kramáre s ľahkou a rýchlou dostunosťou na diaľnicu. BUDOVA: Budova je rozdelená na tri samostatné časti. Každá časť má vlastný vchod a samostatné kúrenie, vďaka čomu je možné prenajať ju 3 rôznym nájomníkom. Každá časť je vybavená zázemím (kuchynka, sociálne zariadenie). Miestnosti sú vybavené štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, alarmom a prípojkou na internet/telefón. Budovu je možné zmeniť účel užívania na rodinný dom, čo dáva možnosť trvalého bývania s využívaním časti domu na podnikanie, alebo ju jednoduchou úpravou rozdeliť na viac bytových jednotiek. Momentálne je budova 100 % prenajatá jednému nájomníkovi - možnosť pokračovať v nájme aj s pôvodným dlhodobým nájomníkom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Záhorácka ulica; Bratislava - Staré Mesto * úžitková plocha: 611 m2 * zastavaná plocha: 231 m2 * pozemok: 505 m2 * parkovanie vo dvore pre cca 6 áut LOKALITA A OKOLIE: Budova sa nachádza vo výbornej lokalite na okraji Starého Mesta. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, rýchle napojenie na diaľnicu D2, zastávka MHD je vzdialená 3 minúty chôdze. Neďaleko sa nachádzajú potraviny, nemocnica, TESCO Lamač a množstvo reštaurácií. Do centra mesta sa autom dostanete do 5 minút. CELKOVÝ DOJEM: Táto budova ponúka všetko dôležité na podnikanie aj súkromný život. Má skvelú polohu, rýchly prístup kamkoľvek a bohatú výmeru. Môže tek poslúžiť nielen na kancelárie, ale napríklad aj na bývanie s podnikaním, či po menšej úprave na prenájom troch samostatných bytových jednotiek. PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE NÁS, PROSÍM, KONTAKTUJTE. CENA: 890.000,- EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky, než klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 81807151 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
12345

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818