Sociálne siete – boom súčasnosti

30.10.2017, Simona Matisová
Žijeme v internetovej dobe, kde si bežne zakladajú osobné účty na sociálnych sieťach malé deti, kde sú mimoriadne populárne dokonca aj zvieracie kontá a čím väčší a bláznivý výstrelok virálne obletí zem, tým väčšiu chválu zožne. Či chceme či nie, sociálne siete v súčasnosti výrazne hýbu svetom. Kto na nich nie je a pravidelne neprispieva, ako by ani neexistoval. Hľadáte kamaráta z vysokej školy? Chcete sa opýtať ako vyprať škvrnu od vína alebo sa len posťažovať na šéfa? Nepoznáme ideálnejší spôsob ako využiť sociálne siete. Hoci pravdepodobne nie je správne, že sa v súčasnosti úspech človeka či spoločnosti meria počtom lajkov a komentárov pod fotkou a statusom, možno je spôsob ako komunikovať s kýmkoľvek a kedykoľvek bez časovej či inej bariéry nie až tak zlý. Prečo si 1.Bratislavské centrum realít založilo účty na sociálnych sieťach? Čo na nich nájdete a prečo sa rozhodne oplatí dať nám like?

SLEDUJTE NÁS:

FACEBOOK: http://bit.ly/2zTdkhn

INSTAGRAM: http://bit.ly/29UB0TF

TWITTER: http://bit.ly/2ASKwVo

GOOGLE+: http://bit.ly/2hE1Fuw

YOUTUBE: http://bit.ly/2itCLi0

Kto nefunguje na facebooku a instagrame nepredáva?

Počuli ste už o formulke „web predáva“? My tiež. Čo je na internete, dobre vyzerá, je atraktívne, má dostatok priestoru a pozornosti si zaručene svojho nadšenca nájde. Éra inzerátov v novinách či na teletexte je už nenávratne preč. Sme preto vďační, že náš pracovný tím obohacujú mladí ľudia, ktorí to vedia tiež. Spolu vytvárame platformu vhodnú pre každého klienta a jeho osobité potreby.

Follow us - Sledujte nás

Cieľ našich sociálnych sietí bol od samého začiatku jasný. Naše účty vedieme ako funkčný komunikačný kanál pre našich klientov. Máme radosť, keď sa môžeme podeliť o novinky, radosti či starosti, postrehy, výhodné ponuky, skúsenosti našich maklérov či príjemným obrázkom zdvihnúť náladu našich sledovateľov.

Čo si na našich stránkach určite všimnúť? Pravidelne prispievame dennými postami o bežnom dianí v našej kancelárií, niekoľko krát do týždňa tiež prinášame tie najvýhodnejšie čerstvé ponuky predaja či prenájmu domov, bytov ale i kancelárskych priestorov, pridávame profesionálne video obhliadky z našich aktuálne ponúkaných nehnuteľností a reagujeme na súčasné dianie vo svete realít.

Na našich sociálnych sieťach vítame aktivitu našich klientov, reflektujeme na komentáre, správy či obrázky. Komunikujeme tiež s množstvom zahraničných realitných odborníkov v snahe prispievať s atraktívnych obsahom.

1. Bratislavské centrum realít sa mať na facebooku a instagrame jednoducho oplatí

Prečo sa oplatí dať našim účtom like? Lebo sa zakaždým dozviete o novinkách či zmenách ako prvý. Pretože sa dočkáte okamžitej promptnej odpovede. Pretože si môžete prečítať reakcie našich spokojných zákazníkov a ich reálnu skúsenosť s našou kanceláriou. A v neposlednom rade, pretože ste v priamom kontakte s maklérmi a na Vaše dotazy bude odpovedané dôsledne a ľudsky.

Čo pre Vás v najbližšom období chystáme? V nadchádzajúcich týždňoch prejdú naše sociálne siete a tiež webová stránka zásahom ešte výraznejšej aktivity. Tešiť sa teda môžete na nové články, zaujímavé spolupráce, špeciálne posty venované za odmenu priazne prejavovanej našimi sledovateľmi a omnoho viac.

SLEDUJTE NÁS:

FACEBOOK: http://bit.ly/2zTdkhn

INSTAGRAM: http://bit.ly/29UB0TF

TWITTER: http://bit.ly/2ASKwVo

GOOGLE+: http://bit.ly/2hE1Fuw

YOUTUBE: http://bit.ly/2itCLi0

 

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Odoslaním formulára, vyjadrujete súhlas s nasledovnými dokumentami: Pravidlá používania našich služieb, Zásady ochrany vašich osobných údajov.... Návštevou našich stránok vyjadrujete súhlas s použitím Cookies...
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818