Predané / prenajaté nehnuteľnosti

PREDANÉ! 3-IZB. BYT, PÔVODNÝ STAV, HÁLOVA UL., PETRŽALKA
predané, 70 m²
Bratislava, Hálova
Ponúkame na predaj 3-izb. byt v slušnom pôvodnom stave na začiatku Petržalky na Hálovej ulici v Bratislave. Nachádza sa na 5. poschodí s podlahovou plochou 73,6 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou a toaletou, obývacej izby, z ktorej sa vchádza do dvoch samostatných izieb a kuchyne, z ktorej je možný výstup na loggiu. Obývacia izba, kuchyňa a jedna z izieb sú orientované na Z, druhá izba je orientovaná na V. Bytový dom práve prechádza rekonštrukciou - zateplenie. Má dva výťahy (jeden menší, druhý nákladný), 2x vchod (jeden bezbariérový), vstupy sú na čip. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Hálova ulica; Bratislava - Petržalka * počet izieb: 3 * poschodie: 5/12 * úžitková plocha: 70 m2 * loggia: 3,60 m2 * stav: pôvodný * parkovanie možné v okolí bytového domu * bezproblémová dostupnosť do centra mesta LOKALITA A OKOLIE: Byt a bytový dom sa nachádzajú na začiatku mestskej časti Petržalka. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (Terno, TESCO Expres, Kaufland, Lidl, materská, základná a stredná škola, obchody a služby, reštaurácie). Zastávka MHD je vzdialená 6 minút chôdze - linka č. 68, 83, 84, 88, 96, 99. Nákupné centrum Aupark je vzdialený len 2 zastávky MHD - necelé 2 km. V blízkosti sa nachádza Chorvátske rameno a Draždiak, kde môžete tráviť svoj voľný čas, či vykonávať športové aktivity. CELKOVÝ DOJEM: Príjemný byt, vo výbornej lokalite, ktorý môže po rekonštrukcii poskytnúť všetko pre spokojné bývanie. CENA: PONÚKNITE V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8180744 © Text a fotogafie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT s.r.o.
1.BCR - PREDANÉ! PETRŽALKA, ALŽBETY GWERKOVEJ, KOMPLET. REK.
predané, 57 m²
Bratislava, Alžbety Gwerkovej
Ponúkame na predaj 2-izb. byt v na ulici Alžbety Gwerkovej v Bratislave - m. č. Petržalka. Nachádza sa na zvýšenom prízemí bytového domu s výťahom s úžitkovou plochou 57 m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, v ktorej je umiestnená vstavaná skriňa, obývacej izby, spálne, samostatnej kuchyne, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Izby sú nepriechodné. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - murované jadro, výmena elektrických rozvodov, nové parkety, plastové okná, dvere. Bytový dom je zateplený, má vlastnú kotolňu a slušný vchod. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Alžbety Gwerkovej; Bratislava - Petržalka * poschodie: 1/6 * počet izieb: 2 * úžitková plocha: 57 m2 * výťah: áno * stav: kompletná rekonštrukcia * mesačné náklady: 110 €/2 os. LOKALITA A OKOLIE: Výborná tichá lokalita plná zelene. Okolie ponúka skvelú občiansku vybavenosť (materské a základné školy, stredné školy, Ekonomická univerzita - v blízkosti aj francúzska škola, obchody a služby, hokejový a futbalový štadión, priamo pri dome je zastávka MHD - linky č. 84, 87, 99, 98). Neďaleko sa nachádza hrádza, ktorá vedie popri Dunaji, vhodná na športové aktivity či prechádzky. Rýchle napojenie na diaľničný obchvat a bezproblémová dostupnosť do centra mesta. CELKOVÝ DOJEM: Pekne zrekonštruovaný byt vo výbornej lokalite. Vhodný pre pár alebo ako investičný byt. CENA: 115.000,- V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8180742 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT s.r.o.
1.BCR - PREDANÉ! PETRŽALKA, MEDVEĎOVEJ UL., 3-IZB. BYT, KOMPLET. REK.
predané, 64.63 m²
Bratislava, Medveďovej
Ponúkame na predaj pekne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Medveďovej ulici v Bratislave - m. č. Petržalka. Nachádza sa na 1. poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou – murované bytové jadro, plastové okná, kuchynská linka, podlaha. Dispozične je riešený nasledovne: vstupná hala, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, kuchyňa, obývacia izba, z ktorej je vstup na zasklenú loggiu, detská izba a spálňa. Kuchyňa, obývacia izba a detská izba sú orientované na východ, spálňa na západ. Vstup do bytu je cez bezpečnostné dvere značky Sherlock. Každá izba je vybavená vstavanou skriňou, čo poskytuje dostatok úložného priestoru. Bytový dom je zateplený, s naplánovanou výmenou stupačiek a výťahu na tento rok. Na každom poschodí sú dva byty. Na prízemí bytového domu sú spoločné miestnosti a priestory, kde sa nachádza aj pivničná kobka. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Medveďovej ul.; Bratislava - Petržalka * počet izieb: 3 * poschodie: 1/6 * výťah: áno * celková plocha: 70,17 m2 * obytná plocha: 64,63 m² * loggia: 4 m2 * pivničná kobka: 1,54 m2 * stav: kompletná rekonštrukcia * zateplený bytový dom, slušní susedia * bezproblémové parkovanie v okolí LOKALITA A OKOLIE: Byt a bytový dom sa nachádzajú v srdci Petržalky na ulici Medveďovej, Bratislava. Výborná tichá lokalita plná zelene. Okolie ponúka skvelú občiansku vybavenosť (materské a základné školy, stredné školy, Ekonomická univerzita - v blízkosti aj francúzska škola, obchody a služby, hokejový a futbalový štadión, zastávka MHD je vzdialená cca 3 minúty - linky č. 84, 87, 99, 98). Neďaleko sa nachádza hrádza, ktorá vedie popri Dunaji, vhodná na športové aktivity či prechádzky. Rýchle napojenie na diaľničný obchvat a bezproblémová dostupnosť do centra mesta. CELKOVÝ DOJEM: Výhoda tohto 3 – izbového bytu je lokalita, vzhľadom k tomu, že poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť pre budúceho majiteľa Nachádza sa v zrekonštruovanom bytovom dome, s primeranými mesačnými nákladmi. Parkovanie je možné v okolí bytového domu a je bezproblémové. CENA: 132.900,- EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8180735 © Text je autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT s.r.o.
1.BCR - PREDANÉ! BOSÁKOVA ul., PETRŽALKA, 2-IZB. BYT, NOVOSTAVBA
predané, 51.56 m²
Bratislava, Bosákova
Ponúkame na predaj slnečný 2-izb. byt s krásnym výhľadom v novostavbe na Bosákovej ulici v Bratislave - m. č. Petržalka. Nachádza sa na 13. poschodí s výťahom. Úžitková plocha bytu je 51,56 m2 + 3,75 m2 balkón. Je úplne nový, ešte neobývaný. Dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne spojenej s obývacou izbou, samostatnej spálne a priestrannej kúpeľne s vaňou a toaletou.Súčasťou bytu je rohová kuchynská linka v prevedení vysoký lesk a farby vanilka, vrátane nových zabudovaných spotrebičov (sklo keramická varná doska, teplovzdušná rúra, chladnička s mrazničkou a digestor), barový stôl a ostrovček. Byt je slnečný a ponúka panoramatický výhľad na centrum mesta, Bratislavský hrad, Kamzík, mosty, sad Janka Kráľa a pod. Na prízemí bytového domu sa nachádza recepcia, pred vchodom je átrium s fontánou. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bosákova ulica, Bratislava - Petržalka * počet izieb: 2 * poschodie: 13/20 * výťah: áno * celková plocha: 55,31 m² * obytná plocha: 51,56 m² * balkón: 3,75 m² * stav: novostavba * orientácia: západ * mesačné náklady: 100,- €/mesiac LOKALITA A OKOLIE: Výhodou tohto bytu je jeho lokalita, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (obchody a služby - TPD, Billa, Albero, trhovisko, Samoška, reštaurácie atď.). Zastáva MHD sa nachádza priamo pod bytovým domom - linky č. 78, 84, 99. Neďaleko (4 minúty chôdze) sa nachádza aj zastávka električky, ktorá vedie cez Starý Most do centra mesta. Vďaka svojej výbornej polohe na začiatku Petržalky pre Vás nebudú problém ani dopravné zápchy, či prechádzky napr. do Sadu Janka Kráľa, ktorá trvá približne 20 minút chôdze. Rýchla dostupnosť do mesta a na diaľničný obchvat. CELKOVÝ DOJEM: Byt poskytuje krásny výhľad na mesto a jeho pýchy. Ponúka všetko pre komfortné bývanie v blízkosti centra mesta. BONUS: Byt je bez tiarch a je kúpou voľný. CENA: 145.900,- EUR V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID: 8180738
PREDANÉ - /VIDEO/ RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA, HRUŠOVSKÁ, VRAKUŇA
predané, 93m² / 564.5 m²
Bratislava - Vrakuňa, Hrušovská
VIDEOBHLIADKA - https://youtu.be/eXWmH_CI15k V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom s úžasným pozemkom v obklopení zelene a stromov. Tento rodinný dom sa nachádza na pozemku o veľkosti 564,50 m2, 70m2 je zastavaná plocha a cca 59,50 m2 tvoria prístupové cesty, chodníky a spoločné časti k domu. Samotný pozemok je vo veľmi dobrom stave, plný zelene a stromov, udržiavaný, nachádza sa tam niekoľko ihličnatých stromov, terasa, resp.plocha určená na grilovanie a posedenie s rodinou. Dom bol postavený na kľúč a bol skolaudovaný v roku 2005. K dispozícií je aj dokumentácia o stavbe. Predáva sa nezariadený, zostáva iba vstavaná kuchynská linka. Dispozične je dom riešený následovne: Prízemie: vstupná chodba, toaleta, prechod na schodisko /pod sa nachádza komora/, a veľká obývačka prepojená s kuchyňou. Prvé poschodie: 3 samostatné izby, z dvoch izieb je aj východ na terasu a kúpeľňa s WC a vaňou. Dom bol postavený z kvalitných materiálov: strecha Bramac, medené odkvapy, komín Schiedel, zateplený 5cm polystyrénom, POROTHERM , fasádny systém, plastové 5-komorové 2 sklá – zvonku DUB a zvnútra biela farba, kombinovaná podlaha /parkety – laminát, dlažby/, sanita JIKA, systém GEBERIT, kúrenie plynové – plynový kotol PROTHERM so zásobníkom /cca 80 l/, v celom dome kompletná elektroinštalácia /projektová dokumentácia/, medené trúbky – kúrenie aj voda, kované zábradlia na schodisku aj balkóne. IS – Elektrina, plyn a mestská voda. V súčasnej dobe je riešenie spoločné – prostredníctvom čističky, ale pre budúceho majiteľa bude zabezpečená prečerpávacia šachta. Celý dom je oplotený a ponúka dostatočné súkromie pre mladú rodinu. Energetická hospodárnosť budovy – trieda B. Plusy: * Jednoposchodový 4 izbový dom - novostavba * Záhrada a pozemok poskytujúce pohodlie a relax * Zaujímavá lokalita s dostupnosťou a občianskym vybavením * Ticho, kľud a množstvo zelene * Dom postavený z kvalitných materiálov – na bývanie * Parkovanie pred domom a vo dvore ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Hrušovská 27/B, Bratislava - Vrakuňa * 4 izbový rodinný dom * podlahová plocha staršieho RD: 70m2 * rozloha pozemku: 505 m2 * celková rozloha pozemku so spoločnými časťami: 564,5 m2 * kvalitné materiály použité na stavbu LOKALITA: * Dom a pozemok sa nachádza v Bratislave – mestská časť Vrakuňa, ktorá leží v zaujímavej lokalite, ktorá je výborne umiestnená – na skok do mesta a na diaľničný obchvat. Občianska vybavenosť – v dostatočnej blízkosti /školy, obchody, nákupné centra/. CELKOVÝ DOJEM: * Príjemné bývanie pre mladú rodinku v meste, ale zároveň v prostredí plnom zelene. CENA: 235.000 Eur vrátane provízie /zmluvy, kataster a notára vyriešime za Vás/ Info : +421 901 789 818 E-mail: info@1bcr.sk ID: 818059 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉ CENTRUM REALÍT s.r.o.
PREDANÉ! 2-IZB. BYT, ČIAST. REK., PETRŽALKA, BRADÁČOVÁ UL.,
predané, 53.59 m²
Bratislava, Bradáčova
Ponúkame na predaj dobre riešený 2-izbový byt vo výbornej lokalite na Bradáčovej ulici v Bratislave - m. č. Petržalka. Nachádza sa na 9. poschodí s výťahom, orientáciou na východ a jeho podlahová plocha je 53 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby, spálne, samostatnej kuchyne, kúpeľne a samostatnej toalety. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a poskytuje ničím nerušený výhľad na zeleň. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný, zateplený, má čerstvo vymenené stupačky. Na prízemí bytového domu sa nachádza vrátnica. Parkovanie je možné v okolí bytového domu a je bezproblémové. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bradáčova ul.; Bratislava - Petržalka * počet izieb: 2 * poschodie: 9/12 * výťah: áno * obytná plocha: 53 m² * pivničná kobka: 1,4 m2 * stav: čiastočná rekonštrukcia * kompletne zrekonštruovaný bytový dom * bezproblémové parkovanie v okolí domu LOKALITA A OKOLIE: Byt a bytový dom sa nachádzajú v tichej časti Petržalky, ktorá vďaka svojej polohe pri lese poskytuje množstvo zelene. V okolí je kompletná občianska vybavenosť (Terno, zástavka MHD, Kaufland, základná škola, škôlka, tenisové kurty, divadlo). Neďaleko sa nachádza jazero Draždiak a petržalská hrádza, čo poskytuje dostatok možností na Vaše obľúbené aktivity. Dostupnosť autom do centa mesta je 8 minút. CELKOVÝ DOJEM: Príjemný byt v peknej a tichej lokalite zaručuje pohodlné bývanie v srdci Petržalky. Pripravený na prerobenie podľa predstáv budúceho majiteľa. BONUS: Pomôžeme Vám zabezpečiť kompletnú rekonštrukciu bytu podľa Vašich predstáv! CENA: 110.000,- EUR - DOHODA NA CENE MOŽNÁ ID.: 8180728 V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
PREDANÉ! 1 IZBOVÝ BYT, PODUNAJSKÉ BISKUPICE, UL. BALTSKÁ
predané, 37 m²
Bratislava - Podunajské Biskupice, Baltská
PREDANÉ! Slnečný 1 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Podunajské Biskupice. Byt je vo veľkosti 37 m2 a nachádza sa na šiestom poschodí. Je nanovo vystierkovaný a vymaľovaný. V celom bytovom dome boli vymenené stúpačky taktiež je bytový dom aj dobre zabezpečený bránou na čip, výťahmi na čip a každá chodba je uzamykateľná. Patrí k nemu aj pivničná kobka vo veľkosti 2 m2. Nachádza sa v krásnom tichom prostredí vo vyhľadávanej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Výhodou bytu je samostatná toaleta a kúpeľňa. Je otočený do južnej strany. Vhodný je na dobrú investíciu. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * podlahová plocha: 37 m2 * pivničná kobka: 2 m2 * stav: čiastočne zrekonštruovaný * okná: plastové * poschodie: 6 * výťah: 2x * stúpačky: nové LOKALITA A OKOLIE: * byt sa nachádza v Bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice * je v príjemnom a tichom prostredí * hneď pri obytnom dome sa nachádza autobusová zastávka * v blízkosti je základná škola, Lidl a Billa, Tatra Banka, Kooperativa, Slovenská sporiteľňa, Slovenská pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, Veterinárna Ambulancia VetLINE, reštaurácie a kaviareň CELKOVÝ DOJEM: * výborná občianska vybavenosť BONUS: * blízka občianska vybavenosť * bezproblémové parkovanie hneď pri dome * Podunajské Biskupice vedia umožniť aj hneď vyhradené parkovacie miesto len za 180,-Eur ročne. * vhodný na investíciu CENA: 68.000,- Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID.: 818069 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.
PREDANÉ! 4 IZBOVÝ BYT, PODUNAJSKÉ BISKUPICE, UL. LATORICKÁ
predané, 76 m²
Bratislava - Podunajské Biskupice, Latorická
PREDANÉ! Ponúkame na predaj Exkluzívne vkusne zariadený, zrekonštruovaný 4 izbový byt v rozlohe 77 m2 na 3/4 poschodí bytového domu v Bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice. Bytový dom je kompletne zateplený. Byt je výborne dispozične riešený vstupom do hlavnej chodby z ktorej sa ide priamo do kuchyne a do prvej malej izby, z chodby sa ide taktiež do druhej veľkej izby a do obývacej miestnosti ktorá má ďalšiu nepriechodnú izbu a lodžiu v rozlohe 3 m2. V chodbe sa nachádza samostatná toaleta a kúpeľňa. Byt je v krásnom prostredí vo vyhľadávanej lokalite, s výbornou občianskou vybavenosťou. V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádza škôlka, základná škola, gymnázium, športové ihriská, stredná škola, autobusová zastávka a potraviny. ZÁKLADNE ÚDAJE: * celková rozloha: 80 m2 * podlahová plocha: 77 m2 * samostatná toaleta a kúpeľňa * okná: plastové * podlaha: plávajúca a v chodbe sa nachádza dlažba * kúrenie: ústredné * loggia: zasklená * dvere: bezpečnostné * pivničná kobka * optický internet * 34poschodie LOKALITA A OKOLIE: * byt sa nachádza v Bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice * je v príjemnom prostredí * v okolí sa nachádza škôlka, základná škola, stredná škola, gymnázium * taktiež aj potraviny ako Tesco, Lidl a Billa, mnoho reštaurácii a samozrejme nemôže chýbať ani VUB banka, Tatra banka, Slovenská banka, Poštová banka a Kooperativa * v blízkosti obytného domu sa nachádza autobusová zastávka CELKOVÝ DOJEM: Veľký 4 izbový byt, dobre dispozične riešený. Je po kompletnej rekonštrukcii a má dobrú občiansku vybavenosť ktorá niektorým lokalitám v Bratislave chýba. BONUS: * blízka občianska vybavenosť * bezproblémové parkovanie hneď pri dome * Podunajské Biskupice vedia umožniť aj hneď vyhradené parkovacie miesto len za 180Eur ročne. CENA: 117.000,-Eur V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas! ID.: 818068 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BRATISLAVSKÉHO CENTRA REALÍT.

Chcete odoberať naše príspevky na témy bývania, realít a služieb?

Súhlasím s tým, že budem kontaktovaný za nasledujúcich podmienok.
Ďakujeme vám, vašu mailovú adresu už evidujeme v našom systéme.
Ďakujeme vám, za váš záujem o odber príspevkov.
Nepodarilo sa nám zaradiť vás do odberu príspevkov! Kontaktujte nás prosím na info@1bcr.sk, alebo volajte na číslo +421 901 789 818