Novinky v ponuke

PREDANÉ - 2.IZBOVÝ BYT, KOMPLETNÁ REK.,MUŠKÁTOVÁ ul., PEZINOK
predané, 45.45 m²
Pezinok, Muškátová
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Muškátová v Pezinku. Byt je dispozične dobre riešený a je situovaný na východ. Prislúcha k nemu loggia a priestranná murovaná pivnica. Bytový dom bol zateplený v roku 2012, taktiež boli vymenené stúpačky. Rekonštrukcia bytu, ktorá prebehla v roku 2012 zahŕňa: nové stierky, plastové okná, murované jadro, čiastočne nové elektrické rozvody, laminátová podlaha. DISPOZÍCIA BYTU: * Vstupná chodba * Kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom * Samostatné WC * Kuchyňa so vstupom na loggiu * Obývacia izba * Spálňa VÝMERA: * obývacia izba: 16,639 m² * spálňa: 9,808 m² * kuchyňa: 8,652 m² * predsieň: 5,098 m² * chodba: 1,621 m² * kúpeľňa: 2,652 m² * WC: 0,979 m² * úžitková plocha bytu: 45,45 m² * loggia: 2,65 m² * pivnica: 12 m² ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Pezinok, Muškátová ulica * materiál: panel * poschodie: 3/4 * počet izieb: 2 * loggia: 1 * murovaná pivnica * mesačné náklady: 120€ pre dve osoby VYBAVENIE BYTU A PRÍSLUŠENSTVO: * V obývacej izbe a spálni sú laminátové podlahy * V chodbe, v kuchyni, v kúpeľni a WC je dlažba * Murované jadro * Nové elektrické rozvody * Kuchynská linka so sporákom a elektrickou rúrou * Plastové okná POPIS OKOLIA A LOKALITY: Byt sa nachádza v tichej lokalite Pezinka, v časti Muškát. Je tu kompletná občianska vybavenosť- obchody, lekáreň, MHD, SAD zástavka, škola, škôlka. CENA: 92.500 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181143 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
2 - IZB. BYT, NOVOSTAVBA, PARK. STÁTIE, ul. ŠKOLSKÁ SLOVENSKÝ GROB
99500 €, 65 m²
Pezinok
Ponúkame Vám na predaj priestranný 2. izbový byt, ktorý sa nachádza v Slovenskom Grobe - na ulici Školská. Bytový dom bol postavený pred 13. rokmi, má 2 poschodia a nachádza sa v uzavretom areáli na elektrickú bránu, kde k bytu patrí aj jedno parkovacie miesto. BYT JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ!!! ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - Ulica Školská, Slovenský Grob - 2 - izbový byt - Materiál: Tehla - Poschodie: 1 / 2 - Výmera: 65m2 - Balkón - Spoločná pivnica - Parkovanie v uzavretom dvore na elektrickú bránu - Spoločná kotolňa - Mesačné náklady pre 2 osoby je 100 eur - Orientácia bytu: Juh DISPOZÍCIA BYTU: - Vstupná chodba - Priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na balkón - Kuchyňa so vstavanými spotrebičmi - Samostatné WC s umývadlom - Kúpeľňa s rohovou vaňou - Izba VYBAVENIE BYTU: - Protipožiarne dvere - V byte je okrem chodby a kuchyne laminátová podlaha - Plastové okná so žalúziami a sieťkami - Elektrický vrátnik - Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – el. rúra, el. varná doska, digestor, chladnička, predpríprava na umývačku riadu - Vstavaná skriňa LOKALITA A OKOLIE: Byt sa nachádza v tichej lokalite Slovenského Grobu, mimo hlavnej cesty. V okolí je občianska vybavenosť: škola, škôlka, pošta, obchod, autobusová zastávka. Taktiež ponúka dobre napojenie sa na cestu smerom do Bratislavy. Železničná stanica je vzdialená autom 5 minút. CELKOVÝ DOJEM: Pekný, priestranný 2. izbový byt, vhodný pre jednu osobu, alebo menšiu rodinku. V blízkosti je hneď škola, škôlka. Byt má nízke mesačné náklady a dobrú dostupnosť do Bratislavy, či už autom, alebo vlakom. CENA: 99.500 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181190 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY.
2 - IZB. BYT, NOVOSTAVBA, PARK. STÁTIE, ul. ŠKOLSKÁ SLOVENSKÝ GROB
99500 €, 65 m²
Slovenský Grob, Školská
Ponúkame Vám na predaj priestranný 2. izbový byt, ktorý sa nachádza v Slovenskom Grobe - na ulici Školská. Bytový dom bol postavený pred 13. rokmi, má 2 poschodia a nachádza sa v uzavretom areáli na elektrickú bránu, kde k bytu patrí aj jedno parkovacie miesto. BYT JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ!!! ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - Ulica Školská, Slovenský Grob - 2 - izbový byt - Materiál: Tehla - Poschodie: 1 / 2 - Výmera: 65m2 - Balkón - Spoločná pivnica - Parkovanie v uzavretom dvore na elektrickú bránu - Spoločná kotolňa - Mesačné náklady pre 2 osoby je 100 eur - Orientácia bytu: Juh DISPOZÍCIA BYTU: - Vstupná chodba - Priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na balkón - Kuchyňa so vstavanými spotrebičmi - Samostatné WC s umývadlom - Kúpeľňa s rohovou vaňou - Izba VYBAVENIE BYTU: - Protipožiarne dvere - V byte je okrem chodby a kuchyne laminátová podlaha - Plastové okná so žalúziami a sieťkami - Elektrický vrátnik - Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – el. rúra, el. varná doska, digestor, chladnička, predpríprava na umývačku riadu - Vstavaná skriňa LOKALITA A OKOLIE: Byt sa nachádza v tichej lokalite Slovenského Grobu, mimo hlavnej cesty. V okolí je občianska vybavenosť: škola, škôlka, pošta, obchod, autobusová zastávka. Taktiež ponúka dobre napojenie sa na cestu smerom do Bratislavy. Železničná stanica je vzdialená autom 5 minút. CELKOVÝ DOJEM: Pekný, priestranný 2. izbový byt, vhodný pre jednu osobu, alebo menšiu rodinku. V blízkosti je hneď škola, škôlka. Byt má nízke mesačné náklady a dobrú dostupnosť do Bratislavy, či už autom, alebo vlakom. CENA: 99.500 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181189 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY.
4- IZB. BUNGALOV, NOVOSTAVBA, TERASA, ul. PEZINSKÁ, ŠENKVICE
206000 €, 130m² / 150 m²
Pezinok
Ponúkame Vám na predaj priestrannú a slnečnú novostavbu - 4. izbový nízkoenergetický (energetický certifikát triedy A1) bungalov, ktorý sa nachádza v Šenkviciach, na ulici Pezinská.. Dom je napojený na mestskú kanalizáciu, vodovod a el. prípojku. Predáva sa ako holodom, v ktorom sú dokončené stierky, maľovka, zásuvky a vypínače značky Legrand. Na dome bola dokončená fasáda, oplotenie pozemku je z troch strán. ZÁKLADNÉ ÚDAJE DOMU: * Ulica Pezinská, Šenkvice * 4 – izbový bungalov * Rozloha pozemku: 550m2 * Z toho zastavaná plocha: 156m2 * Úžitková plocha: 130m2 * Terasa 20m2 DISPOZÍCIA: *Vstupná chodba * Technická miestnosť * Komora * Kúpeľňa * 2x nepriechodná izba * Obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na terasu * Spálňa so vstupom na terasu * Šatník * Kúpeľňa TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA MATERIÁLOV: * Tehla- 300mm * Zateplenie – 150mm * Zateplenie stropu fúkanou minerálnou vlnou – 400mm * Zateplenie podlahy – 120mm * 7 komorové platové okná s izolačným trojsklom – vonkajšia farba antracit * Elektrické podlahové kúrenie s digitálnym termostatom, vo všetkých obytných miestnostiach * Elektrický bojler na ohrev vody * TV zásuvka v každej obytnej miestnosti (4x) * Predpríprava na: kuchynskú linku, videovrátnik, alarm, elektické vonkajšie žalúzie, klimatizáciu vo všetkých obytných miestnostiach (4x), vysávač, krb – komín s revíznou správou * Krytá terasa s povrchovou úpravou – termizovaná borovica * Rekuperacia LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v novo vybudovanej štvrti Šenkvíc. Šenkvice ponúkajú kompletnú občianskú vybavenosť: obchody, škola, škôlka, pošta, lekáreň, autobusová zastávka, železničná zastávka. Rýchle napojenie sa na diaľnicu D1, okresné mesto Pezinok je vzdialené 7km, Senec 13km, Trnava 25km a Bratislava 28km. CELKOVÝ DOJEM: Bungalov, ktorý sa rozprestiera na ideálnom pozemku, o rozlohe 550m2. Je v štádiu holodom, nadštandartne predpripravený a majiteľ si ho môže dokončiť podľa svojich predstáv. Nachádza sa v tichej lokalite- novo vybudovanej štvrti, s dobrým napojením sa na hlavnú cestu, smerom do Pezinka. CENA: 206.000 Eur + provízia pre RK V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181188 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY.
4- IZB. BUNGALOV, NOVOSTAVBA, TERASA, ul. PEZINSKÁ, ŠENKVICE
206000 €, 130m² / 150 m²
Šenkvice, Pezinská
Ponúkame Vám na predaj priestrannú a slnečnú novostavbu - 4. izbový nízkoenergetický (energetický certifikát triedy A1) bungalov, ktorý sa nachádza v Šenkviciach, na ulici Pezinská.. Dom je napojený na mestskú kanalizáciu, vodovod a el. prípojku. Predáva sa ako holodom, v ktorom sú dokončené stierky, maľovka, zásuvky a vypínače značky Legrand. Na dome bola dokončená fasáda, oplotenie pozemku je z troch strán. ZÁKLADNÉ ÚDAJE DOMU: * Ulica Pezinská, Šenkvice * 4 – izbový bungalov * Rozloha pozemku: 550m2 * Z toho zastavaná plocha: 156m2 * Úžitková plocha: 130m2 * Terasa 20m2 DISPOZÍCIA: *Vstupná chodba * Technická miestnosť * Komora * Kúpeľňa * 2x nepriechodná izba * Obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na terasu * Spálňa so vstupom na terasu * Šatník * Kúpeľňa TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA MATERIÁLOV: * Tehla- 300mm * Zateplenie – 150mm * Zateplenie stropu fúkanou minerálnou vlnou – 400mm * Zateplenie podlahy – 120mm * 7 komorové platové okná s izolačným trojsklom – vonkajšia farba antracit * Elektrické podlahové kúrenie s digitálnym termostatom, vo všetkých obytných miestnostiach * Elektrický bojler na ohrev vody * TV zásuvka v každej obytnej miestnosti (4x) * Predpríprava na: kuchynskú linku, videovrátnik, alarm, elektické vonkajšie žalúzie, klimatizáciu vo všetkých obytných miestnostiach (4x), vysávač, krb – komín s revíznou správou * Krytá terasa s povrchovou úpravou – termizovaná borovica * Rekuperacia LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v novo vybudovanej štvrti Šenkvíc. Šenkvice ponúkajú kompletnú občianskú vybavenosť: obchody, škola, škôlka, pošta, lekáreň, autobusová zastávka, železničná zastávka. Rýchle napojenie sa na diaľnicu D1, okresné mesto Pezinok je vzdialené 7km, Senec 13km, Trnava 25km a Bratislava 28km. CELKOVÝ DOJEM: Bungalov, ktorý sa rozprestiera na ideálnom pozemku, o rozlohe 550m2. Je v štádiu holodom, nadštandartne predpripravený a majiteľ si ho môže dokončiť podľa svojich predstáv. Nachádza sa v tichej lokalite- novo vybudovanej štvrti, s dobrým napojením sa na hlavnú cestu, smerom do Pezinka. CENA: 206.000 Eur + provízia pre RK V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181187 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY.
3-IZB. ROD. DOM, PIVNICA, 832,m², ul. ŠTÚROVA, PEZINOK - GRINAVA
190000 €, 80m² / 94 m²
Pezinok - Grinava, Štúrova
Ponúkame Vám na predaj starší 3.izbový rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza na ulici Štúrova v Pezinku – Grinava. Dom je postavený z tehly v tvare L, čiastočne podpivničený a rozprestiera sa na pozemku o rozlohe 832m², z čoho je 94 m² zastavaná plocha. Orientovaný je na juhozápad. Dom má vlastný septik a je napojený na vodu a elektriku. V obci nie je kanalizácia. Plynová prípojka je pred domom. IHNEĎ VOĽNÝ!!! ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - Pezinok – Grinava, ul.Štúrova - výmera 832 m² - zastavaná plocha: 94 m² - približný rozmer: 13m x 62m - rovinatý pozemok - pôvodný stav – nutná rekonštrukcia - tehla LOKALITA A OKOLIE: Dom sa nachádza v tichej lokalite, mimo hlavnej cesty. Ponúka dostatok zelene. V blízkosti je občianska vybavenosť: škola, škôlka, autobusová zastávka, železničná zastávka, Kaufland, Tesco, Lidl, pošta. Veľmi dobré napojenie sa na hlavnú cestu do Bratislavy. CENA: 190.000 Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8181186 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY.

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818